blog

Bahçe Teli Fiyatları

bahçe teli fiyatları

BAHÇE TELİ FİYATLARI

Bahçe teli nedir? Bahçe teli fiyatları nelerdir? Bahçe teli kullanırken nelere dikkat etmelisiniz? Gibi her türlü sorunuzun cevabını vermek için Telfence firması olarak hizmetinizdeyiz.

Arazi satın alan kişiler, arazilerini korumak bahçe teli yaptırırlar. Bu şekilde arazileri için bir güvenlik önlemi almış olurlar. Teller belli ölçülerde ve belli aralıklarda örülmektedir. Bahçe tellerinin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Kullanım amacınıza göre hangisini seçeceğinize karar verebilirsiniz. Bu telleri nerede kullanabilirim diye düşüneneler için;

  • Evinizin çevresinde veya arazinizde,
  • Yol kenarlarında,
  • Parklarda,
  • Oyun alanlarında,
  • Villanızın çevresinde,
  • Tenis kortu, basketbol sahası gibi korumak istediğiniz herhangi bir yerde,

Bahçe tellerini gönül rahatlığıyla kullanmanız mümkündür. Yaptırdıktan sonra, keşke daha önce yaptırsaydım diye düşüneceksiniz. Bu konuda henüz karar aşamasındaysanız online sitemize girip, modellere bakabilirsiniz.

Bahçe Teli Alma Aşamasında Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bahçe teline ve bahçe teli fiyatlarına bakarken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Hemen sizlere o unsurların neler olduğundan bahsedelim;

  • Bahçe telinizi ne amaçla kullanmak istediğinize karar vermelisiniz,

Bu noktada, herhangi bir yeri telle kaplamak istediğinizde, her türlü tel almanız size yardımcı olacaktır. Hangi tür malzemeden yapılacağı yine sizin kararınıza kalmış bir durumdur. Puntalı PVC kaplı olan teller, tercih edebileceğiniz alternatiflerden biridir. Puntalı teller kullandığınızda, güvenli bir hale getirmek istediğiniz arazinizi, oldukça korunaklı bir şekle sokacağınızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda yapım aşaması da oldukça kolaydır. Günlerce bahçenize tel yaptırmakla uğraşmanıza gerek yoktur. Bu süreçte herhangi bir işinizden geri de kalmayacaksınız.

  • Bahçe telinizin yüksekliğine de özen göstermeniz gerekmektedir,

Herhangi bir arazinizin etrafına tel yaptırmak istediğinizde, yükseklik devreye giren ilk konulardan biridir. Çok yüksek teller tercih ettiğiniz zaman, etrafınızla olan ilişkinizi de kesmiş gibi olabilir, dışarıdan kötü bir görünüm yaratabilirsiniz. Aynı zamanda sizin de dışarıyla ilişkinizin kesilmesi söz konusu olacaktır. Her türlü detaya dikkat edip karar verdiğinizde, hem güzel bir görünüm elde edecek hem de arazinizin korunmasını sağlayacaksınız.

Bahçeme hangi tür tel kullanacağıma henüz karar veremedim diyorsanız sizlere panel çiti tavsiye edebiliriz.

Panel Çit

Bahçe teli yaptırmak isteyen müşterilerimizin, sık tercih ettiği tellerden biridir.  Panel çitler genel olarak sarmal şekilde değildir. Aynı zamanda hem çok sert hem de çok dayanıklı olan tellerdir. Bazı tellere sürekli bakım yapmanız gerekirken, bu tellere herhangi bir bakım yapmanıza da gerek yoktur. Tellerden artık sıkıldığınız zaman, kolay bir şekilde çıkarmanız da söz konusu olacaktır.

Panel çitler, bütün olarak değil, parça parça satılmaktadır. Parça parça satılmaları sebebiyle de diğer bahçe teli fiyatları ile kıyaslandığında daha pahalıdırlar. Online alışveriş sitemize girerek panel çit parçalarının fiyatlarına göz atabilir, hoşunuza giderse de bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Panel çit yaptırdığınıza asla pişman olmayacaksınız çünkü oldukça uzun ömürlüdürler. Uzun yıllar boyunca arazinizi her türlü koruyabilirsiniz. Herhangi bir hava koşulundan da etkilenmemektedirler.

Bahçe Teli Fiyatları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bahçe teli yaptırmak isteyen kişilerin aklında oluşan ilk şey, bahçe teli fiyatları olmaktadır. Sanıldığının aksine çok da yüksek rakamlar ödemenize gerek yoktur. Tellerin fiyatları konusunda belirleyici olan bazı unsurlar vardır. Hangi türde bir tel seçeceğiniz, telle kaplamak istediğiniz alanın ne kadar genişlikte olduğu gibi unsurlar, fiyatlar üzerinde belirleyici olan unsurlardır.

Bahçe telim uzun ömürlü olsun, dayanıklı olsun diyenler örneğin panel çiti tercih edebilirler. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi diğer tellere oranla daha yüksek bir rakamla karşılaşmanız olasıdır. Kümes telleri, PVC çit teller gibi teller de panel çit gibi parça şeklinde satılmaktadır. Bu şekilde parça parça satın almanız gerekmektedir.

Telfence firmamızla iletişime geçtiğinizde, size her türlü kolaylığı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Evinizin veya herhangi bir özel mülkünüzün korunmasını istiyor veya herhangi bir hobi alanınıza başka birinin girmesini istemiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bizimle bir an önce iletişime geçmektir.

İstediğiniz bir model yoksa, telle çevirmek istediğiniz alanı ziyaret edip, sizlere model de önerebiliriz. Uzun yıllar boyunca korunaklı bir alan elde etmek isterseniz, bahçe teli kullanmanız her anlamda size fayda sağlayacaktır. Yaptırdığınızda ne kadar rahat hissettiğinize siz de şahit olacaksınız.