blog

Bahçe Tel Örgü Direk Fiyatları

Bahçe Tel Örgü Direk Fiyatları

BAHÇE TEL ÖRGÜ DİREK FİYATLARI

Bahçe tel örgü direk fiyatları ve daha pek çok konuda bilgi almak için en doğru yerdesiniz. Tel örgü genel olarak çevrede güvenlik sağlamak amacıyla yaptırılmaktadır. Diğer yandan dış bir mekanda en üst düzeyde estetik bir görünüm sağlamak için de örgü tel yaptırmanız mümkündür.

Örgü tel yaptırdığınız zaman, yabancı kişilerin de bahçenize veya özel mülkünüze girmesini engellemiş olursunuz. Oldukça sağlam yapıda olan çitlerin, çeşitli darbelere karşı da dayanıklı olduklarını söylememiz mümkün olacaktır.

Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca en ufak bir sorun yaşamadan güvenle kullanmanız mümkündür. Farklı bir yere taşınmanız gerektiğinde de kolay bir şekilde sökülmektedir. Yen taşındığınız yere monte ettikten sonra da ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Herhangi bir zarar görmesi gibi bir durum mümkün değildir.

Örgü tel yaptırdığınız zaman; bahçenizde ve özel mülklerinizde hem şık bir görünüm sağlarken hem de güvenlik ve koruma sağlayabilir, aynı zamanda sınırların tam anlamıyla belirli olmasına da yardımcı olabilirsiniz.

Örgü teller, şık bir görünümde olduğu için bahçenize inanılmaz güzel bir hava katacaktır. Bahçenize yaptırmadan önce iyice bir göz atıp daha sonrasında da yaptırıp bakabilirsiniz. Eskisine oranla çok daha güzel göründüğünü, çok daha toplu şekilde olduğunu siz de göreceksiniz.

Bu kadar güzel bir görünüm sağlamasının yanında mahremiyet sağlayan bir yapıya da sahiptir. Bahçenize tel örgü yaptırdıktan sonra sevdiklerinizle beraber dışarıdan herhangi bir şekilde görünmeden keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Bahçe Tel Örgülerin Çeşitleri Nelerdir?

Bahçe tel örgü direk fiyatları hakkında araştırma yaparken tel örgülerin pek çok çeşidi olduğunu göreceksiniz. Kullanım amacınıza uygun şekilde tel örgü çeşitlerinden birini seçebilirsiniz.

 • Panel çitler,
 • Galvanizli çitler,
 • PVC kaplı olan çitler,
 • Demir çitler,
 • Elektrikli teller,
 • Jiletli teller,
 • Plastik teller,
 • Kafes bahçe telleri,
 • Kümes bahçe telleri

Gibi pek çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Seçim yapmakta zorlandığınız zaman ekip arkadaşlarımızdan da gereken yardımı talep edebilirsiniz. İlk olarak panel çitler simetriktir. Estetik olan çevreyle uyumlu bir yapıya sahiptir. Hem sınırları belirlerken hem de sınırlara şık bir görünüm sağlamaktadır. Ev, okul, bahçe, park demeden aklınıza gelebilecek her yerde bu çit sistemlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Seçebileceğiniz bir diğer çit modeli ise PVC kaplı olan çitlerdir. Çitlerin kullanım alanları çok fazladır. Aklınıza gelebilecek hemen her yerde PVC kaplı çitleri kullanabilirsiniz. Aniden olan sıcaklık değişimleri, PVC kaplı olan çit sistemlerine olumsuz anlamda etki etmemektedir. Hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Oldukça sağlam olduğu için, zamanla çitlerde herhangi bir çatlama veya kırılma gibi bir durum da olmayacaktır. Genelde yeşil renk tercih edilmekle beraber, dilediğiniz renkte yapılmasını talep edebilirsiniz.

Bir diğer model ise galvanizli yapıda olan tel sistemleridir. Sıcak daldırma yöntemi kullanılarak üretilen bu teller zamanla aşınmaz, paslanmaz, herhangi bir zarar da görmez. Çok uzun yıllar boyunca en ufak bir sorun olmadan bu tel sistemlerini kullanmanız mümkündür diyebiliriz.  Güneş ışınlarından da zarar görmez. Evlerden bahçelere, arazilerden okullara kadar pek çok yerde kullanabilirsiniz.

Bir diğer tercih edebileceğiniz model ise jiletli tellerdir. Genel olarak, bir mülkte yüksek bir güvenlik sağlanmak istendiğinde jiletli teller tercih edilmektedir. Yüksek caydırıcılık özelliği olması sebebiyle alana herhangi birinin girmesinin de önüne geçmiş olmaktadır.

Çitlerin modelleri ve özellikleri saymakla bitmez. Her biri sizlere ayrı ayrı avantajlar sağlar. Kullanım amacınızı baz alarak dilediğiniz birini talep edebilirsiniz.

Bahçe Tel Örgülerinin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Bahçe tel örgü direk fiyatları aklınıza gelebilecek hemen her yerde kullanılmaktadır.

 • Bahçelerden okullara, evlerden arazilere, bağlardan tarlalara, sitelerden villalara, okullardan parklara, kreşlerden yol kenarlarına, otoparklardan havalimanlarına kadar hemen her yerde bu tel örgüleri sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Bahçe Tel Örgü Direk Fiyatları

 • Tel örgü yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü,
 • Yaptırmak istediğiniz telin kalınlığı,
 • Yaptırmak istediğiniz telin modeli,
 • Tel yaptırmak için seçtiğiniz firma
 • Tel yaptırmak istediğiniz zeminin zorluğu

Gibi her türlü unsur, fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Tel örgüler hakkında dilediğiniz her konuda bize soru sorabilirsiniz. Aynı zamanda online bahçe tel örgü direk fiyatları yazıp sitemizden ürün inceleme de yapabilirsiniz.

 Ankara bahçe tel örgü direk fiyatları-İstanbul bahçe tel örgü direk fiyatları-İzmir bahçe tel örgü direk fiyatları-Ostim bahçe tel örgü direk fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir