blog

Çit Tel Örgü

Çit tel örgü

ÇİT TEL ÖRGÜ

Çit tel örgü yaptırmak pek çok konuda avantajlı olan bir durumdur. Yaptıracağınız çitlerin pek çok özelliği vardır. Bu özellikler de farklı amaçlara hizmet etmektedir. Çit yaptırmak istediğiniz zaman, Telfence firmamızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Sizlere gereken her türlü yardımı yapacağımızdan da emin olabilirsiniz.

Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman pek çok firmayla karşılaşacaksınız. Yapmanız gereken tek şey, kaliteli ürünler üreten bir firmayla çalışmak olmalıdır. Kaliteli ürünler üreten ve işini en iyi şekilde yapan bir firmayla çalıştığınız zaman;

 • Çitlerinizi çok uzun zamanlar boyunca kullanabilirsiniz,
 • Çitlerinizde herhangi bir aşınma, paslanma, zarar görme gibi bir durum olmaz,
 • Çitleriniz her mevsim sağlam ve kaliteli durur

Bu sebeple de iyi bir firmayla çalışmak oldukça önem arz eden bir konudur.

Çit Tel Örgüler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Çit tel örgü yaptırmaya karar verdiğiniz zaman oldukça fazla kullanım alanı olduğunu görüp şaşırabilirsiniz. Çit yaptırmak istediğiniz alana acaba çit olur mu? Gibi bir düşünceniz olduğunda hemen çitlerin kullanım alanlarına bakabilirsiniz.

Her türlü zemine uyum sağlayan bir yapısı olduğu için de bu kadar çok kullanım alanı vardır. toprak bir zemine çit yaptırmak istediğinizde de yaptırabilirsiniz, beton bir zemine çit yaptırmak istediğinizde de kolayca yaptırabilirsiniz. Sadece süreç değişkenlik gösterecektir. Geriye kalan her şey aynı olacaktır.

 • Evlerde,
 • Sitelerde
 • Bahçelerde,
 • Okullarda,
 • Parklarda,
 • Kreşlerde,
 • Havuzların çevresinde,
 • Otellerde,
 • Otoparklarda,
 • İş yerlerinde,

Ve daha pek çok yerde çit kullanabilirsiniz. Çit yaptıracağınız zaman online bir şekilde de sipariş verebilirsiniz. Online şekilde verdiğiniz tel örgülerin montajını kendiniz yapmamanızı tavsiye ederiz. Tel örgü montajı ne kadar zor olabilir ki diye bir düşünceniz olabilir. Haklısınız tel örgü yaptırmak oldukça zor bir işlem değildir ancak uzman birinin yaptığı tel örgüler çok daha nitelikli olmaktadır. Her gün aynı işi yapan ve bu işin gereken her türlü tekniğini bilen biri tahmin edersiniz ki çok daha profesyonel bir kurulum sağlayacaktır.

Çit Tel Örgü Modelleri

bahçe çit modelleri

bahçe çit modelleri

Çit tel örgü modelleri yazıp bir arama yaptığınız zaman oldukça fazla modelle karşılaşacaksınız. Kullanım amacınıza ve diğer isteklerinize dikkat ederek, model seçimi yapabilirsiniz.

Yaptırabileceğiniz tel modellerinden ilki panel çit sistemleridir. Oldukça uyumlu yapısı sayesinde her türlü ortama uyum sağlamaktadır. Panel çitleri bahçenize veya herhangi bir alana yaptırdığınız zaman hemen eski görüntüsüyle kıyaslayın. Çok daha derli toplu ve düzgün bir görüntü olduğunu bizzat göreceksiniz.

Çit yaptırmak istediğiniz zaman seçebileceğiniz bir diğer model de çim çitlerdir. Panel çitlerle bağlantılı olan bir yapıları vardır. Panel çit sistemlerinin suni çim ile kaplanması sonucunda elde edilmektedir. Genel olarak dekorasyon sağlamak amacıyla tercih edilse de yüksek düzeyde koruma sağlayan bir yapısı da vardır. Teller gayet sağlamdır.

Tel örgü modellerinden bir diğeri de galvanizli yapıda olan tel sistemleridir. Yapım aşamasında sıvı halde olan çinko kullanıldığı için teller oldukça sağlam olmaktadır. Tellerin renginde aradan zaman geçtikçe çıkma, solma, renklerinde herhangi bir soyulma gibi bir durum da yaşanmayacaktır. Aynı zamanda oldukça kaliteli şekilde üretildikleri için aradan ne kadar zaman geçerse geçsin tellerde paslanma, oksitlenme, aşınma gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Galvanizli tellerle pek çok konuda benzer olan bir diğer tel modeli de PVC kaplı olan tel sistemleridir. Bu tel sistemlerinin güneş ışınlarına karşı oldukça korumalı bir yapısı vardır. Böylece tellerin renginde de herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Jiletli teller, dikenli teller, elektrikli teller, kafes bahçe telleri ve daha pek çok tel modeli vardır.

Çit Tel Örgü Fiyat Aralığı Nedir?

bahçe çit montajı

bahçe çit montajı

Tel örgü yaptırmaya karar veren kişilerin sordukları sorulardan ilki de tellerin fiyatlarıdır. Fiyatlar konusunda sizlere detaylı olarak direkt bir fiyat vermemiz pek mümkün değildir. Çünkü fiyatların belirlenme aşamasında ortaya bazı etmenler çıkmaktadır. Bu etmenlere dikkat ettiğiniz zaman sizlere ortalama bir fiyat verilecektir.

Tel yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğünden zemin yapısına, telin kalınlığından yüksekliğine, tel modelinden seçtiğiniz firmaya kadar her türlü unsur fiyatların belirlenme aşamasında oldukça etkili olan unsurlardandır.

Bir an önce tel yaptırmak isterseniz online çit tel örgü siparişi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir