Uncategorized

Tel Fiyatları Bahçe

Tel Fiyatları Bahçe

TEL FİYATLARI BAHÇE

Tel fiyatları bahçe konusunda hepinizin merak ettiği konuları bu yazımızda sizler için anlattık. Aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelerinizde kendinize bölümler ayırmak, bahçelerinizin ve diğer farklı alanlarınızın sınırlarını belirlemek, dekorasyon sağlarken güvenliği de sağlamak gibi nedenlerle yaptırılan tellere bahçe teli denmektedir.

Özellikle de günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Oldukça fonksiyonel yapıları olması ve istediğiniz her alanda kullanabilmeniz nedeniyle bu kadar çok tercih edilmektedir.

Kullanım alanları nereler diye soracak olursanız;

  • Evlerinizde,
  • Tarlalarınızda,
  • Bağlarınızda,
  • Bahçelerinizde,
  • Yolların kenarlarında,
  • Okullarda,
  • Kreşlerde,
  • Oyun parklarında

Ve daha pek çok yerde kullanımları mevcuttur. Aynı zamanda seçebileceğiniz pek çok model de vardır. şimdi sizlere o modellerden bahsetmek istiyoruz.

Galvanizli ve PVC Kaplı Olan Çitler

pvc tel fiyatları

pvc tel fiyatları

Tel fiyatları bahçe yazıp bir araştırma yaptığınızda karşılaşabileceğiniz tel modellerinden biri galvanizli çitlerdir. Galvanizli olan çitler sıcak daldırma yöntemi kullanılarak üretilmektedir. Bu yöntemin kullanılması onları çok daha dayanıklı bir hale getirmektedir. Diğer yandan telleriniz zamanla paslanmaz ve aşınmaz. Sık tercih edilen bir tel modeli olduğunu söyleyebiliriz.

PVC kaplı olan çitler de seçim yapabileceğiniz bir diğer çit teli türüdür. Aşırı sıcaklardan ve aşırı soğuklardan etkilenmeyen harika bir yapısı vardır. Hava koşulları çitlere herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. yaptırdıktan sonra da çok uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz mümkündür.

Panel Çitler ve Özellikleri

 

Bahçe tellerinden bahsederken panel çitleri es geçmek mümkün değildir. En sık tercih edilen tel sistemlerindendir. Pek çok kişi tarafından tercih edilmesinin nedeni, pek çok özelliği bünyesinde barındırmasıdır.

Çitlerin simetrik bir yapıları vardır. Bu sebeple de yaptırdığınız yerde muazzam bir görüntü elde etmeniz söz konusudur. Çitlerin aralıklarının nasıl olacağına da siz karar verebilirsiniz. Örneğin mahremiyet sağlama gibi bir amacınız varsa daha sık aralıklı olan çitler tercih ederken böyle bir amacınız yoksa daha geniş aralıklı çitler tercih edebilirsiniz.

Panel çitlerin renkleri genel olarak ham şekilde üretilmektedir. Dilediğiniz renkte olmasını talep edebilirsiniz. Genişliklerinin ve yüksekliklerinin nasıl olacağına sizin karar verebileceğiniz bu çit modelini yaptırdıktan sonra asla pişman olmayacaksınız.

Çim Çitler

çim çit

çim çit

Tel fiyatları bahçe dekorasyonu konusunda en uygun olan çitler çim çitlerdir. Bahçenizde sevdiklerinizle birlikte keyif yapmak mı istiyorsunuz? Bunun için mahremiyete mi ihtiyacınız var? Çim çitler sizlere bu mahremiyeti sağlayacak olan çitlerdir.

Yapılarında doğal değil suni çim kullanılmaktadır. Her an yeşil kalması istendiği için suni çim tercih edilmektedir. Çim çitler toz tutmayan ve kolayca temizlenebilen bir yapıya sahiptir. Bu sebeple de sizlere her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Fiyat olarak da gayet uygun olduklarını söyleyebiliriz. Kaliteli suni çim kullanan bir firmayla çalıştığınız zaman çitlerinizin rengi her an ilk günkü gibi olacaktır. Çok uzun yıllar boyunca kullanma şansını elde edebilirsiniz.

Çim çitler hava koşullarından etkilenmez. Sağlam yapıları sayesinde rüzgara, yağmura karşı dayanıklıdır. Ateşle temas etmesi söz konusu olduğunda da alev almamaktadır. Yanan yer de kolay bir şekilde onarılmaktadır.

Caydırıcılık Sağlayan Çitler: Jiletli Tel

Çit yaptırmaktaki temel amacınız dekorasyon sağlamak değilse, yüksek düzeyde bir güvenlik sağlamak gibi bir amacınız varsa seçebileceğiniz tel modeli jiletli tellerdir.

Jiletli teller, keskin yapıları sayesinde bahçenize veya arazinize herhangi birinin girmesine engel olurlar. Her anlamda güvenliği üst düzeye çıkarmaktadırlar. Arazinizin etrafında jiletli tel olduğunu bilen biri, arazinize girmeye cesaret dahi edemeyecektir.

Çitlerin uç kısımlarında jiletler bulunmaktadır ve böylece tırmanmanın da önüne geçilmektedir. Helezon jiletli tel, düz hatlı jiletli tel gibi farklı modelleri vardır. farklı modeller demek, farklı fiyatlar demektir. Genel olarak bakıldığında güvenliği en yüksek düzeyde sağlaması sebebiyle, fiyatları da buna göredir.

Uzak bir yerde her an gidemediğiniz bir araziniz varsa ve onu nasıl korurum diye düşünüyorsanız, kesinlikle jiletli tel yaptırmalısınız. Her gittiğinizde bir sonraki gidişinize kadar aynı görüntüyü elde etmek tamamen sizin elinizdedir.

Bahçe tellerinin sizlere belirttiklerimiz haricinde başka modelleri de vardır. Onlar hakkında da bilgi almak ve aklınıza takılan farklı sorular için bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda online tel fiyatları bahçe yazıp sitemizden bilgi de alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir