blog

Panel Çit Fiyatları

Panel Çit Fiyatları

Panel Çit Fiyatları

Telfence firması olarak panel çit, panel çit fiyatları hakkında aklınıza takılan her türlü sorunuzu cevaplayacağız. Bahçelerinizi, iş yerlerinizi, özel mülklerinizi veya aklınıza gelebilecek her yeri korumak için çit kullanabilirsiniz. Panel çitin bir diğer adı duvar üstü panel çittir.

Genel olarak hizmetimizi duvar üzerine şeklinde vermekteyiz ancak dilerseniz toprağa veya beton herhangi bir zemine de montaj yapabilirsiniz. Panel çit taktırdığınızda, inanılmaz dayanıklı olduğu için uzun bir süre kullanmanız mümkün olacaktır. Hem sağlam bir çit yaptırmak istiyorum hem de uzun süre boyunca herhangi bir zarar görmesin isterim derseniz, sizin için en uygun çit modelini bulmuşsunuz demektir.

Genel olarak çitlerin zamanla renkleri gidebilmekte ve hava koşulları da sağlam yapılarına zarar verebilmektedir. Telfence panel çit taktırdığınızda bu sorunların hiçbiriyle karşılaşmayacaksınız.

Panel Çit Taktırmak Ne İşe Yaramaktadır?

Panel çit taktırdığınız zaman kendi mülkünüzle diğer mülkler arasındaki sınırı belirlemiş olursunuz. Aynı zamanda sokak hayvanlarından da bahçenizi korumak isterseniz, uygun bir çit modelidir. Bahçenize sebze meyve ekmiş olabilirsiniz. Herhangi bir zarar görmelerini istemiyor olabilirsiniz. Bu sebeple en uygun hizmeti seçmiş olacaksınız.

Panel çit, metal çit ürünleri arasında yer alan bir çittir. Bu sebeple de paslanmaya karşı dayanıklı olan bir yapısı vardır. Panel çitler, galvanizden ve PVC kaplı olan tellerden üretilmektedir. Bu şekilde üretildiği için aşınma veya solma gibi bir durumları söz konusu değildir.

Uzun ömürlü ve hava olaylarından etkilenmemesinin yanında, şık bir görünüme de sahip olduklarını söyleyebiliriz. Evinize veya herhangi özel bir mülkünüze çit çevirdikten sonra kötü bir dış görünüm olmasını istemezsiniz değil mi? Tam da bu sebeple araştırmanız gereken şey panel çit fiyatları olmalıdır.

Panel çitleri online sitemizden de sipariş etmeniz mümkündür. Zaten çitler, parça olarak satılmaktadır. Kolayca da birleşmeleri mümkündür. Size uygun gelen ve sizin beğendiğiniz ölçülere göre bir sipariş verebilirsiniz.

Panel Çit Nereler İçin Yaptırılır?

Panel çitin nerelerde kullanıldığını merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Evinizin bahçesi, okullar, kreşler, tarlalar, arazileriniz, iş yerleriniz gibi pek çok yerde çiti kullanmanız mümkündür. Özellikle kreşlerde ve tarlalarda sık kullanılmaktadır. Müşterilerimiz yaptırdıktan sonra, keşke daha önce yaptırsaydım diye düşünmektedir.

Panel Çit Özellikler

Panel çit fiyatları diye araştırma yaptığınızda, özelliklerini de göreceksiniz. Şimdi sizlere bu özelliklerden bahsedelim.

 • Panel çitlerin yapısı, özenle işlenmiştir,
 • Simetrik bir yapıları bulunmaktadır,
 • Çitler arasındaki mesafeler eşittir,
 • Tel örgülerin geliştirilmiş bir halidir,
 • Oldukça dayanıklıdır,
 • Kalın metallerden üretilmişlerdir,
 • Uzun ömürlüdürler,
 • Genel olarak renkleri yeşildir,
 • Özel olarak farklı renk de olabilmektedir,
 • Şık bir görünümleri vardır,

Bunlar gibi pek çok özelliğe sahiptirler. Yaptırdığınıza asla pişman olmayacaksınız.

Panel Çit Fiyatları

Panel çit fiyatları belirli durumlara göre farklılık göstermektedir. Fiyatları belirleyen unsurlardan biri, kullanılacak olan malzemedir. Arazinizin büyüklüğüne göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Bir araziniz var ve oldukça büyük. Panel çitle çevrilmesi için de fazla miktarda çit gerektirdiği için daha fazla ödeme yapmanız gerekebilmektedir. Farklı modelleri bulunmaktadır ve bizimle iletişime geçtiğinizde çok daha detaylı bir bilgi verilecektir.

 • Panel çitlerin klipsleri,
 • Panel çitlerin direkleri,
 • Diğer üretilen araçlar,

Gibi malzemeler,  fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise, panel çitlerin rengidir. Siz herhangi bir renk belirtmezseniz, çitler genel olarak yeşil renkte yapılmaktadır. Ben yeşil renkten hoşlanmıyorum, farklı bir renk istiyorum derseniz de fiyata yansımaktadır. Parça parça satılıyor olması da daha kolay kurulması ve çıkarılması anlamına gelmektedir.

Müşterilerin genel olarak sordukları sorulardan biri de tekrardan çıkarılıp çıkarılmayacağıdır. Çitlerinizi çıkarmak istediğinizde, kolay bir şekilde çitleri çıkarıp, daha farklı bir yere monte edebilirsiniz. Oldukça kolay bir işlem olduğunu söyleyebiliriz.

Herhangi bir yere taşınacağınızı varsayalım. Tabi ki panel çitleriniz eski yaşadığınız yerde kalmayacaktır. Onları da evinizle birlikte taşıyabilirsiniz. Böylece yeni taşındığınız yerde de kendinize güvenli bir ortam  yaratmış olursunuz. Karar tamamen size kalmış.

Çitler hakkında daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan herhangi bir soruyu cevaplandırmak isterseniz, Telfence firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı cevaplandırmak ve sizlere bilgi vermek için oldukça hevesliyiz. Şimdiden hepinize teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir