blog

Tel Örgü Metre Fiyatı

tel örgü metre fiyatı

TEL ÖRGÜ METRE FİYATI

Tel örgü metre fiyatı tel örgü yaptırmak isteyen kişilerin en çok sordukları sorulardan biridir. Hem fiyatlar hakkında hem de aklınıza takılan diğer konularla ilgili bilgi vermek için bu yazımızı hazırladık.

Evlerinizin bahçelerinde veya herhangi bir arazinizde; güvenlikle ilgili sorunları ortadan kaldırmak ve dekoratif bir görünüm elde etmek amacıyla yapılan tellere tel örgü denmektedir. Aklınıza gelebilecek farklı renklerde, modellerde ve kalınlıklara tel yapılmasını arzu edebilirsiniz.

Bahçenizi çevirdiğiniz tellerin çok daha dayanıklı olmasını isteseniz, kalın olan teller tercih etmelisiniz. Genel olarak tel yaptırmak isteyen müşteriler; yeşil veya siyah gibi ham renkler tercih etmektedir. Ben farklı bir rengi seviyorum diyen müşterilerimiz için de fırın boyası yardımıyla farklı renklerde teller üretilmektedir. Fırın boyalarının mükemmel yapıları sayesinde, oldukça uzun zaman geçse de tellerinizin renginde çıkma, soyulma gibi durumlar olmayacaktır.

Tel Örgülerin Kaliteli Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Yaptırmak istediğiniz herhangi bir yere tel örgü yaptırdığınız zaman, bazı kriterlerden yola çıkarak tellerinizin kaliteli olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Örneğin kaliteli bir firmayla çalıştığınız zaman, uzun yıllar geçse de tellerinizde;

 • Paslanma,
 • Oksitlenme,
 • Boyasının çıkması,
 • Hava koşullarından etkilenmesi,

Gibi durumlar söz konusu olmayacaktır. Yıllar boyunca yaptırdığınız renklerde tellerinizi kullanma şansı elde edeceksiniz.

Diğer yandan hava koşulları her an değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple de en ufak bir rüzgar çıktığında dahi eğilip bükülen bir tel sisteminiz varsa ne yazık ki kalitesiz malzemelerde üretilmiş bir tel yaptırdığınız anlamına gelmektedir.

Genel olarak tel örgülerin üretim aşamasında paslanmaz olan çelik kullanılmaktadır. Bu sebeple de teller hem dayanıklı hem de kaliteli bir hale gelmektedir.

Tel Örgülerin Kullanım Alanları?

Tel örgü metre fiyatı hakkında araştırma yaptığınız zaman, tel örgülerin oldukça fazla kullanım alanı olduğunu siz de göreceksiniz. Aklınıza gelebilecek hemen her yerde bu tel örgüleri kullanabilirsiniz.

 • Yolların kenarlarında,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Evlerin çevresinde,
 • Kümeslerde,
 • Okullarda,
 • Kreşlerde,
 • Oyun parklarında,
 • Girilmesi yasak olan yerlerde

Ve aklınıza gelebilecek olan daha pek çok yerde tel örgüleri kullanabilirsiniz. Yaptırma aşamasında bu işlerden anlıyor olsanız da profesyonel olan birinden yardım almanızı tavsiye ederiz. Kurulum aşamasında atlayacağınız önemli bir detay size sonradan sorun yaratabilir hatta masraflara da yol açabilir.

Tel Örgülerin Pek Çok Modeli Vardır

Tel örgü metre fiyatı yazıp araştırdığınız zaman, daha önce adını bile duymadığınız modellerle karşılaşabilirsiniz. Pek çok tel örgü modeli vardır.

Seçme aşamasında Telfence olarak sizlere her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Modellerle ilgili aklınıza gelebilecek her şeyi bize sorabilirsiniz. Model seçerken ekip arkadaşlarımız da sizlere yardımcı olacaktır ancak kullanım amacınıza yönelik bir model seçerseniz daha uygun olacaktır.

Seçebileceğiniz modellerden ilki, kafes bahçe telleridir. Bahçenizde bir köpeğiniz olabilir. Onu dışarıdan gelebilecek olan tehlikelere karşı korumak istiyor olabilirsiniz. Aynı zamanda tavuk veya horoz besliyor da olabilirsiniz. Bu tarz konularda en uygun olan model kafes bahçe telleridir. Bahçenizin oldukça küçük olan bir kısmında bir ürün yetiştiriyor olabilirsiniz ve herhangi bir hayvanın da buraya girmesini istemiyor olabilirsiniz. Bu tarz bir durum olduğunda da kafes bahçe tellerini tercih edebilirsiniz.

En çok tercih edilen ve oldukça fonksiyonel olan bir diğer model ise panel çitlerdir. Çitlerin simetrik olan harika bir yapısı vardır. Dilediğiniz renkte, aralıkta ve kalınlıkta üretilmelerini isteyebilirsiniz. Bahçenizi sınırlara bölerken, güvenliği de sağlayan, aynı zamanda dekoratif bir görünümü de olan bir tel modelidir.

Şık bir görünüm demişken çim çitlerden bahsetmeden geçmek istemeyiz. Dekoratif model dendiğinde özellikle de günümüzde akla direkt çim çitler gelmektedir. Kolay temizlenebilen, toz tutmayan, mahremiyet sağlayan özellikleri sayesinde müşterilerimiz tarafından oldukça sık tercih edilen bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Bir diğer modelimiz de dikenli teller ve jiletli tellerdir. Jiletli tellerin kendi içinde modelleri de vardır. Kullanım amacınıza yönelik olarak dilediğiniz modeli seçmeniz de mümkündür. Jiletli tel ve dikenli tel denildiğinde akla direkt olarak yüksek düzeyde caydırıcılık gelmektedir. Arazinizin etrafında bu tel modellerinin çevrili olduğunu bilen herhangi biri arazinize girmeye cesaret edemeyecektir.

Daha pek çok model vardır. Kullanım amacınızı belirleyip bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda online tel örgü metre fiyatı hakkında da bizden bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara tel örgü-Ankara tel örgü fiyatları-Ankara tel örgü üreticileri-Ankara tel örgü montajı-Ankara tel örgü metre fiyatları-Ankara beton direk-Ankara dikenli tel-Ankara beton direk fiyatları-Ankara dikenli tel fiyatları-tel örgü-tel örgü fiyatları-tel örgü montajı-tel örgü üreticileri-online tel örgü satışı-tel örgü satışı-Ankara tel örgü satışı-Tel örgü sipariş ver