HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

TELFENCE

Üretim süresinde 20 yıllık hizmet süresini geride bırakan firmamız, edindiği tecrübe ve alanında uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Videoyu oynat
Biz Kimiz?

Telfence bir TELFENCE METAL SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ markasıdır. Kaliteli hizmet anlayışı, en son teknolojiye dayalı makine yatırımları, müşteri memnuniyeti odaklı personellerimiz ile hizmet sunmaktayız.

Telfence, istikrarlı büyüme politikası ile Türkiye’nin önde gelen çit üreticisi olarak hizmet vermektedir.
En başta panel çit olmak üzere, yüksel güvenlik çitleri, tel örgü çitleri, jiletli ve dikenli tel gibi sektörün ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmet vermektedir. Ankara’da başladığı hizmetlerini günümüzde tüm ülkeye mobil ekipleri ile ulaştırmaktadır.

Misyonumuz

Minimum Maliyet, Maksimum Memnuniyet

Bizim için siz değerli müşterilerimizin istekleri ve memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini göz önünde alarak ekonomik ve yaratıcı hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, bu hedef doğrultusunda gelişen teknolojiyi baz alarak her gün kendini geliştirmektedir.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını benimsediğimiz bu sektörde, pek çok farklı kategoride siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Panel tel çit, kafes tel örgü, dikenli tel ve beton direk hizmetlerimiz başta olmak üzere spor sahaları, bahçe kapıları, ferforje korkuluk, çit çit ve hayvan barınakları yapımı alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Firmamız, son teknolojiden faydalanılan ekipmanların kullanıldığı üretim tesislerinde kaliteli üretim yapmayı daima görev bilmiş ve bu doğrultuda hareket etmektedir. Hedefimiz, müşterilerimiz için minimum maliyet ile maksimum fayda sağlamaktır. Amacımız doğrultusunda yeniliklere ve gelişmelere açık bir firma olmaya devam ederek müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmak en asli görevimizdir.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve Gelişime Açık

“Maksimum kalite, minimum fiyat” politikasını benimsediğimiz bu yolda, kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, tel örgü sistemleri alanında Türkiye’nin yanı sıra Dünya çapında müşteriler ile buluşarak, sektörümüzün öncü ve tercih edilen markalarından biri olmaktır. Makineleşerek hizmet verdiğimiz bölgenin tel merkezine haline gelmeyi ve öncü tel üretim firmalarından biri olmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda her geçen gün hem ürünlerimizin kalitesini hem de çalışanlarımızın kalitesini artırarak ilerliyoruz.

Daima yenilikçi ve gelişime açık bir şirket olmuştur. Bundan sonra da vereceği hizmetleri uzun yıllar bu şekilde yürütecektir. Teknolojiyi yakından takip ederek, üretim için kullandığımız ekipmanları gelişen teknolojiye göre yeniliyor ve en iyi üretimi yapmayı görev biliyoruz.

Sektörde geçirdiği 20 yıl boyunca müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, bundan sonraki yıllarda da müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam edecektir.