blog

Çim Çit Fiyat

Çim Çit Fiyat

Çim Çit Fiyat

Çim çit fiyat araştırması yapan müşterilerimiz, çim çitin ne kadar çok tercih edilen bir tür olduğunu da bizzat göreceklerdir.

Galvanizli olan panel çitler, PVC ile kaplandığı zaman çim çit oluşmaktadır. Herhangi bir paslanma ve oksitlenme durumu olmaması sebebiyle uzun zamanlar kullanılmaları da mümkün olacaktır. Çim çitler petrol bazlıdır. Bu yüzden farklı bir kimyasalla temastan kaçınılması gerekmektedir. Suni bir çim ile tel örgüler birleştirildiği zaman çim çitler oluşmaktadır.

Çim çitlerin farklı adlandırmaları da mevcuttur. Duvar çimi veya dikey çim şeklinde adlandırmaları da bulunmaktadır. Pek çok yerde tercih ediliyor olmaları, her geçen gün onları daha da popüler bir hale getirmektedir.

Herhangi bir yanma durumu, solma veya paslanma durumu gibi hiçbir olumsuzluk çim çit panellerde olmamaktadır. Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar, gayet kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizlere sağladığı bir önemli kolaylık da, basit bir şekilde temizlenebilmeleri olmaktadır.

Çit yaptırmaya karar verdiğinizde, nerede kullanacağınızı da belirlemeniz gerekmektedir. Duvara bir çit uygulamak istiyorsanız, aksesuar olarak metal kullanmanıza gerek yoktur. Farklı bir alana uygulamak istediğinizde de metal direkler oldukça işinize yarayabilir.

Çit yaptırmak için model bakarken, online sitemizde pek çok aksesuarın satıldığını, sizlere bilgi veren ve karar vermenizi kolaylaştıracak pek çok görselin yer aldığını göreceksiniz. Kaliteli malzemeler seçerseniz, çitlerinizi de çok daha uzun süreler kullanmanız mümkün olacaktır.

Müşterilerimiz çim çitleri daha çok dekorasyon amacıyla tercih etmektedir. Son dönemlerde kullanımları da oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Telfence firması olarak biz de sık sık sipariş almaktayız.

Çim çitler, özellikle doğayla iç içe olmak isteyen ve doğayı çok seven müşterilerimizin en başta gelen tercihlerindendir. Çim çit fiyat araştırması yapıp bahçelerine yaptırdıkları zaman, kendilerini daha huzurlu hissettiklerinden bahsetmektedirler. Çitlerin aralıkları da neredeyse yok denecek kadar küçük olduğu için dışarıya karşı da mahremiyet sağlamaktadır.

Bahçe teli yaptırmak isteyen kişilerin temel amacı dekorasyon ve güzel bir görünüm elde etmek ise, bu çitleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Ancak amaçlanan şey, yüksek bir güvenlik sağlamak ise, diğer tel çeşitlerine yönelmenizi tavsiye ederiz. Yine de tel örgülerin etrafının suni çimle kaplanması sonucunda oluşturuldukları için belirli düzeyde güvenlik sağlamaktadırlar.

Evinize online alışveriş sitemizden çim çit sipariş ettiğinizde gayet kolay bir şekilde kurulumunu yapacağınızı söyleyebiliriz. Bir yere taktıktan sonra çok kolay bir şekilde sökebilir ve farklı bir yere de takabilirsiniz. Bahçenize çit yaptırdıktan sonra taşındığınız zaman da çitleri sizinle beraber götürmeniz gayet mümkündür.

Çit yaptırmaya karar verdiğinizde, genel tercih edilen rengin yeşil olduğunu göreceksiniz. Ancak ben yeşil istemiyorum, kahverengi veya gri renk olsun diyen müşterilerimizin isteklerini de karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Ama genel olarak müşterilerimiz, doğal bir  yeşillik gibi görünsün diye yeşil rengi tercih etmektedirler.

Çim Çit Yaptırmak Ne Gibi Avantajlar Sağlamaktadır?

Çim çit fiyat araştırması yaparken, bu çitlerin sizlere pek çok avantaj sağladığına da bizzat şahit olacaksınız.

Çitlerde UV koruması bulunmaktadır. Bu sebeple güneşin zararlı ışınlarından etkilenmeleri söz konusu olmamaktadır. Çitleri yaptırdıktan çok uzun süre sonra da renklerinde asla bir solma olmadığını siz de gözlemleyeceksiniz.

 • Çitler paslanmazlar,
 • Olumsuz hava koşullarından herhangi bir şekilde etkilenmezler,
 • Maliyet olarak uygundur,
 • Zaman geçtikçe herhangi bir aşınma durumu söz konusu olmayacaktır,
 • Dilediğiniz her mevsim kullanabilirsiniz,
 • Çitlerin aralıkları küçüktür,
 • Dilerseniz iç mekan dilerseniz dış mekan peyzajında kullanabilirsiniz,
 • Evinize güvenlik ve mahremiyet sağlamaktadır,
 • Bakımını yaptırmak için herhangi bir maliyet ödemenize gerek yoktur,
 • Kolay bir şekilde temizlemeniz mümkündür,
 • Toz tutmazlar

Bunlar gibi daha pek avantaja çim çit yaptırdığınız zaman sahip olacaksınız. Sipariş vermek istediğiniz zaman ve bizimle iletişime geçtiğinizde, ekibimizi evinize de en kısa sürede yönlendirebiliriz. Böylece çit yaptıracağınız alan hakkında, tercihleriniz hakkında da bilgi almış olursunuz.

Sizlere bu kadar fazla avantaj sağlayan çitleri tercih edenler, günden güne daha fazla artış göstermektedir. Evinizde hem güvenliği sağlamak hem de gayet güzel bir görünüm elde etmek istiyorsanız, mutlaka tercih etmeniz gereken bir üründür diyebiliriz.

Aklınızda herhangi bir soru işareti kaldıysa, dilediğiniz zaman iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir