blog

Tel Çit Fiyatları

Tel Çit Fİyatları

Tel Çit Fiyatları

Tel çit fiyatları, tel çit nedir, tel çit nerelerde kullanılır? Gibi her türlü sorunuzun cevabını yanıtlamak isteriz.

Tel çitler, sıcak daldırma yöntemi kullanılarak üretilmektedir. Galvanizli bir yapıya sahiplerdir. Diğer adı ise panel çittir. Tel örgü  sistemleri olarak da bilinmektedir. Temel amacı özel mülklerinizde sınır belirleme ve güvenliği sağlamaktır.

  • Yolların kenarlarında,
  • Askeriyelerde,
  • Bahçelerde,
  • Parklarda,
  • Tarlalarda,
  • Villalarda,

Ve daha pek çok yerde bu çitlere rastlamanız olası bir durumdur. Çitler, çok dayanıklıdır. Bu kadar dayanıklı olmalarının sebebi, kaliteli malzemelerden üretiliyor olmalarıdır. Yağmur, çamur, kar, kış, rüzgar demeden her türlü hava koşulunda herhangi bir zarar görmeyeceklerinden de emin olabilirsiniz.

Tercih edilmesinin pek çok nedeni bulunmaktadır. Bunlardan biri de dışarıyla tam anlamıyla teması kesmemesidir. Bazı tel modellerinde dışarısı hiç görünmez. Hiç görünmediği zaman da yaptıran kişi için mahremiyet sağlar ancak dışarıyla bağlantıyı da keser.

Tel Çit Seçimi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tel çit fiyatları hakkında araştırma yaparken pek çok modelin de olduğunu göreceksiniz. Online sitemize girip modellere de bakmanız, direkt olarak sipariş vermeniz de mümkündür.

Tel modeli seçerken dikkat etmeniz gereken ilk unsur, kullanım amacınız olmalıdır. Daha çok güvenlik amacıyla mı tel yaptırmak istiyorsunuz yoksa dekorasyon amaçlı mı? Ya da güvenliğinizin belirli bir sınırı var mı? Örneğin çok yüksek bir güvenlik istiyorsanız jiletli tel tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Herhangi bir mülkünüz jiletli tel kullanıyorsanız ve bu dışarıdan da biliniyorsa, mülkünüze girmeye kimse cesaret dahi edemeyecektir. Jiletli tele yakalanan kişi, hareket ettiği zaman tel ona daha da fazla dolanacaktır. Böylece çok ağır yaralanmalar da yol açabilmektedir. O yüzden parklarda veya oyun alanlarında asla tercih edilmemektedir.

Diğer yandan sadece sınır belirlemek istiyorum ve dışarıyla da bağlantım herhangi bir şekilde kopmasın istiyorum derseniz de tel çitleri tercih edebilirsiniz.

Tel Çit Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Tel çit kullanmak size pek çok avantaj sağlayacaktır. Sizlere bu avantajlardan da bahsetmek isteriz.  Bahçenize öncelikle bir sınır çizmiş olursunuz. Aynı zamanda bahçe güvenliğini de sağlamış olursunuz.

Kedi, köpek veya herhangi bir hayvan bahçenize giremeyecektir. Bahçenizde hobi amaçlı bir şeyler ekip biçiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda bahçenizdeki meyve sebzeler de herhangi bir zarar görmeyecektir.

Son olarak da bahçenizi hem uygun bir şekilde korurken hem de dışarıdan estetik bir görünüm elde etmeniz de söz konusu olacaktır. Oldukça yaygın tercih edilen ve sık kullanılan bir üründür. Online alışveriş sitemize girip, yapılan yorumlara da daha detaylı bir şekilde bakabilirsiniz.

Çitlerin nasıl yapılacağına, hangi kalınlıkta olacağına ve aralıklarının boyutlarına da siz karar verebilirsiniz. Her şey sizin kontrolünüz altında gerçekleşeceği için aldığınız hizmetten memnun kalmamanız olası bir durum olmayacaktır.

Tel çitlerinizi montaj ettikten sonra oldukça uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kolay kolay hasar almayacakları gibi herhangi bir paslanma durumuyla da karşılaşmayacaksınız. Kaliteli ve iyi malzemeler ve makineler kullanılarak üretildikleri için çok uzun bir dönem herhangi bir bakım yaptırmanıza veya boyatmanıza da gerek yoktur.

Tel çit fiyatları diye araştırma yaptığınızda, fiyatları belirleyen pek çok unsur olduğunu göreceksiniz. Kaliteli bir hizmet almak, kaliteli tel çitlere sahip olmak istiyorsanız, tam anlamıyla doğru yerdesiniz. Telfence firması olarak kaliteden asla ödün vermiyoruz ve tüm beklentilerinize uygun bir hizmeti sizlere her an sunuyoruz.

Kaliteli paneller tercih ederseniz, fiyatları da ona göre belirlenecektir. Kaliteli oldukları için herhangi bir hava koşulundan etkilenmeleri söz konusu olmayacak ve paslanma durumuyla da karşılaşmayacaksınız.

Diğer tellerle bir kıyaslama yaptığımızda da tel çitlerin fiyatlarının daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Tel çit yaptırmak istediğinizde, hemen hemen her zemine uyum sağladıklarını göreceksiniz. Bu yüzden de fiyatları daha uygun olmaktadır.

  • Zeminin ne olacağı,
  • Zemine ne ölçüde çit uygulanacağı,
  • Farklı yöntemler kullanılıp kullanılmayacağı,
  • Alanın büyüklüğü,

Gibi unsurlar fiyatları tek tek etkilemektedir.

Bahçenize veya herhangi özel bir yere tel yaptırmak istiyorsanız ve aklınızda herhangi bir model yoksa, yaptırmak istediğiniz yere en uygun modeli seçmek için her an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telfence firması olarak size yardım etmekten gurur duyarız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir