blog

Çim Çit Nedir?

Telfence panel çit fiyatları, çim çit fiyatları, tel örgü fiyatları

Çim Çit Nedir?

Çim çit nedir, nerelerde kullanılır, fiyat ve ölçüleri nelerdir? Bu tarz soruların cevaplarını araştırıyorsanız o halde en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Çim çit çeşitleri ve ayrıntıları hakkında müşterilerimizin aklına takılan tüm soruların yanıtlarını hazırladık. Çim çitler en yalın tanımıyla oksitlenmeyen, paslanmayan ürünlerdir. Bu paneller özel PVC sentetik çim ile kaplanır. Alana hem şıklık katar hem de oldukça dayanıklı bir kullanım deneyimi sunar.

Sıklıkla bahçelerde tercih edilen bu malzemenin özellikleri ise oldukça fazladır. Alan sınırlarını belirlerken alanın daha şık ve estetik görünmesini sağlarken aynı zamanda alan güvenliğini de destekler. Eğer aklınızda çim çit yaptırmak gibi bir fikir varsa Telfence ile hemen irtibata geçebilirsiniz.

 

Trelfence birinci sınıf malzemelerden ürettiği çim çitleri beğeninize sunuyor. Hızlıca bizimle irtibata geçebilir ve aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz. Bunun yanı sıra içeriğimizin devamında da çim çit montajı ve hizmet süreçleri hakkında detayları bulabilirsiniz.

Çim Çit Nerelerde Kullanılır?

Çim çit panel seçenekleri özel ürünlerdir. Galvanizli panel çit sistemlerinin özel bir PVC sentetik çim ile kaplanması neticesinde elde edilir. Bu noktada kullanım alanları ise oldukça fazladır. Ancak genelde yaşam alanı olan evlerin bahçelerinde, spor sahalarda veya benzeri alanlarda kullanılıyor.

Hem dayanıklı hem de paslanmaz özellikler sunan çim çitleri satın alacağınız firmanın güvenilirliği ve uzmanlığı oldukça önemlidir. Firma seçimini doğru yaptıktan sonra her türlü alanda bu sistemleri kullanabilirsiniz. Sıkça kullanıldığı alanları sıralamak gerekirse de;

 • Bina ve site bahçelerinin çevrelenmesinde kullanılabilir.
 • Özel mülk villaların bahçelerinin çevrelenmesinde tercih edilebilir.
 • Otel bahçelerinin çevrelenmesi için tercih edilebilir.
 • Arazi, bağ, bahçe ve benzeri toprak zeminlere sahip tüm alanlarda kullanılabilir.
 • Okul, spor saha, hastane ve benzeri alanların çevrelenmesinde kullanılabilir.
 • Spor sahaların etrafının çevrelenmesi için tercih edilebilir.

Yukarıda sıraladığımız ve benzeri tüm alanlarda çim çit sistemlerini tercih edebilirsiniz. Hafif, ergonomik ve montajı kolay olan bu malzemeyi Telfence online alışveriş mağazamızda bularak güvenle satın alabilirsiniz. Telfence birinci sınıf çim çit üretimini üstlenerek siz değerli müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Çim Çit Özellikleri Nelerdir?

Çim çit sistemlerini kullanmak isteyen herkes aynı zamanda ne gibi özellikleri taşıdığını da merak ediyor. Bu noktada sektörde sayısız çim çit sistemi üreticisi yer alır. Nitekim her üretici firma ne yazık ki aynı kaliteye sahip ürün seçeneklerini sunmuyor. Eğer kaliteli ve dayanıklı çim çitleri satın alarak uygulamak istiyorsanız, satın alacağınız ürünün şu özellikleri taşıdığından emin olamanız gerekiyor;

 • Paslanmaz
 • Estetik ve gerçek çim görüntüsüne sahip
 • Dayanıklı
 • Dış etkenlere, yağmura, suya ve benzeri unsurlara karşı dirençli
 • Uzun ömürlü ve oksitlenmeyen
 • Yanmaya karşı duyarlı
 • Renk solması ve benzeri yıpranmaları olmayan
 • Yıkanabilir ve kolay temizlenebilir

Çim çit bahçe ve diğer aşan uygulamalarında tercih edeceğiniz malzemenin bu ve benzeri özellikleri sunması gerekiyor. Aksi halde uygulama sonrasında uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım deneyimi sunmaz. Tüm bu özellikleri bir arada sunan çim çit seçeneklerine en cazip fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen online mağazamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Bunun yanı sıra malzeme detaylarına dair aklınıza takılan her türlü sorunun yanıtı için de doğrudan Telfence olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzmanlaşan ekibimiz aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını vererek yardımcı olacaktır.

Çimli Çit Fiyatları Ne Kadar?

Çim çit fiyatları oldukça değişkendir. Genel itibariyle metre kare üzerinden hesaplanarak fiyatlandırılır. Ortalama bir çim çit m2 fiyatı vermek mümkün değildir. Çünkü malzeme kalitesi, ölçüler, nakliye ve benzeri etkenler fiyatların değişmesinde etkin rol oynar.

Telfence siz değerli müşterilerine her zaman en cazip fiyat seçeneklerini sunmaya özen gösteriyor. Fiyatlarımıza erişip malzemeleri güvenle online olarak satın almayı istiyorsanız hemen online alışveriş mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Toptan Çim Çit Fiyatları

Çim çitler için perakende fiyatlar toptan fiyatlardan daha farklıdır. Yüklü toptan çim çit alımlarınızda ekstra iskontolar uygulanabilir. Çim çit boyutları ve miktarı fiyatların şekillenmesinde rol oynar. Eğer toptan alım yapmayı düşünüyorsanız cazip fiyat tekliflerimiz hakkında detayları öğrenmek üzere doğrudan bizi arayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine toptan ve perakende çim çit satışımız mevcuttur.

çim çit-Ankara çim çit-Ankara çim çit fiyatları-çim çit fiyatları-çim çit imalatı-Ankara çim çit üreten firmalar-çim çit fabrikası-çim çit üretim-çim çit montaj-çim çit metre fiyatı-çim çit duvar-çim görünümlü tel örgü-suni çim-çim bahçe duvarı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir