blog

Tel Çit

Tel Çit

Tel çit bulunduğunuz çevrede güvenlik sağlamak ve pek çok amaçla kullanılabilen çit sistemleridir. Oldukça avantajlı olan ürünlerdir. Bu sebeple kullanıcılarına da pek çok fayda sağlamaktadır.

Örgü şeklinde, demir, jiletli gibi farklı modelleri söz konusudur. Kullanım amacınıza yönelik olan bir seçim yapabilirsiniz. Arazilerinize yabancı birilerinin girmesini istemiyor olabilirsiniz. Bu gayet normal bir durumdur. Yabancı kişiler haricinde çeşitli hayvanların da bahçenize girmesini engellemek için çit kullanabilirsiniz.

Bahçenize herhangi bir ürün ektiğiniz zaman, telle çevirdiğiniz için bu ürünlerin zarar görmesi de söz konusu olmayacaktır. Onca emek verdiğiniz ürünlerinizin zarar görmesini istemezsiniz değil mi? Bu tarz bir düşünceniz olduğunda, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebileceğinizi belirtmek isteriz.

Bahçenize şöyle bir göz gezdirdiğiniz zaman dağınık şekilde göründüğünü de fark etmiş olabilirsiniz. Hem bahçenizin daha derli toplu olması hem de şık görünmesi için de başvuracağınız yöntem çit sistemleridir.

Tel Çitleri Her Alanda Kullanabilirsiniz

Tel çit ölçüleri

Tel çit ölçüleri

Tel çit yaptırmak istiyor olabilirsiniz ancak yaptırmak istediğiniz yere acaba tel olur mu diye düşünüyor olabilirsiniz. Yüksek ihtimalle olacaktır. Sadece model seçmeniz gerekecektir.

Bahçelerinizde, arazilerinizde, okullarda, balkonlarda ve daha pek çok yerde çitleri kullanabilirsiniz. Bahçenizde beslediğiniz bir evcil hayvanınız da olabilir. Onu dışarıdan gelebilecek olan tehlikelere karşı korumak istiyor da olabilirsiniz. Böyle bir durumda bahçenizin etrafını çitle çevirebilirsiniz.

Bahçenize kümes hayvanları bakıyor olabilirsiniz. Onlar için kümes çitler vardır. Böylece kümes hayvanlarınıza da çok güvenli bir ortam oluşturmuş olabilirsiniz. Bu çitlerin yapım aşamasında galvaniz kullanıldığı için zamanla paslanma veya aşınma gibi bir durum da olmayacaktır. Bu sebeple de uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanım olanağı yakalayacaksınız.

Bunların dışında sadece estetik amaçlı da tel yaptırabilirsiniz. Bahçem daha güzel görünsün. Balkonum şık dursun gibi görüşlerle bize gelen pek çok müşterimiz vardır. Aklınıza gelecek her türlü amaçla tel kullanabilirsiniz.

Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman montaj aşaması da hem çok kolaydır hem de çok hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Toprak, beton ya da farklı bir zemin çeşidine göre montaj kısmı farklılık gösterecektir. Örneğin toprak bir zemine yaptırdığınız zaman çitlerinizin çok daha sağlam olması adına direklerin alt kısmına beton dökülmektedir. Böylece çeşitli darbelerden etkilenmesinin de önüne geçilmiş olacaktır.

Kurulum aşamasının çok rahat olduğunu kurma aşamasında siz de göreceksiniz. Ancak yine de uzman olan birinden yardım almak çok daha iyi olacaktır. Çünkü uzman kişiler, süreç hakkında sizin bilmediğiniz pek çok konudan haberdardırlar. Bu sebeple de her türlü önlemi almış olacaklardır.

Seçim Yapabileceğiniz Farklı Çit Modelleri

Ankara tel çit montajı

Ankara tel çit montajı

Tel çit modelleri çok fazladır. Evinize, arazinize göre tercih edebileceğiniz, her türlü çevreye uyum sağlayabilen farklı modeller vardır.

Sıcak daldırma yöntemi kullanılarak üretilen galvanizli çitler bunlardan ilkidir. Sağlam bir yapısı olması için bu yöntem tercih edilmektedir. Zaman geçtikçe paslanmayan bir yapısı olduğu için sağlık için de iyi olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda aradan ne kadar zaman geçerse geçsin tellerinizde herhangi bir aşınma olmadığını da bizzat göreceksiniz.

Tercih edebileceğiniz bir diğer model de panel çitlerdir. En sık tercih edilen tellerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Hemen hemen her alana uyum sağlayabilen harika bir yapıları vardır. Simetriklerdir. Aralıklarının nasıl olacağına da siz karar verebilirsiniz. Dilerseniz geniş aralıklı dilerseniz de daha dar aralıklara sahip tel tercihi yapabilirsiniz.

Tel modelleri tabi ki saydıklarımızla bitmemektedir. Jiletli tellerden bahsetmek isteriz. Şehrin gürültüsünden arada kaçıp uzaklaşmak istediğiniz anlar olur. Bu anlar için de şehirden uzaklarda, sessiz sakin evler satın alabiliriz. Ancak bu evlerin güvenliği de bizim için çok önemlidir. Böyle şehirden uzak arazileriniz için jiletli tel yaptırmak en doğru seçimdir diyebiliriz. Böylece her an aklınız uzaktaki evinizde kalmayacaktır. Daha pek çok model vardır. Bizimle iletişime geçtiğinizde daha detaylı bilgi verebiliriz.

Tel Çit Fiyatları

Tel çit nereden alınır

Tel çit nereden alınır

Çit fiyatları da merak edilen konulardan biridir.

  • Çitlerin kalınlık düzeyi,
  • Seçtiğiniz model,
  • Seçtiğiniz renk,
  • Seçtiğiniz arazinin yapısı

Gibi pek çok özellik, çitlerin fiyatlarını etkilemektedir. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda dilediğiniz zaman online tel çit siparişi verebilirsiniz.

 

Ankara tel çit-Ankara tel çit fiyatları-Ankara tel çit montajı

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir