blog

Kafes Tel Nedir?

kafes tel

Kafes Tel Nedir?

Kafes tel seçenekleri geniş kullanım alanına sahiptir. Güvenlik amaçlı tercih edilen bu tel seçeneğinin özellikleri, metre fiyatı, montajı ve diğer tüm detayları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını sizler için derledik. Telfence firması olarak kafes tel seçeneklerini dilediğiniz ölçülerde üreterek sunuyoruz.

Kullanımı ve montajı son derece kolay olan bu tel seçeneğini aynı zamanda oldukça cazip fiyat seçenekleriyle sunuyoruz. İçeriğimizin devamında kafes tel örgü fiyatları ve kullanım alanları, özellikleri hakkında her türlü detayı bulabilirsiniz.

Kafes Tel Nerelerde Kullanılır?

Kafes tel seçenekleri yukarıda da ayrıntılı olarak ifade ettiğimiz üzere tel örgü seçeneklerinden yalnızca biridir. Güvenlik amacıyla pek çok alanda tercih edilebilir. Bu noktada kullanım alanını sınırlamak doğru olmayacaktır. Ancak yaygın olarak kullanıldığı bazı alanları sıralamak gerekirse de;

 • Şantiye ve inşaat alanlarının güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılabilir.
 • Sanayi sektöründe gerekli alanlarda kullanılabilir.
 • Madencilik sektöründe çalışma ve kazı alanlarında kullanılabilir.
 • Çeşitli özel mülk açık alanların güvenliğiniz sağlamak amacıyla tercih edilebilir. (Bağ, bahçe, arazi vb.)
 • Kümes hayvanlarının güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılabilir.
 • Elek teli üretiminde de sıklıkla kullanılır.
 • Soğutma ve klima sistemlerinde de kullanılabilir.

Kafes tellerinin kullanım alanları sadece bunlarla sınırlı değildir. Genel olarak sıva altı uygulamalar için de kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra kafes tel seçeneklerinin aralıkları da kullanım alanına göre değişiyor.

Ebat, aralık ölçüsü, tel ebatı ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi alarak talep oluşturmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca kafes tellerinin özellikleri de yine kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteriyor. İçeriğimizin devamında genel özelliklerini de bulabilirsiniz.

Kafes Tel Özellikleri Nelerdir?

Kafes tel örgü ölçüleri ve özellikleri kullanım alanına hitaben şekilleniyor. Örneğin kümesler için tercih edilen kafes telleri ile elek üretiminde tercih edilecek olan kafes tellerinin malzeme yapısı ve ebatları, özellikleri oldukça farklıdır. İçeriğimizin başında da ifade ettiğimiz üzere tellerin tüm bu özellikleri kullanım alanı baz alınarak üretilebilir. Bir nevi özel üretim tel seçenekleri olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Genel olarak özellikleri nelerdir diye soracak olursanız da kısaca sıralayalım;

 • Oldukça işlevsel ve geniş kullanım alanına sahiptir.
 • İstenilen göz aralığı ve tel ölçüsüne göre özel olarak üretilebilir.
 • Toplar halinde satışa sunulan kafes teli seçeneklerinde istediğiniz ölçüde kesim yaptırabilirsiniz.
 • Kafes tellerinin üretiminde kullanılan malzemeler tamamen birinci sınıf kaliteye sahiptir.
 • Paslanmaz ve oksitlenmez özellikledir.
 • Dayanım gücü oldukça yüksektir.
 • Uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunar.
 • Her türlü alanda güvenlik sağlamak ya da alan sınırlarını belirlemek üzere tercih edilebilir.

Telfence firması olarak kafes teli üretiminde özel ve birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz. Böylece satışa sunduğumuz kafes teli seçeneklerimizin tamamı yukarıda sıraladığımız özellikleri bir arada taşıyor. Siz de kafes telleri satın almak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ya da doğrudan Telfence online alışveriş mağazasını ziyaret ederek tel seçenekleri arasından seçim yapıp güvenle sepetinize ekledikten sonra satın alabilirsiniz.

Kafes Tel Montajı Nasıl Yapılır?

Kafes teli seçenekleri hakkında sıkça merak edilen ve tarafımıza yöneltilen bir diğer soru ise montaj hizmetidir. Kafes tellerini ilk kez alan ve uygulayacak olan müşterilerimiz nasıl uygulama yapıldığını merak ediyor. Bu noktada dilerseniz kafes telleri için profesyonel montaj hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Montaj uygulamalarına dair daha fazla bilgi ve hizmet almak üzere bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kafes Tel Fiyatları

Kafes teli fiyatları oldukça değişkendir. Çünkü kafes telleri tek tip olmayıp tek ölçülere de sahip değildir. Yani istenen göz aralığı, tel çapı ve tel ebadına göre imal edildiği için fiyatları da bunlar baz alınarak belirleniyor. Nitekim Telfence olarak siz değerli müşterilerimize oldukça uygun fiyat teklifleri sunmaya özen gösteriyoruz.

Kafes tel örgü fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiyi doğrudan online mağazamızdan alabilirsiniz. Ayrıca toptan alım yapmayı düşünüyorsanız bunun için bizi aramanız yeterli olacaktır. Telfence uzman ekibi sizi tüm malzeme yapısı, fiyat ve özellikleri hakkında detaylı olarak aydınlatacaktır. En uygun kafes teli fiyatları sunmanın yanı sıra aynı zamanda profesyonel hizmet sunmaya da özen gösterdiğimizi bilmelisiniz. Telfence olarak siz değerli müşterilerimize sadece bir telefon kadar uzakta yer alıyoruz.

 

kafes tel-Ankara kafes tel-Amkara kafes tel fiyatları-Kafes tel firmaları-Ankara kafes tel firmaları-Ankara kafes tel üreticileri-kafes tel üreticileri-kafes tel montaj-kafes tel montaj fiyatları-Ankara kafes tel montaj fiyatları-kafes teli-baklava dilimli tel

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir