blog

Tel Örgü Pahalı Mı?

telfence tel örgü

Tel Örgü Pahalı Mı?

Tel örgü pahalı mı, çeşitleri nelerdir ve nereden satın alabilirim sorularına cevap arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Tel örgüleri satın alabileceğiniz adres, ne işe yaradığı ve detayları hakkında tüm merak edilenleri hazırladık. Tel örgü denince akla genelde bahçe ve araziler geliyor. Çünkü genelde bu tarz alanların çevresinde sıkça tercih ediliyor. Alan sınırlarının belirlenmesi, alana zarar veren hayvanların girişlerinin önlenmesi gibi güvenlik amaçlarıyla uygulanıyor.

Tel örgülerin kendi içinde farklı türleri mevcuttur. Bunlar fiyat, ebat ve aralık gibi özelliklerle birbirinden ayrılıyor. Tüm çeşitlerine ilişkin merak edilen ayrıntıların hepsine hemen içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Telfence Firması olarak online tel örgü imalatı ve satışı yapıyoruz. Sektörde yer alan tecrübeli bir firma olarak tel örgülere dair merak ettiğiniz her detayın yanıtlarını hazırladık.

Tel Örgü Nedir?

Tel örgüler günümüzde artık her alanın çevrelenmesi için sıkça kullanılıyor. Genel olarak bahçelerde, tarlalarda sıklıkla karşılaştığımız tel örgüler artın evlerin çevrelenmesinde, askeri alanlarda da yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Tel örgüler paslanmaz malzemelerden üretiliyor. Aralıklara sahip olan bu örgülerin ebatları, yüksekliği ve eni de kullanım alanına göre değişiyor. Genelde sadece tel örgülerin beton direklerle alana çevrelenmesi şeklinde monte ediliyor.

Bu nedenle hem montajı oldukça basit hem de diğer sistemlere nazaran çok daha cazip fiyatlıdır. Paslanmaz çelik tel örgü ızgara çeşitleri bu noktada en sık tercih edilen ürün alternatifi olarak dikkat çekiyor. İçeriğimizin devamından tel örgü çeşitlerine ve ayrıntılarına dair bilgileri bulabilirsiniz.

Tel Örgü Çeşitleri Nelerdir?

Tel örgüler desen, ebat açısından farklılık gösteriyor. Genelde kullanılacağı alana göre ebat ve desen seçimi yapılıyor. En yaygın tercih edilen tel örgü çeşitleri kısaca şu şekildedir;

 • Bahçe Çit Teli Çeşitleri
 • Standart Tel Örgü
 • Beton Direkli Tel Örgü Çeşitleri
 • Boru Direkli Tel Örgü Çeşitleri
 • Panel Çit Çeşitleri
 • Dikenli Tel Çeşitleri
 • Jiletli Tel Çeşitleri
 • Kümes Teli Çeşitleri
 • Çim Çit Çeşitleri
 • Panolu Çit Çeşitleri

Telfence firması olarak tüm bu ürün seçeneklerini imal ediyor ve sunuyoruz. Online alışveriş mağazamız üzerinden ihtiyacınız olan tel örgülere, tel örgü ekipmanlarına kolayca ulaşarak satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından siparişlerinizi oturduğunuz yerden oluşturmanın tadını çıkarın! En güvenilir ve profesyonel firmalardan biri olarak aynı zamanda siz değerli müşterilerimize montaj hizmeti de veriyoruz. Hizmetlerimize ilişkin ayrıntılar için hemen firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizi tüm malzemelere ve hizmet süreçlerine ilişkin bilgilendirecektir.

Tel Örgü Kullanım Alanları Nelerdir?

Tel örgüleri nerede kullanabilirim gibi sorular da yine sıkça merak ediliyor. Aslında kullanım alanlarında herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Dilediğiniz alanda tercih edebilirsiniz. Tel örgülerin kullanım alanlarının zeminleri önemlidir. Zemin türüne göre seçim yapılır. Bu noktada genelde toprak zeminlere kurulum yapılıyor. Çünkü en yaygın kullanım alanları araziler, bağ ve bahçelerdir. Bunun yanı sıra diğer kullanım alanlarından bazılarını sıralamak gerekirse de;

 • Bağlarda, bahçelerde ve özel mülk olan tüm arazilerden kullanılabilir.
 • Üretim tesislerinin çevrelenmesinde sıklıkla kullanılır.
 • Fabrikaların dış alanlarının çevrelenmesinde tercih edilebilir.
 • Sosyal tesislerinin çevrelenmesinde kullanılabilir.
 • Spor tesislerinin çevresinde kullanılabilir.
 • Özel mülk olan evlerde, villalarda ve sitelerin çevresinde sıklıkla kullanılır.
 • Spor sahaların çevrelenmesi için de sıklıkla tercih ediliyor.

Tel örgü sistemlerini tüm bu alanlarda güvenle tercih edebilirsiniz. Uzman bir firmadan hizmet almayı planlıyorsanız hemen Telfence ile irtibata geçebilirsiniz. Firma olarak hem tel örgü malzemeleri hem de montaj hizmeti sunuyoruz. Ankara ilinde yer alsak da online alışveriş mağazamız ile Türkiye’nin her yerine kolayca ulaşıyoruz. Hemen irtibata geçmek ve hizmet almak için geç kalmayın!

Tel Örgü Nereden Satın Alınır?

Tel örgü malzemelerini satın alabileceğiniz en doğru adreslerden birindesiniz. Telfence firması olarak tel örgü üretimi ve satışı, montajı yapıyoruz. Dilerseniz sadece online alışveriş mağazamız üzerinden ihtiyacınız olan tel örgüleri satın alabilirsiniz. Buna ek olarak montaj hizmetleri de profesyonellik gerektiriyor. Bunun için de uzman kadromuzla montaj hizmeti veriyoruz.

Hemen irtibata geçerek daha fazla bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca tel örgü fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları da online mağazamızda bulabilirsiniz.

 

 

tel örgü-tel örgü fiyatları-Ankara tel örgü-Ankara tel örgü fiyatları-bahçe teli-bahçe teli fiyatları-Ankara bahçe teli-bahçe teli yapan firmalar

 

iletişim için https://www.telfence.com/iletisim/ linkine tıklayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir