blog

Jiletli Tel Düzlemsel

Jiletli tel düzlemsel

JİLETLİ TEL DÜZLEMSEL

Jiletli tel düzlemsel siparişi vermek ve jiletli teller hakkında bilgi almak için Telfence ekibimizle dilediğiniz an iletişime geçmeniz mümkündür.

Yüksek güvenlik sağlamak istediğiniz alanlarda genelde panel çit sistemlerinin üzerine ekleme yapılarak elde edilmektedir. Tırmanmanın ve tellerin üzerinden atlamanın en üst seviyede önüne geçmek hedeflenmektedir.

Tellerin zarar verme potansiyelleri çok yüksek olduğu için, alanda jiletli tel çevrili olduğunu bilen biri zaten girmeye cesaret dahi edemeyecektir.

Kurulum aşamasını sizlere panel çit sistemleri üzerinden anlatmak isteriz. Öncelikle halihazırda bulunan bir panel çitinizin olması gerekmektedir. Çitinizin boyutlarının ne olduğuna ve yapısına dikkat edilerek ona uygun bir jiletli tel hazırlanmaktadır.

Tel yaptırmak istediğiniz alanda ne düzeyde bir caydırıcılık sağlamak istediğinizi de firma yetkililerimize belirtmelisiniz. Bazı müşterilerimiz daha yüksek düzeyde güvenlik isterken bazıları da ortalama düzeyde güvenliğe ihtiyaç duymaktadır.

Diğer yandan belirtmeniz gereken bir diğer unsur da ne kalınlıkta bir tel tercih edeceğinizdir. Dilerseniz ince dilerseniz de kalın yapıda tel tercihi yapabilirsiniz. Bağ teli kullanılarak belirlenen teller, panel çitlerin üzerine en sağlam şekilde eklenmektedir. V şeklinde direkler de tabi ankarajlı olması gerekir, kullanarak tellerinizin kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Halihazırda bulunan bir tel sisteminiz varsa, jiletli tellerinizi online şekilde sipariş ettikten çok kısa bir süre sonra kurulum gerçekleşecektir. 2 gün içerisinde tellerinizin bahçenizde olacağından emin olabilirsiniz.

Puntalı Jiletli Tel Nedir?

Jiletli tel düzlemsel diye bir araştırma yaptığınız zaman jiletli tel modellerinden biri olan puntalı jiletli tellerle karşılaşacaksınız. Oldukça dekoratif olan bu tel modellerini yaptırdığınız için çok fazla memnun kalacaksınız.

Tellerin oldukça estetik bir görünümleri vardır. Tellerin uçlarına da tırmanmanın önüne geçilmesi amacıyla küçük jiletler konulmaktadır. Yeşil, gri gibi pek çok renk seçeneğini de bünyesinde barındırdığını da ayrıca belirtmek isteriz.

Site, park, okul demeden aklınıza gelebilecek hemen her yerde kullanmanızın mümkün olduğunu belirtmek isteriz. Tellerin yapımı esnasında çok daha dayanıklı bir yapıya kavuşması için fırın boyası kullanılmaktadır. Kırılması, renginin çıkması, bükülmesi gibi bir durum söz konusu bile değildir.

Puntalı jiletli tellerin bütçeniz için de gayet uygun olduğunu belirtmek isteriz. Hava koşullarından etkilenmeyen harika bir yapıya sahiptir. Paslanmaz çelik kullanılarak üretilmesi onu çok daha dayanıklı bir hale getirmektedir.

Jiletli Tellerin Özellikleri

Bu konuda çok fazla soru aldığımız için öncelikle bundan başlamak isteriz. Jiletli teller yasal mı değil mi? Diye pek çok soru alıyoruz. Zarar verme potansiyeli yüksek olan tel sistemleri oldukları için bu soru sıkça sorulur. Aklınıza gelebilecek her yerde jiletli telleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yapısal olarak uyumlu olan ince tellerden oluşmuşlardır. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerde herhangi bir paslanma, aşınma, oksitlenme gibi bir durum olmayacaktır. Yapısal olarak bir diğer özelliği de keskinliğidir.

Jiletli tel yaptırmak istiyorum ama bulunduğum yerin iklimi çok elverişsiz diyenler varsa, tellerin herhangi bir şekilde iklimden veya hava koşullarından etkilenmediklerini belirtmek istiyoruz. Sadece kötü hava koşullarından değil güneşin ışınlarından da etkilenmez. Zamanla rengi akmayan çıkmayan tellere sahip olmak istiyorsanız Telfence firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yapım aşamasında hem dayanıklı hem de sağlam malzemeler kullanılmaktadır. Teller yapısal olarak göz korkuttuğu için, alana girmeye cesaret dahi edilmemektedir. Tellerinizi yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca kullanmanız da mümkündür.

Kurulumu da gayet kolay şekilde yapılmasına rağmen jiletli tel düzlemsel kurulumu gerçekleştirilirken uzman olan birinden mutlaka yardım almanızı tavsiye ederiz. Tellerinizin kurulma aşaması ne kadar kolaysa sökülmesi ve yeniden takılmasının da o kadar kolay olduğunu da belirtmek isteriz.

Jiletli Teller Nerelerde Kullanılır?

Jiletli teller aklınıza gelebilecek her yerde kullanılmaktadır. Oldukça yüksek düzeyde bir güvenlik sağladığı için pek çok kişi tarafından da tercih edilmektedir.

  • Sınır bölgelerinde,
  • Askeri yerlerde,
  • Sanayi bölgelerinde,
  • Tarlalarda,
  • Arazilerde,
  • Bağlarda,
  • Bahçelerde,
  • Cezaevlerinde,
  • Otoparklarda,
  • Havalimanlarında

Ve daha pek çok yerde kurulumları mümkündür. Yukarıda belirtmiş olduğumuz alanlarda güvenliği en üst düzeye çıkarmak isteyen kişilerin başvurduğu ilk yollardan biri jiletli tellerdir.

Online jiletli tel düzlemsel siparişi vermek sadece bir telefon kadar uzağınızdadır. İrtibat numaralarımızdan bize ulaşıp dilediğiniz zaman sipariş verebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir