blog

Pvc Tel Örgü Üretimi

pvc tel örgü çiti

PVC TEL ÖRGÜ ÜRETİMİ

PVC tel örgü üretimi hakkında merak ettiğiniz her şeyi, yazımızda bulabilirsiniz. Telfence firması olarak sizlere gereken her türlü desteği sağlayacağımızdan da emin olabilirsiniz.

PVC tel örgü sistemleri, evlerinizde ve özel mülklerinizde çeşitli amaçlar için yapılan tellerdir. Farklı modellerde teller bulunmaktadır ve her modelin kendine özgü özellikleri vardır. Kullanım alanları hemen hemen benzerlik gösterse de kullanım amaçları genel olarak farklılık gösterebilmektedir.

Tel yaptırmaya karar verdiğiniz zaman online bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Online siparişinizden sonra ekip arkadaşlarımız tel yaptıracağınız alana gelir, çeşitli incelemeleri yapar, zeminde herhangi bir sorun var mı diye kontrol eder ve bir an önce de montaj aşamasına başlar.

Teller genel olarak gri, siyah, yeşil gibi renklerde üretilmektedir. Ancak dilerseniz farklı bir renkte üretilmesini de talep edebilirsiniz. Üretim aşamasında fırın boyası kullanıldığı için tellerinizin renginde herhangi bir solma, renginin akması, çıkması gibi bir durum da olmamaktadır.

PVC Tel Örgülerin Kullanım Alanları

PVC tel örgülerin kullanım alanları oldukça fazladır. Toprak veya beton zemin gibi bir ayrım da yapmadıkları için hemen hemen her yerde kullanımları mevcuttur.

  • Sitelerde,
  • Villalarda,
  • Bahçelerde,
  • Okullarda,
  • Parklarda,
  • Yol kenarlarında,
  • İş yerlerinde,
  • Bağlarda,
  • Tarlalarda

Ve daha pek çok yerde kullanımları mevcuttur. PVC tel örgülerin montajını yaptıktan bir süre sonra başka bir yere taşındığınızı düşünelim. Böyle bir durumda tellerinize ne olacak? Orada mı kalacaklar? Hayır tabi ki. Tellerinizi söküp, yeni taşındığınız yere monte edebilirsiniz. Oldukça kolay bir işlemdir. Aynı zamanda sökme sürecinde de herhangi bir sorun yaşamanız veya tellerin zarar görmesi de mümkün değildir

İşinde uzman olan ekip arkadaşlarımız, tellerin montajı esnasında, oluşabilecek olan her türlü olumsuz durum için gereken önlemi alacaktır. Bu sebeple de sonradan herhangi bir sorun çıkması mümkün olmayacaktır.

PVC Tel Örgülerin Özellikleri Nelerdir?

Ankara PVC tel örgü üretimi konusunda araştırma yaparken pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Bu özelliklerin neler olduğundan hemen sizlere bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle PVC tel örgülerin her türlü ortama uyum sağladıklarını söylemeliyiz. Hatta bazı durumlarda tel örgü yaptırmanızın zorunlu olduğu anlar da olacaktır. Örneğin bahçenize herhangi bir ürün ekmiş olabilirsiniz veya bahçenizde çiçek bakıyor olabilirsiniz. Bunların zarar görmemesi adına bahçenin çevresini telle çevirmek zorunda kalabilirsiniz.

Diğer yandan tel örgü sistemleri her türlü hava koşuluna uyum sağlamaktadır. Hava nasıl olursa olsun telleriniz herhangi bir şekilde zarar görmeyecektir. Üretimleri esnasında sıcak daldırma yöntemi kullanıldığı için de tellerinizde paslanma, oksitlenme, aşınma gibi bir durum da olmayacaktır.

PVC tel örgü sistemleri fiyat olarak da gayet uygundurlar. Bütçenizi sarsmayan fiyatlara sahiplerdir. Tel yaptırmak istediğiniz zaman, fiyatı yüzünden vazgeçiyorsanız bunu tekrar düşünmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bütçenizi zorlamayacak olan fiyatlar ödeyeceksiniz. Aynı zamanda aldığınız hizmetten de çok memnun kalacaksınız.

Ankara PVC Tel Örgü Fiyatları

PVC tel örgü yaptırmak isteyen müşterilerimiz pek çok soru sormaktadır. Bu sorulardan bir tanesi de tellerin fiyat aralığı olmaktadır. Tel yaptırmaya karar verdiğiniz zaman doğal olarak fiyatları merak edersiniz. Ancak sizlere somut bir fiyat verilmesi pek mümkün değildir. Çünkü fiyat belirleme aşamasında bazı kriterler vardır ve bu kriterler göz önüne alındıktan sonra sizlere ortalama bir fiyat verilmektedir.

Öncelikle tel yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Oldukça büyük bir alana tel yaptırmak istiyorsanız ona göre fiyatlar da değişkenlik gösterecektir. Daha ortalama bir yere göre büyük bir yere çok daha yüksek olan fiyatlar ödersiniz.

Diğer yandan yaptırmak istediğiniz arazinin yapısı da zemin özellikleri de fiyatların belirlenmesinde oldukça etkilidir. Zemini zor olan bir yer seçimi yaptıysanız buna paralel olarak daha yüksek olan rakamlar ödersiniz.

PVC tel örgülerin pek çok modeli vardır. her modelin özellikleri nasıl farklıysa fiyatları da farklıdır. Seçtiğiniz modele göre ödeyeceğiniz fiyat da farklılık gösterecektir. Örneğin jiletli teller dikenli tellere göre daha pahalıdır.

PVC tel örgüler hakkında farklı bir sorunuz varsa, iletişim numaralarımız üzerinden bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda online PVC tel örgü üretimi hakkında detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir