blog

Yeşil Çit Teli

Yeşil Çit Teli

YEŞİL ÇİT TELİ

Yeşil çit teli nedir? Özellikleri nelerdir? Ne gibi avantajları vardır? Fiyatlarını belirleyen etkenler nelerdir? Gibi her türlü sorunuzun cevabını vermek için bu yazımızı hazırladık.

Arazileri olan ve bu arazilerde güvenlik, koruma, sınırlar, dekorasyon gibi konularda yardıma ihtiyacı olan kişilerin imdadına yetişen çit sistemlerine yeşil çit denmektedir. Farklı malzemeler kullanılarak oluşturulan, farklı niteliklere sahip pek çok çit çeşidi bulunmaktadır.

Seçim yapma aşamasında biraz zorlanabilirsiniz. Ancak burada sizlere verebileceğimiz en güzel tavsiye direkt olarak kullanım amacınıza yönelik bir model seçmeniz yönünde olacaktır. Örneğin tel yaptırarak amacınız dekorasyon sağlamak olduğunda plastik malzemelerden oluşturulmuş yeşil çitler de kullanabilirsiniz. Diğer yandan konu yüksek düzeyde bir güvenlik sağlamak olduğunda maalesef ki plastik yapılı çitler yetersiz kalacaktır. Bunun yerine demir malzemeler kullanılarak üretilen çitleri tercih etmelisiniz. Demir malzemelerden üretilen çitler; daha dayanıklı ve sağlam olacaklardır.

Yeşil çit yaptırdığınız zaman fark edeceğiniz özelliklerden biri bahçenizin çok daha güzel gözükecek olmasıdır. Örneğin çit yaptırmadan önce bahçeniz dağınık duruyor olabilir. Çit yaptırdıktan sonra bahçenize tekrardan bir göz atmanızı rica edeceğiz. Böylece siz de aradaki farkı göreceksiniz.

Yeşil Çitleri Satın Alma Süreci

Yeşil çit teli yaptırmaya karar verdiğiniz zaman sizleri zorlu bir süreç beklemektedir. Sizlere yazının devamında belirteceğimiz şeylere dikkat ettiğiniz takdirde sorunsuz bir kurulum süreciniz olacaktır.

Örneğin sorunsuz bir süreç demek, bir kere masraf etmek demektir. Sorunlu bir süreç söz konusu olduğunda ise daha sonradan da masraf yapabilirsiniz. Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle iyi ve kaliteli bir firmayla çalışmalısınız. İyi bir araştırma yaparsanız gayet kaliteli bir firmayla çalışma şansınız olur.

Çit yaptırmaktaki temel amaçlardan biri güvenlik sağlamaktır. Siz de güvenlik sağlamak amacıyla çit yaptırıyorsanız çitlerin kapı kısmındaki kilidi kaliteli şekilde seçmelisiniz. Çitleri zaten yüksek yaptıracağınız için tırmanmak zor olacaktır. Kilidi basit bir kilit yaptırırsanız, kolay bir şekilde açılacaktır. Bunun olmasını istemezsiniz değil mi?

Aynı zamanda yeşil çit sistemlerinizin üzerine jiletli tel eklemesi yaparak, çitlerinizi çok daha güvenli bir hale getirme şansı da yakalayabilirsiniz. Zaten arazinizde jiletli tel çevrili olduğunu bilen biri arazinizin çevresinden bile geçmeyecektir. Caydırıcılık düzeyi tam olarak bu kadar yüksektir.

Olumlu geçen ve faydalı olan bir kurulum istiyorsanız, çit yaptıracağınız alanın ölçülerine dikkat etmelisiniz. Öncelikle yapmanız gereken şey, iyi bir ölçüm yapmak olmalıdır. Devamı zaten gelecektir.

Yeşil Çitler ve Özellikleri

Yeşil çit teli yaptırmak isteyenlerin öncelikle baktığı şeylerden biri çitlerin özellikleridir. Özellikler çok fazla olduğu için ve avantajlı oldukları için de oldukça rağbet görmektedirler.

Simetrik olan yapıları sayesinde bahçenizin hem daha uyumlu olmasını hem de daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Montaj konusunda ve demonte konusunda sizlere sorun çıkarmayacak bir yapıları vardır. İkisi de gayet kolaydır.

Dilerseniz toprak olan bir zemine dilerseniz de beton bir zemine yaptırabilirsiniz. Karar tamamen size kalmış. Hava koşullarına karşı gayet dayanıklı bir yapısı vardır. Darbelerden de etkilenmemektedir.  Direkler  ve klipsler yardımıyla montaj kısmı tamamlanmaktadır.

Çit yaptırma aşamasında, bu konudan ne kadar çok anlarsanız anlayın, uzman olan birinden yardım almalısınız. Unutmayın ki uzman kişiler, yıllardır bu işi yapıyor. Bu sebeple de her türlü olumlu ve olumsuz duruma karşı bilgilidirler. Aynı zamanda da sizlere gereken her türlü bilgiyi de dilediğiniz takdirde verebilirler.

Yeşil Çitler ve Yeşil Çitlerin Kullanım Yerleri

Yeşil çitlerin;

 • Çok fazla modele sahip olması,
 • Çok kaliteli olması,
 • Çok dayanıklı olması,

Onun aklınıza gelebilecek hemen her yerde kullanılmasını sağlamaktadır. Çok fazla talep edilen yeşil çitleri;

 • Evlerinizde,
 • İş yerlerinizde,
 • Bahçelerinizde,
 • Sitelerinizde,
 • Restoranlarda,
 • Otellerde,
 • Havalimanlarında,
 • Yolların kenarlarında,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Tarlalarda,
 • Arazilerde

Ve daha pek çok yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yaptırdığınız zaman çok fazla memnun kalacaksınız. Aynı zamanda yaptırdıktan sonra o kadar çok memnun kalacaksınız ki, keşke daha önce yaptırsaydım diye düşüneceksiniz. Bahçenizin derli toplu durması, arazilerinizin korunması, bahçenizin daha estetik şekilde durması, sizleri çok mutlu edecektir.

Yeşil çitler hakkında çok daha fazla bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Telfence olarak her daim size hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Son olarak online yeşil çit teli siparişi de verebilirsiniz.

 

 

Ankara yeşil çit teli-Ankara yeşil çit teli fiyatları-Ankara yeşil çit teli üreticileri-Ankara yeşil çit teli montajı-Yeşil çit teli Ankara-Yeşil çit teli Ankara fiyatları-Ostim yeşil çit teli -Çay teli yolu yeşil çit teli -Gölbaşı yeşil çit teli -Bala yeşil çit teli -Beypazarı yeşil çit teli -Ayaş yeşil çit teli -Güdül yeşil çit teli -Nallıhan yeşil çit teli -Kızılcahamam yeşil çit teli -Çamlıdere yeşil çit teli -Keçiören yeşil çit teli -Yenimahalle yeşil çit teli -Yaşamkent yeşil çit teli -İncek yeşil çit teli -Akyurt yeşil çit teli -Elmadağ yeşil çit teli -Hasanoğlan yeşil çit teli -Lalahan yeşil çit teli -Mamak yeşil çit teli -Karapürçek yeşil çit teli -Bağlum yeşil çit teli -Pursakalar yeşil çit teli -Çankaya yeşil çit teli -Mühye yeşil çit teli -Etlik Yeşil çit teli -Etlik panel çit teli -Mühye panel çit teli -Mühye tel çit teli -Etlik tel çit teli -Etlik panel çit teli fiyatları-Mühye panel çit teli fiyatları-Etlik tel çit fiyatları-Mühye tel çit fiyatları-Cebeci panel çit teli -Cebeci tel çit-Abidinpaşa panel çit teli -Abidinpaşa tel çit-Tuzluçayır panel çit teli -Tuzluçayır tel çit-Ovacık panel çit teli -Ovacık tel çit-Ovacık panel çit teli fiyatları-Ovacık tel çit fiyatları-İzmir yeşil teli çit-İzmir yeşil çit teli fiyatları-İstanbul yeşil çit teli -İstanbul yeşil çit teli fiyatları-Bursa yeşil çit teli -Bursa yeşil çit teli fiyatları-Muğla yeşil çit teli -Muğla yeşil çit teli fiyatları