blog

Panel Çit Fiyatları 100×250

grass fence

Panel çit fiyatları 100×250 seçilen ürünün kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Birçok alanda tercih edilen çit modellerinden olan 100×250 modeli en sık tercih edilen modeller arasında geliyor. Bu ürün, galvaniz üzeri elektrostatik toz boya ile kaplı. Bu durum, ona korozyona karşı dayanıklı bir yapı kazandırıyor. Bunun dışında, galvanizli çelik olması da kuvvet dayanımını artırıyor. Ayrıca normal çeliğe göre, daha dayanıklı olan galvanizli çelik, özellikle güvenlik ihtiyaçlarını karşılamakta birebir bir ürün. Her türlü toprak zeminde kullanıma uygun olan bu ürün, duvar üstü montaj tekniğiyle de kullanıma uygundur. Beraberinde, üzerine jiletli ve dikenli olmak üzere tel uygulaması da yapılabilir. Bu durum maliyeti arttırdığı gibi güvenliği de artıran bir husustur ve bu modele uygun olarak kapı modeli de mevcuttur.

100×250 Panel Çit Kullanım Alanları

Panel çitlerin kullanım alanlarındaki genişlik en önemli nitelikleri arasında yer alıyor. Bu durum, onların en sık tercih edilen çit çözümleri olmasını sağlıyor. Tabii bunun yanında farklı alanlarda farklı ihtiyaçları da karşılıyor. Bu alanların başında, yaşam alanları gelirken özellikle işyerlerinde de sıklıkla tercih edilir. Özel güvenlik bölgelerinde, spor komplekslerinde, özel arazilerde, bahçe ve çevrelerinde, çeşitli endüstriyel sahalarda sıklıkla kullanıldığı görülür. Ayrıca dekoratif görüntüsüyle de kişisel alanlarda da kullanılması mümkündür. 100×250 panel çit değil ama 200×250 panel çit modeli mahremiyet sağlamak adına, yapı bahçelerinde kullanılır. Tabii ki bu kullanım alanlarının güvenlik ihtiyaçlarını da bu modelle karşılamak mümkündür. Fakat bu ürün, ana ihtiyaçları karşılarken estetikten taviz vermemeniz için en uygun ürünüdür. Bütün bunların dışında da panel çit fiyatları hususunda da bir hayli tercih edilebilir bir ürün olarak karşımıza çıkar.

100×250 Panel Çit Avantajları

100×250 olan panel çit ürünleri, ortalama ebatlarıyla en sık tercih edilen ürünlerdir. Boyutlarından ötürü farklı alanlarda kullanıma uygun olmasının yanı sıra farklı avantajları da beraberinde getirir. Bu avantajlara bakıldığı taktirde, ürünün spesifik avantajları olmadığı, bütün panel çitlerin ortak avantajları olduğu rahatlıkla görülebilir. Avantajlar şu şekilde sıralanabilir.

  1. Ölçülerin ortalama olması: Bu ölçülerde, çitler hem toprak zemin üstüne hem de duvar üstü montaj için, beton üstüne rahatlıkla montaj edilebilir. Bunun için okullardan apartman bahçelerine kadar birçok toplu alanda kullanıma müsaittir.
  2. Özelleştirilebilir yapısının olması: Özellikle ekstra özellikler isteyen müşteriler için kişiselleştirilebilir olması önemlidir. Beraberinde uygun bir kapı ya da çit üzerine jiletli tel gibi özelleştirmeler yapılabilir. Bunların dışında, çimen kaplama ya da gölgelik de eklenebilir.
  3. Uzun ömürlü olması: Galvanizli çeliğin kuvvet dayanımı ve üzerine paslanmaz boya işlenmesiyle birlikte hem dışarıdan gelecek bir fiziki kuvvete karşı hem de yılların getireceği korozyona karşı bir hayli dayanıklı yapısı uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.
  4. Uygun fiyatlı olması: Panel çit arasında en uygun modeller olarak karşımıza çıkarlar. Bu konuda diğer modellere oranla daha ekonomik seçeneklerdir.

100×250 Panel Çit Dezavantajları

Avantajları bulunduğu gibi panel çit fiyatları hususunda bazı dezavantajları da olabilir. Bu durumda firma tercihi bu avantajları dezavantaja, dezavantajları avantaja döndürecektir. Bu konuda, iyi bir firma tercih etmelisiniz.

  1. Fiyatlar: Bu hususta ucuz olabileceği gibi pahalı da olabilir. Bu durum tamamen firmanın, uyguladığı fiyat politikasına göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca toplu yapım yapılmadığı taktirde, uygun fiyatlarla karşılaşmak pek olası değildir.
  2. Bakım: Periyodik olarak bakım ve temizlik gerektirebilir. Bu durumda bakımları ve temizliği doğru ve düzgün yapılmayan ürünler çabuk ömür tüketir.
  3. Görünüm: belirli tasarımlara sahip modellerle bu sorun ortadan kalksa da genel görünüm itibariyle sizi tatmin etmeyecektir.

Panel Çit Fiyatları 100×250 İçin Şimdi Bize Ulaşın

Birçok üründe olduğu gibi panel çitlerde de Tellfence ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Sadece ürün satışı değil verdiğimiz satış sonrası hizmetler ve montaj hizmetleri gibi hizmetler sayesinde, müşteri memnuniyetini her zaman üst noktada tutuyoruz. Bunun yanında, uyguladığımız avantajlı paketlerle de uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Ayrıca ürünlerimiz, kaliteli olmasının yanı sıra kişiselleştirilebilir ürünler olarak dikkat çekiyor. Bu konuda kampanyalarımıza göz atmak için internet sitemizde bulunan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz tür ve boyutta panel çit modellerimize göz atabilir, kendiniz için en uygun panel çitin siparişini verebilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları 100×250 ürünümüz hakkında detaylı bilgi için şimdi bizimle iletişime geçin.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir