blog

Tel Örgü Fiyatları

Tel Örgü Fiyatları

TEL ÖRGÜ FİYATLARI

Tel örgü fiyatları, kullanım alanları ve daha pek çok konuda firma olarak sizleri bilgilendirmek isteriz. Dilerseniz evlerinizde, dilerseniz tarlalarınızda kullanabileceğiniz tel örgülere genel olarak;

  • Askeri olan bölgelerde,
  • Otoyolların kenarlarında,
  • Spor müsabakalarının gerçekleştirildiği ortamlarda,

Sıklıkla rastlamaktayız. Tel örgüler genel olarak zincir bağlantılı çitlerdir. Galvanizli telden veya LLDPE kaplanmış olan çelik telden yapılmaktadırlar. Teller yapılırken bir zig-zag modeli esas alınmaktadır.

Ördürmek istediğiniz tellerin kalınlıkları farklı olabilmektedir. Aynı zamanda dayanıklılıklarını da telin türüne göre farklılık göstermektedir. Nereye tel örgü yaptırmak isterseniz isteyin, her ölçüde ve boyutlarda teller, firmamız tarafından sağlanacaktır. Online alışveriş sitemize girip bizzat kendiniz de bakabilirsiniz.

Neden tel örgü kullanalım? Adlı bir sorunuz varsa öncelikle makara haline getirilebildikleri için taşınmasının oldukça kolay olduğunu söyleyerek başlayabiliriz. Dilerseniz kolayca birleştirebilir, dilerseniz ayırabilir, eksik geldiğinde de kolayca ekleme yapabilirsiniz. Her türlü kolaylık bu tel ile sizlere sağlanmaktadır.

Tel Örgü Çeşitleri Nelerdir?

Tel örgü fiyatları diye arama yaptığınız zaman, pek çok çeşitle de karşılaşmanız söz konusu olacaktır. Öncelikle kullanım amacınıza göre karar vermeniz, yerinde bir karar olacaktır. Bahçenizin veya herhangi bir mülkünüzü korumak mı istiyorsunuz? Dışarıdan şık bir görünüm mü elde etmek istiyorsunuz? Karar vermeniz gerekenler öncelikle bunlar olmalıdır. Seçim sürecinde, firma olarak her türlü desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Peki sizlere sunacağımız tel örgü çeşitleri nelerdir;

  • Panel şeklindeki tel örgüler,
  • Pano şeklindeki tel örgüler,
  • Galvanizli tel örgüler,
  • PVC kaplı tel örgüler,
  • Beton direkli olan tel örgüler,
  • Kaynaklı olan tel örgüler,

Gibi pek çok tel çeşidi bulunmaktadır. Daha sağlan ve daha uzun ömürlü bir tel istiyorum derseniz seçiminizi kaynaklı tel örgülerden yana kullanmanız uygun olacaktır.

Seçiminizi kaynaklı tel örgülerden yana kullandığınızda onların da galvanizli ve PVC kaplı olmak üzere ikiye ayrıldığını göreceksiniz. Aynı zamanda fens teli, helezon gibi modellere de sahiplerdir. Bahçeme şık bir görünümün yanında koruma da sağlamak istiyorum diyenler için online internet sitesinden modelleri bizzat inceleyip, öyle de karar verebilirsiniz.

Seçiminizi yaptıktan sonra online sipariş vermeniz de söz konusu olacaktır. Boyutlarına ve türüne karar verdiğinizde, sipariş ettiğiniz telleri en kısa sürede adresinizde görmeniz söz konusu olacaktır.

Tel Örgü Fiyatları Nasıldır?

Tel örgü fiyatları sanıldığının aksine çok da yüksek rakamlar değildir. Dilediğiniz bir yeri telle çevirmek istediğinizde, bütçenizi zorlayacak yüksek rakamlar ödemenize gerek yoktur. Firmamız da bu konuda size her türlü desteği sağlayacaktır.

Öncelikle kaç metre tel örgü istediğiniz, fiyatı belirleyen bir unsurdur. Çok büyük bir araziyi tel örgüyle çevirmek ve arazinin güvenliğini sağlamak istediğinizde, daha küçük bir alana göre daha yüksek bir fiyat ödemeniz gerekmektedir.

Diğer yandan tel örgüyle kaplatmak istediğiniz alanın, zeminine herhangi bir uygulama yapılacaksa, bu da fiyata etki etmektedir. Tel örgü yapılırken bağlantı için de parçalar gerekmektedir. Her türlü parça da fiyatları belirlemektedir.

Telle çevirmek istediğiniz alanın ölçülerine karar vermek de oldukça kolaydır. İşi uzmanına bıraktığınızda, kolay bir şekilde hallolduğunu göreceksiniz. Telle çevirmek istediğiniz alanın büyüklüğüne, yüksekliğine ve hangi yöntemin yapılacağına karar verildikten sonra, işleminiz çok kısa bir süre içerisinde başlayacaktır. Hazır şekilde tam ölçülü teller de vardır ancak dilerseniz özel imalat da yapılmaktadır.

Tel örgü kullanırken zemin de oldukça önemli olan konulardan biridir. Beton direkler de tel örgü yapılabilir, demir direklerle de tel örgü yapılabilir. Zemine hangi uygulama yapılacağına karar verildikten sonra da ölçülerin ne olacağı daha net bir hale gelmektedir.

Online sitemizi ziyaret ettiğinizde, ne kadar çok modelin olduğunu gördüğünüzde, gözlerinize inanamayacaksınız. Alt tarafı basit bir tel örgü ne kadar çok modeli olabilir ki? Diye düşünenleri hemen sitemize davet ediyoruz. Seçim yapmakta zorlanacağınıza eminiz. Aklınızda az çok nelerin canlandığını bize söylediğinizde, firma olarak size her türlü konuda yardım edeceğimizden, herhangi bir şüpheniz olmasın.

Tel örgü fiyatları? Tel örgü çeşitleri? Tel örgüler dayanıklı mıdır? Gibi her türlü sorunuzu cevaplandırmak ve sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek adına her an buradayız. Aklınızda cevaplanmamış herhangi bir soru kalmasın isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir