blog

Jiletli Tel Fabrikası

Jiletli tel fabrikası

JİLETLİ TEL FABRİKASI

Jiletli tel fabrikası ve daha pek çok şey hakkında bilgi edinebileceğiniz en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Son iki yıldır pandemi koşullarının da verdiği etkiyle herkes doğayla iç içe olabileceği, temiz hava alabileceği yerlerde özel mülkler edinmeye başladı. Şehre uzak olan bu mülkleri koruma altına alabilmek için de jiletli tellere olan talep de artış göstermiştir.

Şehre uzak bir eviniz olduğunda ve o evi koruma altına almak istediğiniz zaman halihazırda bulunan çit sistemlerinin üzerine jiletli tel eklemesi yapmanız mümkün olacaktır. Eklediğiniz jiletli teller sayesinde tırmanmanın da önüne geçmiş olacağınızı belirtmek isteriz.

Jiletli tel yaptırarak güvenliği üst düzeyde sağlayabilirsiniz ancak bu tellerin kapısının kilidinin ve kapısının da sağlam olması gerekir. Böylece özel mülkünüze siz haricinde birinin girmesi mümkün olmayacaktır.

Genel olarak dikenli tellerle sıkça karıştırıldıklarını söyleyebiliriz. Ancak dikenli tellerde dikenler ile güvenlik sağlanmaya çalışılırken jiletli tellerde ise jiletler kullanılmaktadır. Teller yapısal olarak genelde ovaldir.

Jiletli Teller Nerelerde Kullanılmaktadır?

Jiletli tel fabrikası yazıp araştırma yaptığınızda aslında tellerin kullanım alanının uçsuz bucaksız olduğuna şahit olacaksınız. Bu konuda herhangi bir sınırlandırmanın olmadığını özellikle belirtmek istiyoruz. Dilediğiniz yerde herhangi bir yasak olmadan bu tel sistemlerini kullanmanız mümkündür.

  • Askeri bölgelerde,
  • Otoparklarda,
  • Sınır bölgelerinde,
  • Yüksek korumaya sahip olan cezaevlerinde,
  • Havalimanlarında,
  • Otoparklarda,

Ve aklınıza gelebilecek hemen her yerde bu çit sistemlerini kullanmanız mümkündür.

Jiletli Tellerin Özellikleri Nelerdir?

Jiletli tellerin birbirinden güzel pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerin neler olduğundan yazımızın bu bölümünde sizlere bahsedeceğiz.

Öncelikle tellerin ince olan teller kullanılarak oluşturduğundan başlamak istiyoruz. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin kaliteli yapıda oldukları için zamanla aşınmaz, paslanmaz veya oksitlenmezler. Yapım aşamasında fırın boyası kullanıldığı için boyasında da akma veya çıkma olmayacaktır.

Keskin yapısı araziye birinin girmesinin de önüne geçmiş olacaktır. Hava olaylarından da herhangi bir şekilde etkilenmezler. Yağmur, kar, dolu veya rüzgar demeden aklınıza gelen her türlü hava olayında çitleriniz en ufak bir zarar dahi görmeyecektir.

Tellerin pek çok muhteşem özelliğinin yanında UV korumalı olan yapısı da vardır. Bu sebeple de güneş ışınlarından etkilenmeleri gibi bir durum da bulunmamaktadır. Teller dayanıklıdır ve sağlam malzemelerden üretildikleri için darbelere karşı da oldukça dirençlidir.

Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca ilk gün yaptırdığınız gibi kullanabilirsiniz. Taşınmanız gibi bir durum söz konusu olduğunda da kolay bir şekilde tellerinizi sökebilir ve tekrardan takabilirsiniz.

Tellerin göz korkutucu bir yapısı olduğu için kişilerin girmeye cesaret dahi edemeyeceklerini söylememiz de mümkün olacaktır. Bu kadar güzel özelliği içinde barındıran tel sistemlerinin kurulumlarının da çok kolay olduğunu söylememiz mümkün olacaktır.

Jiletli Tellerin Modelleri

Jiletli tel fabrikası sizlere model de sunmaktadır. Helezon, düz hatlı ve puntalı olmak üzere 3 farklı model bulunmaktadır. Helezon ve düz hatlı olan jiletli teller birbirine benzer ancak puntalı jiletli teller onlardan biraz farklıdır.

Helezon jiletli tellerin üretim aşamasında galvaniz kullanılmaktadır. Telleri en kaliteli hale getiren galvaniz sayesinde aradan ne kadar zaman geçerse geçsin tellerinizde bir paslanma, aşınma veya oksitlenme durumu da olmayacaktır. Helezon jiletli tel yaptırdığınız zaman, alanda güvenlik düzeyini en yükseğe çıkaracağınızı da belirtmek isteriz.

Bir diğer model ise yine helezon tellere benzeyen düz hatlı tellerdir. Basık ve esnek olan bir yapısı vardır. Helezon jiletli tellerden sadece görüntü konusunda ayrıldıklarını söylememiz mümkün olacaktır. Her ikisinin de keskin uçları vardır.

Son olarak da puntalı jiletli tellerden bahsetmek istiyoruz. Hem yapısal olarak hem de görünüm olarak diğer türlerden oldukça farklıdır. Çok şık ve dekoratif olan bir yapısı vardır. Telleri yaptırmadan önce ve yaptırdıktan sonra alana bir göz attığınız zaman ne demek istediğimizi siz de daha iyi anlayacaksınız.

Tellerin aralıkları simetriktir ve aralıkların uç kısımlarında da minik jiletli teller bulunur. Bu jiletli teller tırmanmanın önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Genelde arazilerin, bağların ve bahçelerin korunması, özel mülklerde yüksek düzeyde önlem almak gibi nedenlerle kurulmaktadır.

Jiletli teller hakkında istediğiniz soruyu Telfence firmamızaa sorabilirsiniz. Aynı zamanda online jiletli tel fabrikası yazıp sitemiz üzerinden de inceleme yapabilirsiniz.

 

Ankara jiletli tel fabrikası-İstanbul jiletli tel fabrikası-İzmir jiletli tel fabrikası-Ostim jiletli tel fabrikası-Ankara jiletli tel üretimi-Ostim jiletli tel üretimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir