blog

Jiletli Tel Bariyer Kullanımı Güvenilir Mi?

Telfence panel çit fiyatları, çim çit fiyatları, tel örgü fiyatları

Jiletli Tel Bariyer Kullanımı Güvenilir Mi?

Jiletli tel bariyer kullanımı yasak mı ve güvenilir mi? Bu ve benzeri sorular oldukça sık bir şekilde merak ediliyor. Panel çit sistemlerinde jiletli teller yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Özellikle de ultra güvenlik gereken alanlarda daha sık tercih edildiğini söylemek mümkündür. Çünkü jiletli teller alana zarar vermek isteyenleri caydıracak özelliğe sahiptir. Tırmanmayı, yasaklı alana girmeyi büyük ölçüde önler.

Jiletli tel çekimi her türlü dış alan için uygundur. Bahçeler, girilmesi yasak alanlar, askeri alanlar, hapishaneler, tarlalar, araziler ve daha nice alanın sınırlarının belirlenmesinde ve güvenliğinin sağlanmasında tercih ediliyor. Peki, jiletli tel çeşitleri nelerdir? Jiletli teller nereden satın alınır? Montajı nasıl yapılır? Merak edilen tüm bu soruların yanıtlarını hazırladık. İçeriğimizin devamını inceleyerek tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

 

Jiletli Tel Nedir?

Jiletli tel tanımını kısaca yapmak gerekirse; farklı çit sistemlerinin üst kısmına çekişen, kablo ile benzerlik gösteren caydırıcı araçlar olduğunu söyleyebiliriz. Bildiğininiz üzere çit sistemleri farklı alanlarda hem sınırın belirlenmesi hem de güvenliğin sağlanması için uygulanıyor. Tel örgü, panel çit ve benzeri sistemler bunlara örnektir. Tüm bu çit sistemlerinin en üst kısmına ise ultra güvenlik sağlamak için jiletli tel bariyer tercih edilebilir.

Jiletli tel çit uygulama noktasında alanında uzman bir firmadan hizmet almanız verimli olacaktır. Bu noktada Telfence firması sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Çünkü Telfence uzun süredir sektörde yer alan ve çit sistemleri, malzeme ve montajı noktasında aktif hizmet sağlayan bir firmadır. Hemen firmanın online alışveriş mağazasını ziyaret ederek ürün ve hizmet detaylarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Jiletli Tel Neden Kullanılır?

Jiletli teller neden kullanılır ve ne gibi avantajları vardır? Bu sorular da aklınızı kurcalıyor olabilir. Bildiğiniz üzere yaşam ve çalışma alanlarını tehdit eden çok sayıda unsur bulunuyor. Bunların başında hırsızlık olayları geliyor. Ya da bahçe ve arazilerde de ekinlere zarar veren hayvanlar birer tehdit unsuru olarak listelenebilir. İşte, tüm bu tehditlere karşı alan güvenliğini sağlamak için jiletli tel bariyer uygulaması büyük ölçüde fayda sağlar. Bunun yanı sıra jiletli telleri neden kullanmalıyım sorusuna farklı yanıtlar vermek de mümkündür;

  • Güvenlik tedbiri açısından oldukça faydalıdır.
  • Uzun yıllar kullanım deneyimi sunar.
  • Paslanmaz ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Caydırıcı özelliğe sahip olduğu için özel mülk alanlarınızı tehdit eden hırsızlara karşı koruma sağlar.
  • Diğer çit sistemlerine nazaran hem daha cazip fiyatlı hem de daha güvenilirdir.

Tüm bu avantajları bir arada sunması için jiletli tel çekmek fikri aklınıza yatıyorsa hemen detayları görüşmek üzere Telfence firması ile iletişime geçebilirsiniz. Telfence en iyi jiletli tel firması olarak dikkat çekiyor. Montaj hizmetinin yanı sıra çit sistemleri ve jiletli telleri de satışa sunuyor. Tüm hizmet ayrıntılarına ulaşmak üzere Telfence online alışveriş mağazasını ziyaret edebilir ya da doğrudan irtibata geçebilirsiniz.

Jiletli Tel Çeşitleri Nelerdir?

Jiletli tel çeşitleri oldukça fazladır. Kullanılacağı alana göre seçim yapabilirsiniz. Her ne kadar çeşitleri farklı olsa da hepsinde ultra caydırıcı özellik bulunuyor. Bu nedenle tümünü güvenler tercih edebilirsiniz. Yine de seçim yapabilmeniz adına jiletli tellerin bazı çeşitlerini sıralayalım;

  • Düzlemsel jiletli tel modelleri
  • Düz hat jiletli tel modelleri
  • Helezonik jiletli tel modelleri
  • Puntalı jiletli tel modelleri

Yer verdiğimiz tüm bu jiletli tem modelleri Telfence online alışveriş mağazasında yer alıyor. Ürünlerin detaylarına erişmek üzere hemen online mağazayı ziyaret ederek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli tel fiyatları firmadan firmaya farklılık gösteriyor. Ancak alanında uzman firmalar hem kaliteli hem de cazip fiyatlı jiletli tel seçeneklerine yer veriyor. Bu firmalardan biri de Telfence olarak dikkat çekiyor. İhtiyacınız olan jiletli tel modellerini güvenle ve cazip fiyatlarla satın almak istiyorsanız hemen online alışveriş mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Telfence firması aynı zamanda jiletli tellerin montajı noktasında da hizmet veriyor. Eğer montaja dair sorularınız varsa ve profesyonel montaj hizmeti de almak istiyorsanız hızlıca irtibata geçerek talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Telfence uzman ekibi tüm sorularınıza yanıt vererek hizmet detaylarını aktaracaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir