blog

Jiletli Tel Diyarbakır

Jiletli tel Diyarbakır

JİLETLİ TEL DİYARBAKIR

Jiletli tel Diyarbakır yazıp araştırma yaptığınız zaman jiletli tellerle ilgili pek çok bilgiye ulaşmanız mümkün olacaktır. Jiletli teller, genel olarak yüksek güvenlik sağlamak amacıyla özel mülklerde kullanılmaktadır.

Şehirden uzak bir yerde bir mülkünüz olduğunu düşünelim. Etrafında halihazırda olan bir çit sistemi olsa da üst kısmına jiletli tel eklemesi yapmanız mümkündür. Köşelerde bulunan jiletli teller sayesinde, yabancı birinin tırmanmasının da önüne geçilmiş olur.

Arazinin etrafında jiletli tel çevrili olduğu zaman birinin, araziye girmesi mümkün değildir. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken şey, yaptırdığınız çitin kapısının kilidinin de oldukça sağlam olması gerektiğidir. Zaten yukarıdan tırmanılmaz diye düşünebilirsiniz ancak kapının kilidi kolay bir şekilde açıldığı zaman, yaptırdığınız telin de hiçbir anlamı kalmayacaktır.

Jiletli Tellerin Özellikleri Genel Olarak Nelerdir?

Jiletli tel Diyarbakır araştırmanızda, tellerin pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Aklınızda henüz tel yaptırmak gibi bir düşünce olmasa bile, bu özellikleri gördükten sonra tel yaptırmaya karar verebilirsiniz.

Tel yaptırdığınız alanın güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için en uygun teller jiletli tellerdir. Özelliklerini baz aldığımız zaman, öncelikle ince olan tellerden oluştuklarını söylememiz mümkün olacaktır. Simetrik ve her aralığı eşit olan, yaptırdığınız yeri derli toplu şekilde gösterecek olan tel sistemleridir.

Üretim aşamasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde zaman geçtikçe paslanmayacak, aşınmayacak ve oksitlenmeyecektir. Yapısal olarak da keskinlerdir. Tel yaptırdığınız zaman telleriniz, hava koşullarından da etkilenmeyecektir. Hava ister yağmurlu ister karlı ister rüzgarlı olsun hiç fark etmez. Tellerinize en ufak bir zarar gelmeyecektir. İlk gün yaptırdığınızda telleriniz nasıl duruyorsa aradan zaman geçtikten sonra da öyle olacaktır.

Jiletli teller UV korumalı yapı vardır. bu yapı sayesinde telleriniz güneş ışınlarından da zarar görmeyecektir. Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun çıkmadan kullanmanız da mümkündür.

Jiletli tel yaptırdığınızı ve daha sonrasında da tel yaptırdığınız yerden taşınmak zorunda kaldığınızı düşünelim. Böyle bir durum olduğunda, tellerinizi kolay bir şekilde sökebilir ve yeni taşındığınız yere tellerinizi monte edebilirsiniz. Montaj ve demonte süreçlerinde de tellerinizin en ufak bir zarar görmeyeceğinden de emin olabilirsiniz.

Jiletli tellerin montajı nasıldır? Diye soranlar için de hemen belirtelim. Jiletli tel montajı yapmak gayet basit bir işlemdir. Basit bir işlem olmasının yanında çok titiz davranılması gereken bir konudur. Bu sebeple de kurulum aşamasında uzman olan birinden yardım almanız, yerinde bir davranış olacaktır.

Çitlerin boyanması aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır. Bu sebeple de çitlerin renginde akma, çıkma, solma gibi bir durumun olması da mümkün değildir. Gördüğünüz gibi jiletli tellerin birbirinden farklı pek çok özelliği bulunmaktadır.

Jiletli tel yaptırmak isteyen müşterilerimizden duyduğumuz bir diğer soru da tel yaptırmanın yasal olup olmadığıdır. Zarar verme potansiyeli oldukça yüksek olan teller oldukları için,  bu soruyu çok sık duymaktayız. Ancak belirtelim ki, dilediğiniz yere jiletli tel yaptırabilirsiniz. Sonrasında bir sorun yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Jiletli Teller Nerelerde Kullanılır?

Jiletli teller Diyarbakır araştırmanızda, aklınıza gelebilecek hemen her yerde jiletli tel kullanımının mümkün olduğunu bizzat göreceksiniz.

  • Evlerde,
  • Bahçelerde,
  • Sitelerde,
  • Okullarda,
  • Otoparklarda,
  • Sınır bölgelerinde,
  • Askeri bölgelerde,
  • Yol kenarlarında,
  • Girilmesi yasak olan yerlerde

Ve daha pek çok yerde jiletli tel kullanımı mümkündür.

Jiletli Tellerin Fiyatları

Son olarak da sizlere jiletli tellerin fiyat aralığından bahsetmek isteriz. Bu noktada sizlere net bir rakam vermemiz mümkün değildir ancak fiyatları etkileyen etmenlerin neler olduğundan bahsedebiliriz. Tüm bu unsurlar göz önünde bulundurulduğu zaman ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere ortalama bir fiyat verilecektir.

Öncelikle sizlere çok uç bir fiyat verilmeyeceğini ve jiletli tel yaptırmak için çok yüksek bir bütçe ayırmanız gerekmediğini belirtmek isteriz. Bunun yanında fiyatları etkileyen etmenlerden en önemlisinin firma seçimi olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Seçtiğiniz firma fiyatları etkileyen etmenlerden biridir. K firması jiletli teli çok pahalıya satarken M firması daha ucuza satıyor olabilir. Bu noktada iyi bir piyasa araştırması yapmanız gerekmektedir.

Tel yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü, seçtiğiniz telin modeli, seçtiğiniz telin kalınlığı gibi her türlü unsurun fiyatların belirlenmesinde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Online jiletli tel Diyarbakır yazıp sitemiz üzerinden de gereken incelemeleri yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir