blog

Jiletli Panel Tel

jiletli panel tel

JİLETLİ PANEL TEL

Jiletli panel tel belirli bir yerde, yüksek güvenlik sağlamak amacıyla panel çit sistemlerinin üzerine eklenerek yapılan tel sistemleridir. Genel olarak yüksek güvenlik sağlamak ve tellerin diğer tarafına geçmenin engellenmesi amaçlanmaktadır.

• Askeri olan bölgelerde,
• Sınırlarda,
• Sanayi bölgelerinde,
• Girilmenin yasak ve tehlikeli olduğu bölgelerde,
• Otoparkların çevresinde,
• Bahçelerde,

Ve daha aklınıza gelebilecek pek çok yerde kullanılmaktadır. Uzak bir yerde bir mülkünüz olduğunda, her an aklınız orada kalabilir. Böyle durumlar için jiletli tellerin en uygun seçim olacağını söyleyebiliriz.

Üretim aşamalarında paslanmayan çelik kullanılmaktadır. Dikkat etmeniz gereken şeylerden biri çeliğin kaliteli olmasıdır. Kaliteli bir çelik tercihi yapıldığı zaman, herhangi bir darbeye karşı da sağlam kalacaktır ve uzun yıllar da kullanmanız söz konusu olacaktır.

Yüksek düzeyde güvenlik önlemleri aldığınız bir yere kalitesiz bir çelik kullanmak istemezsiniz diye düşünüyoruz. Dikenli tellerle kıyaslandığında daha yüksek güvenlik sağlamaktadır. 3 farklı modeli bulunmaktadır.

Bunlardan ilki helezon olan jiletli tel sistemleridir. 0.5 mm bir inceliğe sahip olan jilet bir saça sahiptir. Aynı zamanda uç kısımları da oldukça keskindir. Galvaniz kullanılarak üretimi yapılmaktadır. Paslanma gibi bir durumla karşılaşmanız da mümkün değildir.

Jiletli panel tel modellerinden bir diğeri de düz hatlara sahip jiletli tellerdir. Basık ve esnek yapıya sahip olan bir modeldir. Helezon jiletli telle neredeyse aynıdır diyebiliriz. Galvaniz kullanılarak üretilmektedir. Paslanmayan bir yapıya sahiptir. Uçları keskindir ve uçlarında jilet vardır.

Son olarak da puntalı olan jiletli telden bahsetmek istiyoruz. Estetik, şık bir görüntüsü vardır. Herhangi birinin bahçenize girmek için tırmanması gerekir. Bu tırmanmayı engellemek için de puntalı jiletli teller kullanılmaktadır. Dilerseniz yeşil renk dilerseniz de gri renk tercih edebilirsiniz.

Puntalı olan tellerin yapım aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır. Sitelerin çevresinde, parkların çevresinde genellikle kullanılmaktadır. Caydırıcı özelliği en yüksek olan modeldir diyebiliriz. Herhangi bir darbe alması sonucunda kırılması, bükülmesi gibi bir durum söz konusu bile değildir. Yapım aşamasında fırın boyası kullanılıyor olması, zaman geçtikçe boyalarının herhangi bir şekilde zarar görmemesi demektir.

Aralarında bulunan boşluklar puntalı olan jiletli tellerde aynı olmaktadır. Aynı olması önemlidir. Sonradan herhangi bir sorun çıkmasının da önüne geçilmiş olunur. Güneş ışınlarından da herhangi bir şekilde etkilenmeyen, özel bir yapıları vardır.

Jiletli Panel Tellerin Özellikleri Nelerdir?

Jiletli panel tel diye araştırma yapan müşterilerimiz, genel olarak tellerin özelliklerini de merak ederler. Hemen sizlere bu özelliklerin neler olduğundan bahsedelim.
Teller genel olarak incedir. Hava koşullarından bir şekilde zarar görmeleri, paslanmaları, oksitlenmeleri gibi bir durum söz konusu değildir. Yaptırdığınız zaman siz de çok memnun kalacaksınız. Yapıları oldukça keskindir ve bu sebeple de zarar verme potansiyelleri de yüksektir.

Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bir yere yaptırdıktan sonra taşınmak istediğinizde, kolay bir şekilde söküp, diğer yere monte edebilirsiniz.

Jiletli tel sistemlerinin caydırıcılıkları yüksek olduğu için ve zarar verme potansiyelleri de olduğu için acaba yasak mıdır diye sık sık sorulan bir soru vardır. Hemen sizlere sorunun cevabını verelim. Yasak değildir. Yaptırmak istediğiniz bir araziniz varsa, gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Herhangi bir yerde kullandıysanız ve biri bu alana girmek istiyorsa, teller bir kere kişiye dolandığında, yaptığı her harekette daha fazla dolanacaktır ve bu süreçte hem zarar görecek hem de başkası olmadan kurtulması da söz konusu olmayacaktır. Bu sebeple arazinin çevresinde jiletli tel çevrili olduğunu bilen biri oraya girmeye zaten cesaret edemeyecektir.

Çok da fazla nüfusu olmayan bir yerden kendinize bir mülk edindiğinizi düşünelim. Çok fazla kimse yaşamadığı için ve işleriniz de yoğun olduğu için sürekli aklınız mülkte kalabilir. Böyle bir durum için en garanti olan yöntem tabi ki jiletli tellerdir.

Tellerin modellerine göre, yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre, renge, malzemenin kalitesi gibi çeşitli etmenlere göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Yaptırdığınız zaman çok fazla memnun kalacağınız için, ödediğiniz ücretin her kuruşuna değeceğini ayrıca belirtmek istiyoruz. Hiçbir şekilde pişman olmayacağınız gibi çevreden de sık sık nerede yaptırdığınıza dair sorular alacaksınız.

Bir an önce yaptırmak isterseniz online jiletli panel tel siparişi verebilirsiniz.

Ankara jiletli panel tel-Ankara jiletli panel tel montajı-Ankara jiletli panel tel firmaları-Ankara jiletli panel tel fiyatları-Ankara jiletli panel tel metre fiyatı-ostim jiletli panel tel fiyatları-ostim jiletli tel fiyatları-ostim jiletli panel tel firmaları-Ankara jiletli panel tel üreticileri-Ostim jiletli opanel tel üreticileri-Çankaya jiletli panel tel fiyatları-Çankaya jiletli panel tel montajı-pursaklar jiletli panel fiyatları-pursaklar jiletli panel tel montajı-etimesgut jiletli panel tel fiyatları-etimesgut jiletli panel tel firmaları-kazan jiletli panel tel fiyatları-kazan jiletli panel tel montajı