blog

Bahçe Çitleri Fiyatı

Bahçe çitleri fiyatı

BAHÇE ÇİTLERİ FİYATI

Bahçe çitleri fiyatı ve daha pek çok şey hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle de özel mülkü olan kişilerin sıkça yaptırdığı tel sistemlerine bahçe çiti denmektedir.

Pek çok amaçla tel yaptırabilirsiniz. Örneğin bahçenizin sınırları belli olmayabilir ve bu konuda da sık sık komşularınızla sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunu ortadan kaldırmak amacıyla çit yaptırabilirsiniz. Diğer yandan bahçenize herhangi bir şey ekmiş olabilirsiniz ve ektiğiniz şeylere zarar gelmemesi adına etrafını çitle çevirmiş olabilirsiniz.

Bahçenizde evcil hayvanınız olabilir ve onu dışarıdan gelebilecek olan tehlikelere karşı korumak istiyor da olabilirsiniz. Bahçenize farklı türde şeyler ektiğiniz için bahçenizi bölümlere ayırmak istiyor da olabilirsiniz. Bu türden isteğiniz için de çit yaptırabilirsiniz. Son olarak da sadece güvenlik veya şık bir görüntü için de çit yaptırabilirsiniz.

Çit yaptırma aşamasında oldukça kolay olan bir süreç sizleri beklemektedir.  Teli kullanım amacınızı tam anlamıyla belirledikten ve model seçtikten sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz model seçiminde ekip arkadaşlarımızdan da yardım almanız gayet mümkündür.

Bahçe Çitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Bahçe çitleri fiyatı bakarken pek çok farklı özellikle karşılaşmanız mümkün olacaktır. Öncelikle çitleri dilediğiniz renkte yaptırmanız mümkündür. dilerseniz gri dilerseniz yeşil dilerseniz de kırmızı çitler yaptırabilirsiniz. Tamamen size kalmış olan bir durum olduğunu söyleyebiliriz.

Bahçe çitlerinin oldukça fazla modeli bulunmaktadır. Model seçimi konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Yüksek güvenlik sağlamak için farklı bir model seçerken, şık bir görünüm sunmak için daha farklı bir model tercihi yapmanız gerekmektedir.

Çitlerinizi online bir şekilde sipariş verdikten sonra kurulum aşamasını kendiniz yapmamalısınız. Bu noktada mutlaka uzman olan birinden yardım almalısınız. Uzman olan birinden yardım aldığınız zaman, daha sonrasında da oluşabilecek olan sorunların da önüne geçmiş olursunuz.

Bahçe çitlerinin bir diğer özelliği de hava koşullarından herhangi bir şekilde etkilenmemeleridir. Yağmur çamur demeden her mevsim çitleri kullanabilirsiniz. Çitlerin UV korumalı olan yapısı olduğu için güneşin zararlı ışınlarından da etkilenmeleri söz konusu değildir. Aradan ne kadar yıl geçerse geçsin eğilip bükülmeyen, rengi çıkmayan, paslanmayan, oksitlenmeyen tellere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, bizimle bir an önce iletişime geçmek olmalıdır.

Bahçe çiti yaptırmaya karar verdiğiniz zaman çitlerin kalınlığına ve aralıklarının genişliğine de siz karar verebilirsiniz. Örneğin çit yaptırmaktaki temel amacınız mahremiyet sağlamaksa ona uygun olan bir tel seçimi yaparak dar aralıklı bir tel yaptırabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi çitlerin size daha sayamayacağımız pek çok özelliği bulunmaktadır. Çitlerin modeline göre de farklı özellikleri bulunur. Bu özelliklerden faydalanmak ve harika çit sistemlerine sahip olmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçe Çitlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Bahçe çitleri fiyatı hakkında araştırma yaparken çitlerin pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Bu kadar çok özelliğinin olması da hemen her yerde kullanılması anlamına gelmektedir. Telleri aklınıza gelebilecek her yerde kullanmanız mümkündür. Tel yaptırmaya karar verdiğiniz zaman çitlerin;

 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Parklarda,
 • Bahçelerde,
 • Okullarda,
 • Otellerde,
 • Havuzların çevresinde,
 • Yol kenarlarında,
 • Çöp konteynırlarında,
 • Otoparklarda

Ve aklınıza gelebilecek daha pek çok yerde kullanıldığını göreceksiniz. Hem toprak zemine hem de beton zemine uyum sağlayabilen bir yapısı olması nedeniyle de oldukça fazla kullanım alanı bulunmaktadır.

Bahçe Çitlerinin Fiyatları

Yazımızın son bölümünde de sizlere bahçe çitlerinin fiyatlarından bahsetmek istiyoruz. Fiyatların gayet makul olan, herhangi bir bütçeyi sarsmayacak fiyatlar olduğunu iletişime geçtiğimiz zaman siz de anlayacaksınız.

Bahçe çitlerinin fiyatları çeşitli etmenlere göre değişkenlik göstermektedir;

 • Bahçe çiti yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü ve yaptırmak istediğiniz telin yüksekliği
 • Bahçe çiti yaptırmak için seçtiğiniz telin modeli,
 • Seçtiğiniz telin kalınlığı,
 • Seçtiğiniz telin rengi,
 • Seçtiğiniz arazinin yapısı

Gibi pek çok unsur fiyatların belirlenmesinde etkili olan unsurlardır. Bizimle iletişime geçtiğimiz zaman yukarıdaki kısımda belirtmiş olduğumuz kriterlerin hepsi ele alınacaktır. Daha sonrasında da sizlere ortalama bir fiyat çıkarılması söz konusu olacaktır. Bu fiyatın siziin bütçenizi zorlamayacak bir fiyat olacağından da emin olabilirsiniz.

Aklınıza takılan farklı bir sorunun cevabını almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda online bahçe çitleri fiyatları yazıp sitemiz üzerinden de incelemelerde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir