blog

Panel Çit Sitemleri Nasıl Yapılır?

Panel-Çit-Sitemleri-Nasıl-Yapılır

Panel Çit Sitemleri Nasıl Yapılır?

Panel çit sistemleri nedir, nasıl ve neden yapılır gibi temel soruların yanıtları için en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Panel çitler pek çok farklı dış mekanda kullanılabilir. Genel olarak kullanım amaçları alan sınırlarını belirlemek ve aynı zamanda alanın güvenliğini sağlamaktır. Tüm bunların yanı sıra dış alanların daha estetik bir görünüme kavuşması adına da tercih edilebiliyor. Kullanım amacı ve yerine göre farklı panel çitler tercihe dilebiliyor.

İçeriğimizde panel çitlere dair aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Özellikle de bahçenize ya da farklı bir dış alana çit yaptırmayı düşünüyorsanız yaptırmadan evvel mutlaka içeriğimizde yer verdiğimiz bilgilerden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü Panel çitlere dair uzun süredir sektörde hizmet veren Telfence firması olarak tüm hizmet süreçlerini ve ayrıntıları hazırladık. İşte, merak edilen tüm detaylar sizlerle…

Panel Çit Faydaları Nelerdir?

Panel çit kullanmanın faydaları var mıdır sorusuna direk evet diye yanıt vermek mümkündür. Bildiğiniz üzere ev, iş yeri, hastane ya da bağ, bahçe fark etmeksizin tüm yaşam ve çalışma alanlarının güvenliği çok önemlidir. Bu güvenliği sağlamak adına birden fazla yöntemden istifade edebilirsiniz. Bu güvenlik yöntemlerinin başında ise ilgili alanlara panel çit yaptırmak yer alıyor. Panel çitleri yaptırmanın ne gibi faydaları olur diyorsanız;

 • Uygulama alanının güvenliğini büyük ölçüde sağlar.
 • Alanı dış zararlardan koruduğu gibi bağ ve bahçe gibi alanları ise kemirgen ve çeşitli hayvanlardan korur.
 • PVC ya da galvaniz kaplaması seçenekleri olduğu için uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım deneyimi sunar.
 • Diğer çit sistemlerine oranla daha cazip fiyatlı ve bütçe dostudur.
 • Dış etkenlere karşı ( yağmur, rüzgar vb.) oldukça dayanıklıdır.
 • Paslanmaz ve kolay kolay renk atmaz.
 • Farklı renk seçenekleri bulunduğu için zevkinize hitap edecek estetik bir tasarıma sahiptir.

Panel çitlerin genel faydaları ve özellikleri bu şekildedir. Elbette ki yaptıracağınız panel çit sistemlerinin tüm bu özellikleri ve faydaları sağlaması  hizmet alacağınız firmanın kalitesi ve profesyonelliği ile doğrudan ilişkilidir.

Eğer siz de hem kaliteli hem de dayanıklı bir panel çit malzemesine ve montajına sahip olmak istiyorsanız hemen Telfence ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamızı yıllara dayanan tecrübesi ile Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyor. Profesyonel hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak üzere hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Panel Çit Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Sınır belirleyici, dekoratif ve aynı zamanda güvenlik sağlayan panel çitlerin kendi içinde farklı türleri bulunuyor. Aslında bu kullanılan malzeme seçeneğine göte değişiyor. Panel çitlerde kullanılan malzemeler genelde galvaniz kaplama ya da PVC kaplama şeklinde dikkat çekiyor.  Kullanılan malzemeler kullanım alanına göre değişiyor demek de yanlış olmayacaktır. Genel olarak kullanım alanları nelerdir diye soracak olursanız da;

 • Toprak zemine sahip tüm alanlarda ( bağ, bahçe ve arazi vb.)
 • Çim zemine sahip tüm alanlarda
 • Beton zeminli alanların tümünde
 • Duvar zeminlerinde
 • Kademeli duvar yapımında kullanılabilir.

Panel çit üreticileri kullanım alanına hitap edecek ürün seçenekleri sunuyor. Telfence firması olarak da panel çit denince akla gelen ilk adreslerden biriyiz. Türkiye’nin her yerinden online alışveriş mağazamızı ziyaret ederek panel çit sistemlerine dair ihtiyacınız olan tüm malzemeleri satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra genel montaj süreçleri ve hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunmak için de bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları

En sık merak edilen bir diğer konu ise panel çit fiyatları ve detaylarıdır. Bu noktada genel geçer bir fiyat vermek ne yazık ki mümkün değildir. Çünkü fiyatlar ebatlara, uygulama yapılacak alan zemininin türüne, malzemeye ve montaj hizmetine göre değişkenlik gösteriyor. Bu noktada hem cazip fiyatlı hem de profesyonel bir hizmet almayı hedefliyorsanız hemen firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Telfence firması uzman ekibi ile Ankara merkezli olarak hizmet veriyor. Sektörün lider ve köklü firmalarından biri olarak tüm müşterilerimize en cazip fiyat tekliflerini sunmaya oldukça özen gösteriyoruz. Net fiyatlarımız, montaj hizmetimiz ve daha fazlası hakkında aklınıza takılan sorular varsa bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ekiplerimiz tüm sorularınızı yanıtlayarak sizi süreç hakkında ayrıntılı olarak bilgilendirecektir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir