blog

Yeşil Çit

Yeşil çit

YEŞİL ÇİT

Yeşil çit pek çok ihtiyacınıza yönelik şekilde tasarlanmış çit sistemlerindendir. Çok fazla firma tarafından üretimi söz konusudur. Sizin yapmanız gereken şey, kaliteli bir firma bulup onunla çalışmaktır.

Bahçelerinizi korumak, bahçelerinizde kendinize özel bir alan yaratmak gibi pek çok amaçla yeşil çitleri kullanabilirsiniz. Dilerseniz toprak zemine dilerseniz de beton bir zemine yaptırmanız mümkündür. Yaptırdıktan sonra size her konuda avantaj sağladığını siz de fark edeceksiniz.

Bahçelerinizde sadece koruma sağlamak için değil, dekorasyon sağlamak için de yeşil çitleri kullanabilirsiniz. Genel olarak üretimleri bloklar halinde olmaktadır. Bu şekilde üretildikleri için de hem taşıma hem de montaj kısmında sizlere kolaylık sağlayan bir yapıları vardır.

Ölçüleri de dilediğiniz ebatlarda olacaktır. Renk seçimine de siz karar verebilirsiniz. Montaj kısmı oldukça kolay olduğu gibi demonte kısmı da çok kolaydır. Yaptırdıktan sonra taşınma gibi bir durumunuz olursa, direkt olarak sökebilir ve yeni taşındığınız yere monte edebilirsiniz.

Monte etme aşamasında ben iyiyim, bu işlerden de anlıyorum diye düşünenleriniz varsa yine de uzman olan birinden yardım almanızı tavsiye ederiz. Çünkü yıllardır bu işi yapan firma elemanları işin tekniğini çözdükleri için her türlü sorun için bir çözüm üretebilmektedir. Çitlerin kurulumunu siz yaptığınızda ise, daha sonradan size masraf çıkarabilecek durumlarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek olacaktır.

Yeşil Çit Satın Alma Aşaması

Yeşil çit satın almaya karar verdiğinizi düşünelim. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şeyler nelerdir? Şimdi sizlere onlardan bahsedeceğiz.

Öncelikle pek çok kullanım alanı vardır ve bu kullanım alanları da oldukça önemlidir. Diyelim ki evcil bir hayvanınız var ve onu korumak istiyorsunuz. Böyle bir durumun içerisindeyseniz plastik yapılı olan sağlam çitleri tercih edebilirsiniz. Diğer yandan daha yüksek koruma sağlamak istediğiniz bir yer varsa da orası için demir malzemelerden oluşturulmuş olan telleri seçmelisiniz.

Diğer yandan bahçenize çit yaptırmak istediğinizi düşünelim. Böyle bir durumda çitlerinizin yüksekliğini çok iyi ayarlamalısınız. Gereğinden fazla yüksek olan çitler kullandığınız dışarıya karşı da olumsuz bir izlenim bırakabilirsiniz.

Yeşil Çitler Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanları nerelerdir? Diye bir soru yönelttiğiniz zaman sizlere söyleyebileceğimiz pek çok alan vardır. Hemen bu alanların nereler olduğundan bahsedelim.

Öncelikle evlerinizde, bahçelerinizde çitleri kullanabilirsiniz. Bahçelerinizde hem sınır belirlerken hem de dekorasyon sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bahçenizde bir şeyler ekiyor da olabilirsiniz. Böyle durumlarda da bahçenizi bölümlere ayırmak için çitleri kullanabilirsiniz. Çocuğunuz balkonda oynamayı seviyor olabilir. Ancak balkonun tehlikeli olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Balkona çit yaptırarak, ona daha güvenli bir alan oluşturmalısınız.

Çitleri balkon konusunda pek çok amaçla kullanabilirsiniz. Bir diğer kullanım alanı, balkonda kendinize eşyalarınızı saklamak amacıyla bir depo da oluşturabilirsiniz. Böylece evinize sığmayan eşyalar için bir kiler ortamı oluşturmuş olursunuz. Bahçenizdeki çiçeklerin zarar görmemesi için plastik yapılı çitlerle çevrelerini çevirebilirsiniz.

 • Sitelerinizin çevresinde,
 • Yolların kenarlarında,
 • Sınır bölgelerinde,
 • Girilmesi yasak olan yerlerde,
 • Havalimanlarında,
 • Otoparklarda,
 • Cezaevlerinde

Ve daha pek çok yerde çitleri kullanabilirsiniz. Yeşil çit üzerine sarmal olacak şekilde jiletli tel eklemesi de yapabilirsiniz. Jiletli tel eklediğiniz zaman çok daha yüksek bir güvenlik sağlamış olursunuz. Bahçenizde veya herhangi bir arazinizde jiletli  tel çevrili olduğunu biri, bahçenize yanaşmaya cesaret bile edemeyecektir.

Yeşil Tel Çit Fiyatları

Yeşil tel çit fiyatları, en çok merak edilen konulardandır. Yaptırmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle iyi bir firmayla anlaşmanız gerekmektedir. İyi bir firmayla anlaştığınız zaman;

 • Çitlerinizi daha uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz,
 • Çitleriniz hava koşullarından etkilenmez,
 • Çitleriniz sağlam olur,
 • Çitleriniz UV korumalı olur,
 • Çitlerinizin renklerine siz karar verebilirsiniz

Ve daha pek çok konuda avantajlı olursunuz. İyi bir firmayla çalışmak da oldukça yüksek olan fiyatlar ödemek anlamına gelmemektedir. Gayet uygun bütçe dostu fiyatlar ödeyerek çit yaptırabilirsiniz.

Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğünün ne kadar olduğu, yapım aşamasında kullanılan malzemelerin nitelikleri, yaptırmak istediğiniz çitin modeli gibi pek çok unsur fiyatları etkilemektedir. İyi bir araştırma yapıp, karşılaştırmalar yaptıktan sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz.

Bir an önce harekete geçmek için online yeşil çit siparişi de verebilirsiniz. Hepinize şimdiden çok teşekkür ederiz.

 

Ankara yeşil çit-Ankara yeşil çit fiyatları-Ankara yeşil çit üreticileri-Ankara yeşil çit montajı-Yeşil çit Ankara-Yeşil çit Ankara fiyatları-Ostim yeşil çit-Çayyolu yeşil çit-Gölbaşı yeşil çit-Bala yeşil çit-Beypazarı yeşil çit-Ayaş yeşil çit-Güdül yeşil çit-Nallıhan yeşil çit-Kızılcahamam yeşil çit-Çamlıdere yeşil çit-Keçiören yeşil çit-Yenimahalle yeşil çit-Yaşamkent yeşil çit-İncek yeşil çit-Akyurt yeşil çit-Elmadağ yeşil çit-Hasanoğlan yeşil çit-Lalahan yeşil çit-Mamak yeşil çit-Karapürçek yeşil çit-Bağlum yeşil çit-Pursakalar yeşil çit-Çankaya yeşil çit-Mühye yeşil çit-Etlik Yeşil çit-Etlik panel çit-Mühye panel çit-Mühye tel çit-Etlik tel çit-Etlik panel çit fiyatları-Mühye panel çit fiyatları-Etlik tel çit fiyatları-Mühye tel çit fiyatları-Cebeci panel çit-Cebeci tel çit-Abidinpaşa panel çit-Abidinpaşa tel çit-Tuzluçayır panel çit-Tuzluçayır tel çit-Ovacık panel çit-Ovacık tel çit-Ovacık panel çit fiyatları-Ovacık tel çit fiyatları-İzmir yeşil çit-İzmir yeşil çit fiyatları-İstanbul yeşil çit-İstanbul yeşil çit fiyatları-Bursa yeşil çit-Bursa yeşil çit fiyatları-Muğla yeşil çit-Muğla yeşil çit fiyatları