KARGO & TESLİMAT
Kargo Süresi ve Ücretlendirme

Ürünüm ne zaman kargoya verilir?
Sitemizden 3D güvenlik sistemi ile veya havale ile hafta içi saat 16:00’a kadar, hafta sonu 12:00’a kadar verilen siparişler 1-3 iş günü içinde kargoya verilir.
Kargom ne zaman gelir?
Siparişler, ürün detayında aksi belirtilmedikçe en geç 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir. Kargo teslim süresi bulunduğun ile ve ilçeye göre değişebilir.
Ürünüm farklı bir isme ve adrese teslim edilir mi?
Gönderiler verilen adrese iletilir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik kontrolü ile teslimat yapılabilir.
Ürünü kargo şubesinden teslim alabilir miyim?
Kargo şubesinden ürün teslimatı yapılamaz. Ancak alıcının adreste olmaması halinde ürününüz en yakın kargo şubesine geri döner bu durumda kimlik ibrazı ile kargonuzu teslim alabilirsiniz.
Kargo ücreti ne kadar?
150 TL ve üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
150 TL altındaki siparişlerde kargo bedeli 4,90 / 19,90 TL’dir.
Faturam nasıl alacağım?
Faturalar, ürün ile birlikte veya e-fatura olarak e-mail adresine iletilir.
Arızalı ürünleri size nasıl gönderirim?
Arızalı ürünleri tarafımıza MNG Kargo ile göndermen halinde kargo ücretsizdir. Aksi halde ücret göndericiye aittir. Ürünün teslim süresi 1 haftayı aşmış ise gönderi ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.
Kargo takibi nasıl yapılır?
Siparişler kargoya verildikten 1 gün sonra kargo takip maili gönderilir. Siparişin kargoya verildiği “Sipariş Geçmişim”e girerek de kargo takibini yapabilirsin.