blog

Tel Çit Maliyeti

Tel Çit Maliyeti

TEL ÇİT MALİYETİ

Tel çit maliyeti ve daha pek çok konuda bilgi almak için en doğru yerdesiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabına bu yazımızda ulaşacaksınız.

Özel alanlarda, bahçelerde ve aklınıza gelebilecek her yerde çeşitli amaçlarla kullanılan çit sistemlerine tel çit denmektedir. Pek çok yerde kullanılması söz konusudur. Her modelin kendine göre özellikleri vardır ve her modelin farklı bir kullanım alanı da mevcuttur.

Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman henüz model konusunda kararsızsanız firma yetkililerimizden gereken bilgiyi alabilirsiniz. Bu noktada doğru bir tercih yapmanın oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Doğru tercih yaptığınız zaman daha sonrasında da herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Tel Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

 • Tel çitleri dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz. Yağmur veya çamur, dolu veya kar hiç fark etmez. Her mevsim kullanmanız mümkündür.
 • Çitler galvaniz kullanılarak üretildikleri için aradan ne kadar zaman geçerse geçsin oksitlenmez, paslanmaz ve aşınmazlar.
 • Genel olarak gri, siyah ve yeşil gibi ham renklerde üretilirler ancak farklı bir renk tercihiniz varsa o rengi de talep etmeniz mümkündür.
 • Renklendirme aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerin renginde herhangi bir açılma, solma veya çıkma durumu da olmayacaktır.
 • Çitlerin kurulumları da oldukça basittir. Çitlerin kurulumlarının basit olması da uzan birinden yardım almanızı gerektirmez gibi bir durum doğurmamaktadır. Çitlerin montaj aşamasında mutlaka uzman olan birinden yardım almalısınız. Çünkü uzman ekip gün içerisinden çok fazla kurulum yapmaktadır ve süreç hakkında gereken her türlü teknik detaya da sahiptir. Ortada bir sorun oluştuğunda çok daha hızlı davrandığı gibi daha sonrasında da oluşabilecek olan olumsuzluklara karşı önlem alacaktır.
 • Çitlerinizi taktırdıktan sonra taşınmanız gibi bir durum olduğu zaman çitlerinizi gayet kolay bir şekilde sökebilir ve yeni taşındığınız yere monte edebilirsiniz. Söküp tekrardan takma sürecinde zarar görür diye düşünüyorsanız da bu konuda yanıldığınızı belirtmek isteriz. Herhangi bir zarar görmeden tekrardan kurulum sağlamanız mümkündür.

Tel çit maliyeti diye arama yaptığınız zaman çitlerin bunlar gibi pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Çit yaptırdığınız için çok memnun kalacağınızdan da eminiz. Tek yapmanız gereken şey, doğru bir firmayla çalışmak olmalıdır.

Tel Çit Modelleri Nelerdir?

 • Elektrikli teller,
 • Kafes bahçe telleri,
 • Panel çitler,
 • Jiletli teller,
 • Dikenli teller,
 • Galvanizli teller,
 • PVC kaplı teller

ve daha pek çok tel modeli vardır. Kullanım amacınızı tam anlamıyla belirledikten sonra çitlerinizi yaptırabilirsiniz. Her türlü zemine uyum sağlayan bir yapıları vardır. Dilerseniz toprak bir zemine dilerseniz de beton bir zemine yaptırmanız mümkündür. sadece toprak zemine yaptırdığınız zaman daha fazla işlem gerekecektir.

Tel Çitler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Tel çit maliyeti hakkında araştırma yaparken tel çitlerin pek çok alanda kullanıldığını göreceksiniz. Her türlü zemine uyum sağladıkları ve pek çok modeli olduğu için de çok fazla alanda kullanılmaktadır. Buna paralel olarak da çok fazla talep görmektedir.

Normal bir günde dışarıya çıktığınız zaman bir evin balkonunda, bir çöp konteynırında, bir otelin bahçesinde veya daha pek çok yerde tel çitlere rastlayabilirsiniz. Yaptıran kişilerden de dilerseniz fikir alabilirsiniz. Fikir aldığınız zaman siz de fark edeceksiniz. Herkes tel çit yaptırdığı için çok memnundur. Çitlerin sağladığı pek çok avantaj vardır. en basitinden şehirden uzak bir yerde bir eviniz veya araziniz olduğunda ona uygun bir koruma ortamı yaratmak için çit yaptırabilirsiniz. Bu çitler arazinizi en iyi şekilde koruyacaktır. Böylece sizin de aklınız her an çitlerde kalmayacaktır.

Tel Çit Maliyetleri

Tel çitlerin fiyatlandırma kısmı da çok sık sorulmaktadır. Fiyatların ne aralıkta olduğu veya fiyatları nelerin etkilediği pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu noktada siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek şey, iyi bir firma seçimi yapmaktır. İyi bir firma seçtiğiniz zaman çitlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanmanız da mümkün olacaktır. Seçtiğiniz firmanın indirimli zamanlarını da denk getirebilirsiniz. Böylece çok daha uygun fiyatlarla tel çit yaptırmış olursunuz.

Tel çit yaptırdıktan sonra pişman olan herhangi birine şimdiye kadar hiç rastlamadığımızı belirtmek isteriz. Online tel çit maliyeti yazıp sitemiz üzerinden de gerekli her türlü bilgiyi edinmeniz mümkündür.

 

Ankara tel çit maliyeti-Tel çit maliyetleri-Ankara tel çit maliyetleri-İstanbul tel çit maliyeti-İzmir tel çit maliyeti-Tel çit ne kadara mal olur-Tel çit masrafları-Tel çit ne kadar

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir