blog

Çim Çit En Uygun Fiyat

Çim Çit En Uygun Fiyat

ÇİM ÇİT EN UYGUN FİYAT

Çim çit en uygun fiyat yazıp araştırma yaparken çitler hakkında pek çok bilgiyle karşılaşacaksınız. Bu bilgilerin ne olduğunu öğrenmeniz için Telfence olarak sizlere bu yazımızı hazırladık.

Evlerinizin veya özel mülklerinizin etrafına çeşitli amaçlarla yaptırdığınız panel çitlerin üst kısımlarına suni çim eklemesi yapılarak oluşturulan çitlere çim çit denmektedir. Bahçesinde veya arazisinde hem güzel hem de doğal bir ortam oluşturmak isteyen müşterilerimizin başvurduğu yollardan biridir. Son zamanlarda da kullanımının çok fazla arttığını da söylememiz mümkün olacaktır.

Her an yeşil ve güzel bir görüntü sunması ve sürekli bakım gerektirip sizi uğraştırmaması adına yapım aşamasında suni çim kullanılmaktadır. Diğer yandan doğal çim kullanıldığı zaman hem çitlerinizin her an yeşil kalması mümkün değildir hem de sürekli bakım yapmanız gerekir.

Çim çit yaptırdıktan sonra bahçenizi eski görünümü ile kıyasladığınız zaman çok daha güzel bir görüntü elde ettiğinizi, bahçenizin eskisine asla benzemediğini siz de göreceksiniz. Ve çok memnun kalacaksınız.

Çim Çitlerin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Çim çit en uygun fiyat yazıp küçük çaplı bir araştırma yaptığınız zaman, çitlerin kullanım alanlarının oldukça fazla olduğunu siz de göreceksiniz. Aklınıza gelebilecek hemen her yerde çit görmeniz mümkündür. Sadece evlerin dışında değil evlerin içinde de çim çitler kullanılmaktadır.

Çit yaptırdıktan sonra harika özellikleri sayesinde çok uzun yıllar boyunca çitleri kullanma şansınız olacaktır. Aynı zamanda kaliteli ürünlerimiz sayesinde aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerde herhangi bir solma, renginde değişme gibi bir durum da olmayacaktır.

 • Bahçelerinizde,
 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Okullarda,
 • Çöp konteynırlarında,
 • Parklarda,
 • Kreşlerde,
 • Yolların kenarlarında,
 • Otellerde,
 • Havuzların çevresinde,
 • İş yerlerinde,
 • Otoparklarda

Ve aklınıza gelebilecek daha pek çok yerde bu çitleri kullanabilirsiniz. Çim çit olduğu için ana amacı dekorasyon sağlamak olduğu için sağlam olduğunu düşünmeyenler olabilir. Ancak zaten halihazırda olan panel çitlerin üzerine eklenerek yapıldığı için oldukça sağlam olduklarını söylememiz mümkün olacaktır.

Çim Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

Çim çit en uygun fiyat yazıp çitler hakkında bilgi almak istediğinizde, çitlerin pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Henüz aklınızda çit yaptırmak tam anlamıyla yoksa bile bu özellikleri okuduktan sonra çit yaptırmaya karar verebilirsiniz.

Öncelikle yaptırmış olduğunuz muazzam çit tellerinin hava koşullarından herhangi bir şekilde etkilenmediğini söylemek isteriz. İster yağmur yağsın ister çamur olsun ister kar hiç fark etmez. Hava koşulları ne olursa olsun çitleriniz her an ilk yaptırdığınız gibi olacak. UV korumalı olan yapısı sayesinde çitlerinizin renginde de herhangi bir değişme olmayacaktır.

Çit yaptırmak için bizimle iletişime geçen müşterilerimiz genelde yeşil rengi tercih etmektedir. Ancak dilerseniz siyah, kırmızı gibi farklı bir renkte tel yaptırmayı da talep edebilirsiniz.

Çitler, oldukça kolay şekilde temizlenmektedir. Sadece su kullanarak bile çitlerinizin temizliğini yapabilirsiniz. Toz tutmayan mükemmel bir yapıları vardır. temizlemek istediğiniz zaman dikkat etmeniz gereken tek şey, temizleme esnasında kimyasal olan ürünler kullanmamanız olacaktır. Çünkü suni çimlerin üretim aşamasında da kimyasallar kullanıldığı için ikisi bir arada çitlere zarar verecektir.

Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca çitlerinizi kullanabilirsiniz. İnce yapılı ve dar aralıkları sayesinde üst düzey mahremiyet sağlamaktadırlar. Bahçenizde olumsuz bir durum yaşandığında ve çitleriniz ateşle temas ettiğinde alev almaları da mümkün değildir. Sadece ateşle temas eden kısım zarar görecektir. O da kolay bir şekilde onarılacaktır.

Gördüğünüz gibi çit yaptırmak sadece avantaj sağlayacak olan bir durumdur. Bu sebeple de çit yaptırdıktan sonra pek çok avantaj elde etmeniz mümkündür.

Çim Çitlerin Fiyat Aralığı

Çim çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle bakacağınız şey, fiyatlar olacaktır. Çitlerin fiyatlarını etkileyen etmenler vardır. Çim çitler genel olarak 10 m’lik rulolar halinde satılmaktadır. Fiyatlar da firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Sizin bu noktada dikkat etmeniz gereken tek şey, kaliteli malzemeler üreten bir firmayla anlaşmak olmalıdır. Böylece uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde çitlerinizi kullanma avantajı elde edebilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir sorun varsa dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda online çim çit en uygun fiyat yazıp dilediğiniz zaman sitemiz üzerinden de sipariş oluşturabilirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

Ankara çim çit en uygun fiyat-Ostim çim çit en uygun fiyat-En uygun fiyatlı çim çit-Çim çit fabrikaları-Ankara çim çit fabrikaları-İncek en uygun fiyatlı çim çit-Gölbaşı en uygun fiyatlı çim çit-Çayyolu en uygun fiyatlı çim çit-Çankaya en uygun fiyatlı çim çit-Keçiören en uygun fiyatlı çim çit-Bala en uygun fiyatlı çim çit-Haymana en uygun fiyatlı çim çit-Bağlum en uygun fiyatlı çim çit-Kızılcahamam en uygun fiyatlı çim çit-Çamlıdere en uygun fiyatlı çim çit