blog

Örme Tel Fiyatları

Örme Tel Fiyatları

ÖRME TEL FİYATLARI

Örme tel fiyatları, özellikle de günümüzde oldukça fazla sorulan, araştırılan bir konudur. Bunun sebebi pek çok amaçla tel yaptırılmasının mümkün olmasıdır. Dilerseniz güvenlik ve koruma sağlamak için, dilerseniz bahçenizin sınırlarını belirlemek için dilerseniz de bahçenizi bölümlere ayırmak için tel yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda sadece şık bir görünüm sunmak için bile tel yaptırmanız gayet mümkündür.

Şehre uzak bir yerde bir mülkünüz olduğunu düşünelim. Evinize döndüğünüz zaman aklınız her an orada kalıyor olabilir. İşleriniz nedeniyle de sık sık ziyaret edip, kontrol edemediğiniz bir yerse de çözüm oldukça basittir. Tel sistemlerinden yüksek güvenlik sağlayanları bir an önce yaptırabilir ve içinizi rahat ettirebilirsiniz.

Yüksek güvenlik sağlamak isteyen kişilere direkt olarak jiletli telleri önerebiliriz. Yaptıran kişi asla pişman olmadığı gibi neden daha önce yaptırmadığına dair de bir pişmanlık yaşamaktadır.

Özel mülkünüzün etrafında jiletli tel olduğu zaman, kimse evinize girmeye cesaret dahi edemeyecektir. Zarar verme potansiyeli oldukça yüksek olan bu tel sistemlerinin ününü duymayan kalmamıştır diye düşünüyoruz. Aralıkların etrafında küçük jiletler barındırdığı için tırmanma gibi durumların da önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda kaliteli malzemeler kullanılarak üretildikleri için zamanla aşınma, paslanma, oksitlenme gibi bir durum da yaşamanız mümkün değildir.

Sizlere her anlamda kolaylık sağlayacak olan bu tel sistemlerini gönül rahatlığıyla online bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Online jiletli tel siparişinizi verdikten sonra çok kısa bir süre sonra tellerinizin takılması mümkün olacaktır. Böylece sizin de içiniz her an rahat edecektir.

Örme Teller Genel Olarak Nerelerde Kullanılmaktadır?

Örme tel fiyatları diye kısa bir araştırma yaptığınızda bile pek çok kullanım alanıyla karşılaşmanız mümkün olacaktır. Teller hemen hemen her zemine uyum sağladıkları için her alanda da kullanımları mümkün bir hale gelmektedir.

 • Evlerinizin bahçesinde,
 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Parklarda,
 • Bahçelerde
 • Otellerde,
 • Otoparklarda

Ve daha pek çok yerde kullanılmaktadır. Bazı durumlarda mutlaka çit yaptırmanız gereken bir durumla bile karşılaşmanız mümkün olacaktır diyebiliriz. Tel yaptıran müşterilerimizin hepsinin gayet memnun kaldıklarını söyleyebiliriz. Her anlamda içinizin rahat etmesini istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Örme Tel  Çeşitleri Nelerdir?

Örme tel hakkında araştırma yaparken tellerin pek çok çeşidi olduğunu göreceksiniz. Bu konuda seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Böyle bir durum yaşandığında, ekip arkadaşlarımız gereken müdahaleyi yapacaktır.

Bu noktada sizlerin dikkat etmesi gereken unsur kullanım amacınıza yönelik bir tel tercihi yapmak olmalıdır. Genel olarak;

 • Çim çitler,
 • Panel çitler,
 • Jiletli teller,
 • Örgü teller,
 • Elektrikli teller,
 • Kafes bahçe telleri
 • Galvanizli teller,
 • PVC kaplı teller

Gibi tel modelleri bulunmaktadır. Kullanım amacınıza tam anlamıyla dikkat ettiğiniz zaman en doğru olan modeli bulacağınızı düşünüyoruz. İyi bir firma seçimi yaptığınız zaman tellerinizi çok uzun süreler boyunca herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. İlk gün yaptırdığınızda tellerinizin rengi gayet canlı  olacaktır. Aynı zamanda telleriniz de sapasağlam görünecektir. Daha sonrasında da bu durumun devam etmesi için yapmanız gereken tek şey, iyi bir firmayla çalışmak olmalıdır.

Tellerinizin ne kadar kaliteli olduğunu zamanla siz de anlayacaksınız. Diğer türlü ürünleri kalitesiz olan bir firmayla çalıştığınız zaman, zaman geçtikçe;

 • Telleriniz eğilip bükülecek,
 • Tellerinizin rengi solacak,
 • Telleriniz aşınıp paslanacak,
 • Telleriniz hava koşullarından etkilenecektir.

Bunların hiçbirinin başınıza gelmesini istemiyorsanız yapmanız gereken tek şeyin Telfence firmamızla bir an önce iletişime geçmek olduğunu söyleyebiliriz.

Örme Tellerin Fiyatları

Örme tel yaptırmaya karar veren müşterilerimizi araştırdığı konulardan ilki tellerin fiyatlarıdır. Fiyatlar konusunda aklınızın takılı kalmasını istemeyiz. Çünkü fiyatlar gayet bütçe dostudur. Pek çok müşterimizin fiyatların yüksek olabileceği nedeniyle tel yaptırmak istemediğini duymaktayız.  Bu tarz bir durumun asla olmadığını öğrenmek için bizimle de iletişime geçebilirsiniz.

Tel yaptırmak istediğinizde sizlere tel fiyatları şu kadardır diye net bir şey söylememiz mümkün değildir. Teli yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü nedir? Yaptırmak istediğiniz telin kalınlığı nedir? Yaptırmak istediğiniz tel modeli nedir? Zemin nasıldır? Gibi her türlü sorunuzun cevabının fiyatların belirlenmesinde bir etken olduğunu söyleyebiliriz.

Online örme tel fiyatları hakkında bilgi almak için, aklınıza takılan diğer soruları cevaplandırmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Hepinize teşekkür ederiz.

 

Ankara örme tel fiyatları-İstanbul örme tel fiyatları-İzmir örme tel fiyatları-Ankara örme tel montajı-Ankara örme tel imalatı-Ankara örme tel nereden alınır-Ankara örme tel-Ankara örme tel kurulumu-Ankara örme tel nasıl yapılır-Ankara tel örgü-Ankara tel örgü fiyatları-Ankara tel örgü metre fiyatları-Ankara örme tel metre fiyatları

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir