blog

Örgü Tel Fiyatları

örgü tel fiyatları

ÖRGÜ TEL FİYATLARI

Örgü tel fiyatları hangi aralıktadır? Örgü tel nedir? Kullanım alanları nelerdir? Özellikleri nelerdir? Gibi her sorunuzun cevabını bu yazımızda vereceğiz.

Bahçelerin veya herhangi özel bir mülkünüzün;

 • Sınırlarını belirlemek,
 • Güvenliğini sağlamak,
 • Bölümlere ayırmak

Gibi işlevlerini sağlayan tel sistemlerine tel örgü denmektedir. Oldukça dayanıklı olan bir yapıları vardır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmişlerse, uzun zamanlar kullanabilirsiniz.

Bahçe teli yaptırmaya karar verdiğiniz zaman öncelikli yapmanız gereken şey, kullanım amacınıza uygun olan bir tel modeli seçmektir. Örneğin yüksek bir güvenlik ihtiyacınız varsa jiletli telleri tercih edebilirsiniz. Tek isteğiniz dekoratif bir görünümse, çim çitleri tercih edebilirsiniz.

Bulunduğunuz yerde bahçenizi koruma ihtiyacınız olabilir. Bahçenize herhangi bir şey ekseniz de etraftaki hayvanlar onlara zarar veriyor olabilir. Böyle durumlarda imdadınıza tel örgüler yetişecektir.

Yaptırmak isteyen müşterilerimiz genel olarak yeşil veya ham renk tercihi yapmaktadır. Ancak istediğiniz farklı bir renk varsa, sizin için dilediğiniz renkte üretim sağlanacaktır. Yaptırdıktan sonra üzerine çeşitli ürünler de ekleyebilirsiniz. Bu şekilde daha şık olan bir görünüm sağlama şansınız da olacaktır.

Teller paslanmaz, oksitlenmez ve hava koşullarından zarar görmezler. Bu da tel örgülerinizi uzun yıllar kullanabilmeniz anlamına gelmektedir. Bu kadar fonksiyonel bir ürünse kesin çok pahalıdır diye düşünebilirsiniz. Ancak yanıldığınızı belirtmek isteriz. Gayet uygun ücretler ödeyerek bu tel sistemlerini yaptırabilirsiniz.

Örgü tel fiyatları hakkında araştırma yapan müşterilerimizin sordukları sorulardan biri de monte edilme sürecidir. Kolay bir süreç gibi görünebilir ancak işinde uzman olan bir ekipten yardım almanız çok daha iyi olacaktır. Böylece daha sonradan herhangi bir sorun çıkmasının da önüne geçmiş olursunuz.

Dilerseniz toprak zemine dilerseniz de beton zemine yaptırabilirsiniz. İkisinin de yapımı mümkündür. Sadece süreçler biraz farklıdır.

Tel örgü yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Örneğin kaliteli malzemelerden üretilmiş olan tel örgüler tercih etmelisiniz. Böylece çok uzun yıllar  kullanabilirsiniz.

Başlangıçta uygun fiyatlı ürünler çok daha cazip gelecektir. Ancak kısa bir süre sonra tel örgülerinizin;

 • Boyalarının çıktığını,
 • Darbelerden zarar gördüklerini,
 • Paslandıklarını,
 • Oksitlendiklerini,

Gördüğünüz zaman büyük bir hata yaptığınızı anlayabilirsiniz. Bu tarz olumsuzluklarla karşılaşmamak adına en başından kaliteli ürünler tercih etmeniz daha iyidir.

Tel örgüleri yaptırırken ölçülerine de dikkat etmelisiniz. Oldukça yüksek tel örgüler tercih ederseniz, içeriden hapishanede gibi hissederseniz. Dışarıya karşı da olumsuz bir izlenim yaratmanız gayet mümkündür.

Tel Örgülerin Kullanım Alanları

Örgü tel fiyatları konusunda araştırma yapan müşterilerimiz, pek çok kullanım alanı olduğunu fark edecektir. Aklınıza gelebilecek olan hemen her yerde örgü tel sistemlerini kullanabilirsiniz. Böylece hem şık bir görüntü sağlarken hem de güvenliği sağlamış olursunuz.

 • Bahçelerinizde,
 • Sitelerde,
 • Tarlalarda,
 • Arazilerde,
 • Yol kenarlarında,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Cezaevlerinde,
 • Hastanelerde,
 • Sınır bölgelerinde,
 • Askeri alanlarda

Ve daha pek çok yerde örgü tel sistemlerini kullanabilirsiniz. Yaptırmaya karar verdiğiniz zaman online alışveriş sitemizden model bakabilirsiniz. Telfence olarak sizlere her türlü bilgiyi ve hizmeti sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, kısa bir sürede yaptırmak istediğiniz yere uzman bir ekip yönlendiriyoruz. Çeşitli ölçüler alındıktan ve zemin incelemesi yapıldıktan sonra sizlere modeller ve fiyatlar hakkında bilgi veriliyor. Yaptırmaya karar verdiğinizde de kısa bir süre içerisinde çalışmalara başlanıyor. Sürecin ne kadar hızlı işlediğini ve çok kısa bir süre içerisinde tel örgülerinize ulaştığınızı gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız.

Yaptırdıktan sonra dışarıdan çok güzel bir olacağı için pek çok kişi, firma hakkında sizden bilgi almak isteyecektir.

Örgü Tel Fiyatları

Tel örgü fiyatları şu kadardır diye bir bilgi vermemiz yanlış olacaktır. Fiyatları etkileyen çeşitli etmenler vardır. Sizlere bu etmenlerin ne olduğundan kısaca bahsetmek istiyoruz.

Yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü fiyatları etkileyen etmenlerdendir. Oldukça büyük olan bir alana tel örgü yaptırmak istiyorsanız çok daha yüksek bir fiyat ödersiniz. Seçtiğiniz model de fiyatlara etki eden etmenlerdendir.

Telfence olarak diğer firmalar ile bir kıyaslama yaptığımızda, çok daha uygun olan fiyatlarla hizmet verdiğimizi söylememiz mümkün olacaktır. Süreç hakkında bilgi almak, aklınızda kalan sorulara cevap almak ve sormak istediğiniz başka şeyler hakkında konuşmak için bizlere her an iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yaptırmaya karar verdiyseniz de direkt olarak online tel örgü siparişi verebilirsiniz.

 

Ankara örgü tel fiyatları-Ankara örgü tel montajı-Ankara örgü tel metre fiyatı-Ankara örgü tel yapan firmalar-ostim örgü tel firmaları-Ankara örgü tel firmaları