blog

Bahçe Teli Metre Fiyatı

Bahçe Teli Metre Fiyatı

Bahçe Teli Metre Fiyatı

Bahçe teli metre fiyatı, bahçesine tel yaptırmak isteyen müşterilerimizin ilk araştırdığı konulardan biridir. Telfence firması olarak yıllardır bu sektörde en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Şimdi sizlere aklınızda oluşan tüm soruların cevabını vereceğiz.

Bahçe teli; bahçenizin veya herhangi özel bir mülkünüzün sınırlarını belirlemek, güvenliğini sağlamak veya dekorasyon amaçlı yapılan bir uygulamadır. Yaptırmaya karar verdiğiniz zaman sizi çok fazla çeşidin beklediğine bizzat şahit olacaksınız.

Teknoloji zamanla gelişmekte ve teknolojinin gelişmesiyle de her sektörde olduğu gibi bu sektörde de pek çok yenilik meydana gelmektedir. tellerin hangi materyalden yapıldığı, tasarımlarının nasıl olduğu gibi her konuda beklentilerinizi karşılamak için uğraşmaktayız.

Tel yaptırırken dilerseniz kare, dilerseniz oval şekilde yaptırmanız da mümkündür. Kullanım amacınızı belirledikten sonra ekip arkadaşlarımız da size seçenekler konusunda yol gösterecektir.

Aklımda herhangi bir model yok, sektöre de çok hakim değilim diyen müşterilerimiz, online alışveriş sitemiz üzerinden bir ön inceleme yapabilir, kafasında da herhangi bir model oluşmasını sağlayabilir.

Bahçe Tellerinin Özellikleri Nelerdir?

Bahçe teli metre fiyatı bakarken, sizlere tellerin özelliklerinden de bahsetmek isteriz. bahçe telleri genel olarak mülkleri koruma altına almak için kullanılmaktadır. Bunun yanında sadece dekoratif amaçlı olarak tel yaptıran müşterilerimiz de vardır.

 • Bahçelerinize,
 • Özel panellerinize,
 • Spor salonlarınıza,
 • Tenis kortlarına,
 • Parklara,
 • Oyun alanlarına,
 • Sitelere,
 • Halı sahalara

Ve daha pek çok yere tel yaptırmanız mümkündür. Hangi modelde bir tel seçeceğinizi kullanım amacına uygun olarak belirlemelisiniz. Örneğin yüksek güvenlik önlemleri almak istiyorsanız ona uygun bir tel tercih etmeli, amaç sadece güvenlik değilse de daha dekoratif tel modellerine bakmalısınız.

Bahçe Tellerinin Çeşitleri

Bahçenize tel yaptırmak için online sitemize girdiğinizde, ne kadar çok tel modeli olduğuna şaşırmanızı gayet normal karşılıyoruz. Pek çok müşterimiz de sizler gibi karar vermekte zorlanıyor.

 • Örgü teller,
 • Dikenli teller,
 • Jiletli teller,
 • Çim çit teller,
 • Galvanizli teller,
 • Elektrikli teller,
 • Kafes bahçe telleri,
 • Puntalı teller,
 • Helezon bahçe telleri,

Gibi pek çok seçenek mevcuttur.

Herhangi bir mülkünüzden aklınızın kalmasını istemiyorsanız veya değerli eşyalarınız orada duruyorsa, tercihinizi dikenli veya jiletli telden yana kullanabilirsiniz. Jiletli tel mi daha fazla korur yoksa dikenli tel mi? Diye soracak olursanız da jiletli tel diyebiliriz. Herhangi birinin jiletli tele takıldıktan sonra kendi başına çıkması neredeyse imkansızdır.

Spor tesisiniz varsa ve etrafını telle çevirmek istiyorsanız, kafes bahçe teli kullanabilirsiniz. Daha yüksek güvenlik için tercihinizi elektrik tellerinden yana da kullanabilirsiniz. Amacım tam anlamıyla güvenlik sağlamak değil, biraz dekorasyon da derseniz çim çit kullanabilirsiniz.

Çim çitlerin aralıkları da çok sıkı şekilde olduğu için dışarıya karşı da sizlere mahremiyet sağlayacaklardır. Böylece hem bahçenize dışarıdan koruma sağlarken hem de dışarıdan güzel görünmesini sağlayacaksınız. Sadece dışarıdan değil, sizler de içeriden farklı bir yerde oturuyormuş gibi hissedeceksiniz.

Bahçe Teli Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Bahçe teli metre fiyatı öncelikle seçtiğiniz telin modeline ve ölçüsüne göre belirlenmektedir. Oldukça büyük bir alanı telle çevirmek istiyorsanız, kullanacağınız tel boyutları da fazla olacağı için daha yüksek bir rakam öderseniz.

Aynı modelde olan ürünlerin fiyatlarında ölçüler belirleyici olan etken olmaktadır. diğer yandan jiletli tel dikenli tele göre daha pahalıdır. Fiyatlar konusunda da kullanım amacınız devreye girmektedir. Kullanım amacınızı tam anlamıyla belirlediğinizde, ekstradan bir ücret ödemenize de gerek kalmayacaktır.

Bazı teller parça olarak satılmaktadır. Online sitemize girip parça fiyatlarına da bakabilirsiniz. Dilediğiniz an sipariş verebilir ve bir an önce sizlere ulaştırmamızı bekleyebilirsiniz. Toplu alımlarda veya indirim anlarına denk geldiğinizde de normalde ödeyeceğinizden çok daha uygun bir fiyata bahçe teli alabilirsiniz. Bu indirimlerden haberdar olmak için sayfamızı her an takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Tel seçimi yaparken renkler genelde standart olabilmektedir. Ancak aklınızda bir renk olduğunda, isteğinize göre de renklendirme yapılmaktadır. Ham madde renginde olan teller de vardır. Çeşitli yöntemlerle kaliteli bir şekilde boyanan teller de bulunmaktadır. Siz bize tam olarak ne istediğinizi anlatırsanız, biz de size her konuda yardım sağlarız.

Tel modellerinden, tel fiyatlarından ve süreçle ilgili olan her türlü detaydan haberdar olmak için Telfence firmamızla her an iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir