blog

Bahçe Çit Kapı

bahçe çit kapı

BAHÇE ÇİT KAPI

Bahçe çit kapı, genelde yaptırılan alanda koruma sağlamak amacıyla yaptırılmaktadır. Bu noktada kaliteli bir firmayla çalıştığınız zaman, kusursuz bir hizmet almanız mümkündür.

Kapı yaptırmaya karar verdiğiniz zaman çok fazla modelin olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz bu modeller arasından seçebilirken dilerseniz kendiniz de bir kapı modeli tasarlayabilirsiniz. Daha sonrasında da ekip arkadaşlarımızdan yardım alarak, bahçenize veya yaptırmak istediğiniz alana kapının uyup uymayacağını sorabilirsiniz.

Bahçenizde veya farklı bir alanda tam anlamıyla koruma sağlamak istiyorsanız, çitle beraber kapı yaptırmak çok daha mantıklı olacaktır. Böylece tamamen bir koruma sağlamış olursunuz.

Bahçe Çit Kapıların İşlevleri

Bahçe çit kapı yaptırmaya karar verdiğiniz zaman pek çok işlevi olduğunu göreceksiniz. Genel olarak işlevi nedir diye sorduğunuz zaman ise güvenlik sağlamak olduğunu söyleyebiliriz.

Yaptırılan alana sadece insanların değil hayvanların da girişini önlemektedir. Örneğin bahçenize çiçek veya başka bir şey ektiğinizi düşünelim. Alana bir hayvan girdiği zaman ektiğiniz ürünlere zarar verecektir. Çit kapılarla beraber siz evde yokken de alanın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Bazı kapılara şifre koyabilirken bazı kapılara alarm da takabilirsiniz. Siz aklınızda canlandırdığınız modeli ekip arkadaşlarımıza söylediğinizde onlar size en uygun olan modeli çıkaracaktır. Böylece sizin de beklentileriniz karşılanmış olacaktır.

Yaptırılan çit kapılar güvenlik sağlarken şık bir görünüm de sunmaktadır. Kapı yaptırdığınız alanın, kapınızı yaptırdıktan sonra çok daha toplu ve güzel göründüğünü siz de fark edebilirsiniz.

Bahçe Çit Kapılarının Yapılma Aşaması

Bahçe çit kapı yapımı aslında zor olan bir süreç değildir. Online çit kapı siparişi verdikten çok kısa bir süre sonra kapılarınız yapılır ve takılır. Ancak bu süreçte en önemli şey, kaliteli bir firmayla çalışmaktır.

İşini en iyi şekilde yapan bir firmayla çalıştığınız zaman hem kapının yapılma aşaması daha kolay olur hem de sorunsuz bir kurulum sağlanır. İşini iyi yapan bir firma, titiz bir şekilde çalışacağı için kapıların yapılma aşaması çok uzun sürmez. Siz de böylece günlük işlerinizden geri kalmazsınız.

Kapılarının yapımına başlanmadan önce ölçü almak çok önemlidir. Hatta en hassas noktalardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Doğru bir ölçü alınmadığı zaman kapının boyutları da yanlış olacaktır. Kapınız bahçenize uymayacaktır ve siz de maddi manevi zarara uğramış olursunuz. Bunun yaşanmaması adına direkt olarak firma yetkililerinin ölçü almasına izin verebilirsiniz.

Kafanızda tamamen belirlediğiniz modelden firma yetkililerine bahsettiğiniz zaman onlar size kapının bahçenize uyup uymayacağını da belirtecektir. Böylece kapı bahçenize uymayacaksa bile daha önceden bildiğiniz için ona göre önlem almış olursunuz.

Yaptırılacak olan kapının toprak zemine yapılması, beton zemine yapılmasından çok daha kolaydır. Ancak işini en iyi şekilde yapan yetkin bir firmayla çalıştığınız zaman, onlara beton veya toprak zemin fark etmeyecektir.

Çit kapı yaptırma aşamasında, çitlerin aralıklarının sık mı yoksa geniş mi olacağına da siz karar veriyorsunuz.  Aklınızda oluşturduğunuz kapı modeline hangisi daha uygunsa onu yapmanızı tavsiye ederiz. İstediğiniz modele tam anlamıyla karar verdiğinizde, doğru bir şekilde ölçü aldığınızda ve kaliteli bir firmayla çalıştığınızda çok şık kapılara sahip olabilirsiniz.

Bahçe Çit Kapıların Fiyat Aralığı

Bahçe çit kapı fiyatları nedir? Diye bir soru yönelttiğiniz zaman somut bir fiyat vermemiz mümkün olmayacaktır. Çünkü fiyatların belirlenme aşamasında etkili olan kriterler vardır.

Kapı yaptırmak isteyen müşteriler genelde çitle beraber kapı yaptırdığı için, alanın büyüklüğünün fiyatlandırma aşamasında etkili olduğunu söyleyebiliriz. Çit ve çit kapı yaptırmak istediğiniz arazi büyük bir araziyse fiyat da buna paralel şekilde fazla olacaktır.

Aynı zamanda pek çok kapı modeli vardır. Siz de kendiniz bir tasarım yapabilirsiniz. Seçilen kapı modeli de fiyatlara etki etmektedir. Bazı kapılar daha uygunken bazı kapılar daha pahalıdır.

Son olarak da çit kapı yaptırma aşamasında seçtiğiniz firmanın fiyatların belirlenmesinde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bazı firmalar daha uygun fiyatlara kapı yaparken bazı firmalar da daha pahalı fiyatlara kapı yapmaktadır. Bu noktada hem kaliteli ürünler üreten hem de işinde yetkin ve uygun fiyatlı bir firmayla çalışmanızı öneririz.

Çit kapılar hakkında merak ettiğiniz başka bir şey varsa dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hepinize şimdiden çok teşekkür ederiz.

 

Ankara bahçe çit kapı-İstanbul bahçe çit kapı-İzmir bahçe çit kapı-Ostim bahçe çit kapı-Ankara bahçe çit kapı montajı-Ankara bahçe çit kapı imaltcıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir