blog

Dikenli Bahçe Teli Fiyatları

Dikenli Bahçe Teli Fiyatları

DİKENLİ BAHÇE TELİ FİYATLARI

Dikenli bahçe teli fiyatları çeşitli değişkenlere göre farklılık göstermektedir. Dikenli tellerden, özelliklerinden ve kullanım alanlarından yazımızda sizlere bahsedeceğiz.

Yüksek güvenlik sağlamak istediğiniz özel mülklerinizin etrafına çevrilen tel sistemlerine dikenli tel denmektedir. Kullanıldığı alanda caydırıcılık sağlar ve herhangi birinin bahçenize girmesine de engel olmaktadır.

Bir arazinizin etrafında dikenli tel çevrili olduğunu bilen biri, arazinize girmeye cesaret etmeyecektir. Böylece dışarıdan gelebilecek olan tehlikelere karşı arazinizi tamamen koruma altına almış olacaksınız. Genel olarak şık bir görünüm sağlamak için kullanılmaz ama yapıldığı alanda da derli toplu olan bir görünüm sağladığını da söylememiz gayet mümkündür.

Özellikle de avantajlı olması nedeniyle son dönemlerde çok daha fazla ilgi görmeye başlamıştır.

Dikenli Teller Nerelerde Kullanılmaktadır?

Ankara dikenli tel

Ankara dikenli tel

Dikenli tellerin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Bu kullanım alanları;

 • Oyun parklarında,
 • Okullarda,
 • Otoparklarda,
 • Askeri bölgelerde,
 • Sınırlarda,
 • Yol kenarlarında,
 • Havaalanlarında,
 • Spor sahalarında,
 • Tarlalarda,
 • Arazilerde,
 • Bağlarda

Ve daha pek çok yerdedir. Genel olarak yüksek güvenlik sağlanmak isteyen yerlerde kullanılmaktadır. Örneğin çok da yüksek nüfusu olmayan bir yerde bir özel mülkünüz olabilir. Her an o özel mülkünüze gitme imkanınız olmadığı için de orada bir koruma ortamı hazırlamak istiyor olabilirsiniz. İşte tam bu noktada da dikenli teller devreye girmektedir. Dikenli tel yaptırdığınız zaman çok memnun kalacaksınız. Keşke daha önce yaptırsaydım, ne kadar rahatmış diye düşüneceksiniz.

Dikenli teller, pek çok avantaj sunmaktadır. Tercih ettiğiniz her ortama uyum sağlamaları da onların harika özelliklerinden biridir. Taşınma gibi bir durum olduğu zaman da kolay bir şekilde sökülüp yeni taşındığınız yere monte edilebilmektedir.

Aynı zamanda bahçenize veya tarlanıza herhangi bir şey ektiğiniz zaman, etrafını dikenli tellerle çevirdiğinizde, hayvanların veya başka bir şeyin ürünlerinize zarar vermesi de mümkün olmayacaktır. Bu konuda oldukça faydalı olan bir üründür. Diğer yandan herhangi bir spor saha yaptırıp çevresini dikenli telle çevirdiğiniz zaman kendinize çok daha mahrem sağlayan ve rahat bir ortam yaratmanız da mümkün olacaktır. Dikenli bahçe teli fiyatları yazıp arama yaptığınız zaman, sizlere bahsettiğimiz tüm bu avantajlarla bizzat karşı karşıya kalacaksınız.

Dikenli Bahçe Tellerinin Özellikleri Nelerdir?

dikenli tel montajı

dikenli tel montajı

Dikenli bahçe tellerinin birbirinden çok ve birbirinden avantajlı olan pek çok özelliği bulunmaktadır. Öncelikle tellerinizin kurulum aşamasının oldukça hızlı ve kolay şekilde gerçekleşeceğini belirtmek isteriz. Ancak bu noktada sizlere özellikle belirtmek istediğimiz şey, mutlaka uzman birinden yardım almanız yönünde olacaktır. Alanında uzman olan kişiler, gün içerisinde pek çok kurulum gerçekleştirdikleri için, sürecin teknik detaylarının hepsinden haberdardırlar.

Diğer yandan çitlerin hava koşullarından etkilenmediklerini de söyleyebiliriz. Bulunduğunuz ortamda ister sık sık yağmur olsun ister dolu ister çamur olsun hiç fark etmez. Çitleriniz her an sağlam kalacaktır.

Çitlerin üretim aşamasında sıcak daldırma yöntemi kullanıldığı için çitler zamanla aşınmaz, oksitlenmez ve paslanmaz. Aynı zamanda renklerinde de herhangi bir akma veya çıkma da olmayacaktır.

Çitlerinizi yaptırdıktan sonra en avantajlı olan kişi siz olacaksınız. Yüksek caydırıcılık özelliği sayesinde arazinize herhangi birinin girmesi de mümkün değildir. Online bir şekilde çitlerin siparişini verebilir ve halihazırda bulunan çitlerinizin üzerine de ekleme yaptırabilirsiniz. Her yönden kolaylık ve avantaj sağlayacak olan bu çit sistemlerine ulaşmanız bir tık kadar uzağınızdadır.

Dikenli Bahçe Teli Fiyatları

dikenli tel fiyatları

dikenli tel fiyatları

Dikenli tel yaptırmak isteyen kişilerin merak ettikleri şeylerden ilki doğal olarak tellerin fiyatlarıdır. Dikenli tel yaptırmak istiyorum fiyatı nedir diye bir soru yönelttiğiniz zaman sizlere somut bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Çünkü fiyatların belirlenme aşamasında etkili olan bazı unsurlar vardır. Tüm bu unsurlar göz önünde bulundurulduktan sonra da sizlere ortalama bir fiyat çıkarılmaktadır.

Öncelikle fiyatların ekstra yüksek olan fiyatlar olmadığını belirtmek isteriz. Arazinize dikenli tel yaptırmak için çok zengin olmanıza gerek yoktur. Bütçenizi yormadan harika tel sistemlerine sahip olabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken tek şey hem iyi hem de kaliteli bir firma bulmak olacaktır. Fiyatlar firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Her firmanın kendine göre bir fiyat tarifesi vardır.

Yaptırdığınız telin kalınlığı, inceliği boyutları gibi her türlü şey, fiyatlara etki eder. İnternet sitemize girip online dikenli bahçe teli fiyatları yazıp çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.