blog

Bahçe Çiti Fiyatları

Bahçe Çiti Fiyatları

BAHÇE ÇİTİ FİYATLARI

Bahçe çiti fiyatları çeşitli unsurlara göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatların belirlenmesinde nelere dikkat edilir? Bahçe çitlerinin özellikleri nelerdir? Gibi her türlü sorunuzun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Bahçe çiti yaptırmadan önce bazı müşterilerimiz kararsızlık yaşamaktadır. Şimdi ben çit yaptırıyorum ama ya sonradan başka bir yere taşınmam gerekirse gibi düşüncelere kapılmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmanız söz konusu olduğunda, çitlerinizi kolay bir şekilde sökebilir ve yeni taşındığınız yere monte edebilirsiniz.

Bahçe çitleri sadece güvenlik ve koruma sağlamak amacıyla değil şık bir görünüm sunmak için de yaptırılabilmektedir. Çitlerin oldukça şık modelleri vardır. bu modellerden herhangi birini seçebilirsiniz.

Bahçe Çitleri Nerelerde Kullanılır?

Bahçe çiti yaptırmaya karar verdiğinizde zaten çok fazla yerde kullanıldığına siz de şahit olacaksınız.

 • Bahçelerde,
 • Sitelerde,
 • Evlerde,
 • Okullarda,
 • Parklarda,
 • Yol kenarlarında,
 • Sitelerde,
 • Havuzların çevresinde,
 • Otellerde

Ve daha pek çok yerde çit yaptırabilirsiniz. Dilerseniz toprak bir zemine dilerseniz de beton zeminlere çit yaptırabilirsiniz.

Bahçe Çitlerinin Modelleri

Bahçe çitlerinin oldukça fazla modeli bulunmaktadır. Bazı modellerin birbiriyle bağlantısı da bulunur. Örneğin panel çitlerin üzerine suni çim eklemesi yapılarak çim çitler oluşturulur. Diğer yandan halihazırda bulunan çitlerin üst kısmına dikenli tel veya jiletli tel eklemesi de yapabilirsiniz.

Bahçe çiti fiyatları yazıp araştırma yaptıktan sonra karşılaşabileceğiniz modellerden ilki panel çitlerdir. Tellerin aralıkları eşittir ve simetrik olan bir yapısı vardır. Dilerseniz mahremiyet sağlamak için tellerin aralıklarını daha dar yapabilirsiniz. Mahremiyet sağlamak gibi bir amacınız yoksa geniş aralıklı teller yaptırabilirsiniz. Tellerin yüksekliğine de siz karar verebilirsiniz.

Bahçe çitlerinden bir diğer model de galvanizli yapıda olan çitlerdir. Galvanizli çitler, sıcak daldırma yöntemi kullanılarak üretilmektedir. Bu sebeple de tel yaptırdıktan 15 yıl sonra bile tellerinizde herhangi bir paslanma, oksitlenme, akma veya çıkma olmadığını görebilirsiniz.

Bahçe çitleri demişken yüksek caydırıcılık özelliği bulunan jiletli tellerden bahsetmeden geçmek olmaz diye düşünüyoruz. Bahçenize veya herhangi bir arazinize jiletli tel yaptırdığınız zaman araziye herhangi birinin girmeye cesaret dahi etmesi mümkün olmayacaktır. Jiletli tellerle benzerlik gösteren bir diğer tel modeli de dikenli tellerdir.

Dikenli teller ve jiletli tellerin sıkça karıştırıldığını söyleyebiliriz. Bu noktada sizlere farklı olduğu noktalardan da bahsetmek isteriz. Jiletli tellerin uygulama aşamasında minik jiletler kullanılırken dikenli tellerin uygulama aşamasında dikenler kullanılmaktadır. Herhangi biri araziye girmeye cesaret ettiğinde dikenli tellerden kurtulabilir ancak jiletli tellerden tek başına kurtulması zordur. Bunun yanında dikenli tellerin yetersiz kaldığı durumlarda devreye jiletli tellerin girdiğini de söyleyebiliriz.

Elektrikli teller, PVC kaplı teller ve daha pek çok model vardır. PVC kaplı teller de tıpkı diğer modeller gibi oldukça sık tercih edilen modellerden biridir. Yaptırdıktan sonra çok fazla memnun kalacağınızı da ayrıca belirtmek isteriz. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin renginde herhangi bir akma, çıkma veya solma gibi bir durumun olması da söz konusu değildir.

Çim çitler, kafes bahçe telleri, kümes bahçe telleri ve daha pek çok model vardır. Kullanım amacınızı belirledikten sonra hangi modeli yaptıracağınıza karar verebilirsiniz.

Bahçe Çitlerinin Fiyatları

Bahçe çiti fiyatları çit yaptırmak isteyen müşterilerimizin oldukça sık sordukları sorulardan biridir. Bazı müşterilerimiz fiyatların yüksek olduğunu düşünüp tel yaptırmak istemeyebilir. Ancak böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını belirtmek isteriz. Dilediğiniz zaman gayet uygun fiyatlarla tel yaptırabilirsiniz. Bu noktada tel yaptırma aşamasında fiyatları etkileyen unsurlardan bahsetmek istiyoruz.

 • Bahçe çiti yaptırmak için seçtiğiniz firmanın fiyat belirleme konusunda oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. A firması daha ortalama bir fiyat sunarken K firması daha yüksek fiyatlar sunabilir.
 • Çit yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü, çit yaptırdığınız zeminin zorluğu, arazinin yapısı gibi unsurlar da fiyatların belirlenmesinde etkilidir.
 • Yaptırmak istediğiniz çitin rengi, modeli gibi her türlü unsur da fiyatların belirlenmesinde etkilidir.

Fiyatlar konusunda tüm bu unsurlara dikkat edildikten sonra sizlere ortalama bir fiyat verilecektir. Ancak o zamanda da çok uç fiyatlar vermediklerini göreceksiniz.

Çit yaptırmaya karar verdiyseniz bir an önce Telfence firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda online bahçe çiti fiyatları yazıp sitemiz üzerinden de bilgi alabilirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkür ederiz.

 

Ankara bahçe çiti fiyatları-Ankara bahçe çiti firmaları-Ankara bahçe çiti imalatı-Ankara bahçe çiti üretimi-Ankara bahçe çiti montajı-İstanbul bahçe çiti-İzmir bahçe çiti-Muğla bahçe çiti-Bursa bahçe çiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir