blog

Fiyat Listesi Panel Çit Fiyatları

Fiyat Listesi Panel Çit Fiyatları

FİYAT LİSTESİ PANEL ÇİT FİYATLARI

Fiyat listesi panel çit fiyatları yazıp araştırma yaptığınız zaman panel çitlerle alakalı pek çok şeyle karşılaşmanız mümkün olacaktır. Biz sizlere bu yazımızda karşılaşacağınız şeylerden detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz. Bahsettiklerimiz haricinde aklınızda bir soru kalırsa Telfence firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle de özel mülkü olan kişilerin sıkça tercih ettiği, güvenlik ve koruma sağlayan, aynı zamanda bulunduğu yeri güzelleştiren tel sistemlerine panel çit denmektedir.

Ahşap, demir, plastik gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır. Yaptırmak istediğiniz amaç doğrultusunda bu çeşitlerden herhangi birini seçebilirsiniz. Örneğin güvenlik amacıyla yaptırmak istediğinizde demir malzemelerden oluşturulmuş olanı seçmeniz daha yerinde bir davranış olacaktır.

Panel çitler genel olarak gri, yeşil, siyah gibi daha ham renklerde yaptırılmaktadır. Farklı bir renk tercihiniz olduğunda da bunu belirtebilirsiniz.

Panel Çitler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Panel çitlerin kullanım alanlarını saymakla asla bitiremeyeceğimizi belirtmek isteriz. Aklınıza gelebilecek hemen her yerde bu çit sistemlerini kullanabilirsiniz. Hem toprak zemine hem de beton zemine uyum sağlamaları sebebiyle de oldukça avantajlı olan bir konumda olduklarını da belirtmek isteriz.

Toprak zemine panel çit sistemlerini uyguladığınız zaman, daha sağlam olması açısından betonla desteklemeniz gerekmektedir. Böylece uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz tel sistemlerine sahip olursunuz.

 • Bahçelerinizde,
 • Villalarınızda,
 • Sitelerde,
 • Yolların kenarlarında,
 • Parklarda,
 • Okullarda,
 • Kreşlerde
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Askeri bölgelerde,
 • Restoranlarda,
 • Spor sahalarında,

Ve daha pek çok yerde panel çitleri kullanabilirsiniz.

Panel Çitlerin Diğer Çit Modelleriyle İlişkisi

Fiyat listesi panel çit fiyatları yazıp bir arama yaptığınız zaman, panel çitlerle diğer çit modelleri arasında bir ilişki söz konusu olduğunun da farkına varacaksınız. Oldukça simetrik ve uyumlu yapısı sayesinde başka modellerle de iç içe şekilde kullanılabilmektedir.

Bunlardan ilki çim çitlerdir. Çim çitler, bahçelerimizde inanılmaz bir görüntü oluşturan, kendimizi doğayla iç içe şekilde huzurlu hissettiren oldukça avantajlı bir üründür. Bu ürünün üretim aşamasında panel çit sistemlerinin üzerine suni çim kaplanmaktadır. Böylece çim çitler de çok daha sağlam bir hale gelmektedir. Çim çitlerin sadece dekorasyon sağladığını herhangi bir koruma sağlamadığını düşünenler varsa, onlar için bunu ayrıca belirtmek isteriz.

Çim çit yaptırdığınız zaman her anlamda memnun kalacaksınız. Hem bütçe dostu olan hem de oldukça kolay bir şekilde montaj edilebilen bu çit sistemlerinin, hemen her ortama uyum sağladığını da ayrıca belirtmek isteriz.

Panel çitlerin ilişkili olduğu bir  diğer çit sistemi de jiletli tellerdir. Yüksek güvenlik ve caydırıcılık dendiği zaman akla ilk gelen tel modellerinden olan jiletli teller de panel çit sistemlerinin üzerine ekleme yapılarak oluşturulmaktadır. Böylece çit üzerine tırmanmanın ve araziye girilmenin de önüne geçmiş olunmaktadır.

Her türlü ortama uyum sağlayan panel çitler, çim çitler, jiletli teller ve daha pek çok modele Telfence firmamızla iletişime geçtiğiniz an ulaşmanız mümkündür.

Panel Çitlerin Özellikleri

Fiyat listesi panel çit fiyatları pek çok değişkene göre farklılaşmaktadır. Ancak genel olarak baktığımız zaman panel çit yaptırmak için oldukça yüksek rakamlar harcamanıza gerek olmadığını belirtmek isteriz. Aynı zamanda yaptırdıktan sonra o kadar çok memnun kalacaksınız ki ödediğiniz herhangi bir ücret aklınıza dahi gelmeyecektir.

Panel çitler simetrik ve uyumlu bir yapıda olan çit sistemleridir. yaptırdığınız ortamın çok daha güzel görünmesini, çok daha derli toplu şekilde durmasını sağlamaktadır. Çitlerde teller arasındaki mesafeler uyumlu yapısı sayesinde eşittir. Dilerseniz dar aralıklı dilerseniz de geniş aralıklı tel sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Panel çitlerin bir diğer özelliği de doğayla uyum içerisinde olan yapısıdır. Yağmur, çamur, kar, güneş çitleri asla etkilememektedir. Zamanla çitlerin aşınıp paslanması söz konusu bile değildir. Renklendirme aşamasında fırın boyası kullanıldığı için de, tellerin renkleri de asla çıkmamaktadır. İlk yaptırdığınız gün tellerin rengi nasıl canlı duruyorsa daha sonraki günlerde de aynı canlılığını koruyacağını söylememiz mümkündür.

Panel çitleri yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Profesyonel ekip tarafından yapılan montaj işlemleri sayesinde sonrasında da bir problem olmayacaktır. Aklınıza takılan sorular için bize ulaşabilirsiniz. Online fiyat listesi panel çit fiyatları yazıp sitemiz üzerinden de gerekli incelemeleri yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir