blog

Panel Çit Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Panel Çit

Panel çit nedir? Özellikleri nelerdir? Nerelerde kullanılır? Tarzında sorularınızın cevabını bu yazımızda bulmanız mümkündür. Telfence olarak sizlere yıllardır en kaliteli hizmeti vermek için uğraşıyoruz. Emeklerimizin karşılığını da güzel yorumlarınız ve memnuniyetinizle almaktayız.

Hızlı bir şekilde montaj edilen çit sistemleri; özel mülklerinizde koruma ve güvenlik sağlamaktadır. Aynı zamanda şık bir görünüm için de bu çit sistemleri tercih edilmektedir. Yaptırdığınız zaman bahçenizi eskisi ile kıyasladığınızda çok daha güzel çok daha toplu ve düzenli bir görüntü elde edeceksiniz.

Çitlerin pek çok modeli vardır. Aynı zamanda kullanılan malzemeler de çeşitlilik göstermektedir. Örneğin plastik yapılı olan malzemelerden oluşturulmuş çitler de kullanabilirsiniz, daha yüksek koruma için demir malzemelerden üretilmiş çitler de kullanabilirsiniz.

Panel Çitler ve Çitlerin Özellikleri

Panel çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Bu özelliklerin sizleri cezbedeceğini düşünmekteyiz. Öncelikle oldukça uyumlu olan bir yapısı vardır. Simetriktir. Montaj aşaması da çok kolaydır. Yaptırdıktan sonra farklı bir yere taşınmanız gerektiğinde kolay bir şekilde çitleri sökebilir, yeni taşındığınız yere monte edebilirsiniz. Demonte sürecinde de herhangi bir zarar görmeyecektir.

Her türlü zemine uyum sağlayabilen bir yapıya sahiptir. Dilerseniz toprak dilerseniz de beton bir zemine yaptırabilirsiniz. Sadece kurulum aşamaları farklılık gösterecektir. Geriye kalan her şey aynıdır.

Hem şık hem de oldukça sade olan bir görüntü sunmaktadırlar. Hava koşullarına karşı da çok dayanıklıdır. Bulunduğum yerde iklim koşulları genelde elverişsiz oluyor, tellerin zarar görmesini istemiyorum diye düşünenler için bu haberi vermek isteriz. Standart, duble, özel yapılı gibi pek çok modeli vardır. kullanım amacınıza yönelik olarak dilediğinizi seçebilirsiniz.

Çitlerin aralıklarını da siz belirleyebilirsiniz. Örneğin mahremiyet isterseniz daha dar aralıklı, dilerseniz de daha geniş aralıklı teller yaptırabilirsiniz. Çit yaptırmaya karar verdiğinizde, sizleri bekleyen daha pek çok özellik olacaktır.

Panel Çitler Nerelerde Kullanılır?

Panel çit nerelerde kullanılır? Diye bir soru yöneltildiğinde pek çok yer söylememiz mümkündür. Yukarıda da belirttiğimiz gibi her türlü zemine uyum sağlayan bir yapıları olduğu için hemen hemen her ortamda kullanılır. Genel olarak baktığımızda;

 • Bahçelerinizde,
 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Parklarda,
 • Okullarda,
 • Sahalarda,
 • Kreşlerde,
 • Oyun alanlarında,
 • Havalimanlarında,
 • Yol kenarlarında,
 • Otoparklarda

Ve daha pek çok yerde çitlerin kullanımı mümkündür. Bazı durumlarda çit yaptırmak zorunda da kalabilirsiniz. Örneğin bahçenizin sınırları konusunda sürekli komşularınızla sorun yaşıyor olabilirsiniz. Diğer yandan bahçenizde ekip biçtiğiniz ürünleriniz de olabilir. Onları koruma altına almak istiyor olabilirsiniz. Evcil hayvanınızı evde yokken merak ediyor olabilirsiniz. Bahçenizde ona korunaklı bir alan oluşturmanız da gerekebilir. Tüm bu durumlar için çit sistemlerini kullanabilirsiniz.

Çitlerin kurulma aşaması oldukça kolaydır. Online bir şekilde sipariş verdikten sonra kısa bir sürede kurulum gerçekleşecektir. Bu işlerden ne kadar iyi anlarsınız anlayın uzman birinden yardım aldığınızda, çok daha sorunsuz bir süreç yaşarsınız.

Zeminin yapısında herhangi bir sorun olur. Bu sorun çitlerinizi kurduktan sonra sizlere büyük sorunlar yaratabilir. Uzman biri bunu en başından anlayıp önlem alacaktır. Sizin bunu anlamanız bazı durumlarda mümkün olmayabilir. Daha sonradan sorun yaşamamak adına Telfence yetkililerimize her konuda güvenebilirsiniz.

Panel Çitlerin Fiyatları

En çok soru aldığımız konulardan biri de çitlerin fiyatları olmaktadır. Genel olark çok avantajlı bir ürün olduğu için fiyatlar yüksek sanılmaktadır. Zannedilenin aksine fiyatlar gayet uygundur. Bütçenizi sarsmayacak gayet uygun fiyatlardır.

Ancak fiyatların belirlenmesinde bazı etkenler vardır. Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda, sizlere ortalama bir fiyat verilecektir. Öncelikle tel yaptırmak için seçtiğiniz firma fiyatlar konusunda ana etkendir. Bir firmada uygun olan bir model başka bir firmada çok daha pahalı olabilir. Firmaların indirim zamanlarına da denk gelebilirsiniz. Böyle durumlarda da indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Diğer yandan seçtiğiniz telin modeli, telin ölçüleri, telin kalınlığı, yüksekliği, zemin yapısı gibi her türlü unsur da fiyat belirlenirken karşınıza çıkacak unsurlardandır. Yaptırmak istediğiniz alanda tüm bu özellikleri belirleyip yetkili firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çitler hakkında çok daha detaylı bilgi almak için bizimle her an iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden online panel çit siparişi verebilirsiniz.

 

Ankara panel çit-Ankara panel çit fiyatları-İstanbul panel çit-İstanbul panel çit fiyatları-İzmir panel çit-İzmir panel çit fiyatları-Ostim panel çit-Ostim panel çit fiyatları-Ankara panel çit nereden alınır-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir