blog

Kafes Çit fiyatları

Kafes çit fiyatları

KAFES ÇİT FİYATLARI

Kafes çit fiyatları neye göre belirlenmektedir? Kafes çitler nerelerde kullanılmaktadır? Kafes çitlerin özellikleri nelerdir? Gibi her türlü sorunuzu cevaplamak amacıyla bu yazımızı hazırladık.

Pek çok amaçla kullanılabilen, farklı modelleri olan, farklı malzemelerden üretilmeleri mümkün olan çitlere kafes çit denmektedir. Kafes çitlerin pek çok özelliği vardır. özellikle de son zamanlarda oldukça fazla rağbet görmeye başlamıştır.

Fiyat olarak da uygun olduğu için müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir. Çit yaptırma amacınızı belirledikten sonra bizimle iletişime geçebilir ve ne ölçülerde çit yaptırmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Kafes Çitler Nerelerde Kullanılmaktadır?

Kafes çitler nerelerde kullanılmaktadır? Diye bir soru yönelttiğiniz zaman sizlere pek çok yerden bahsetmemiz mümkün olacaktır.

 • Evlerinizde,
 • Bahçelerinizde,
 • Parklarda,
 • Okullarda,
 • Sahalarda,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Madencilikte,
 • Kümeslerde,
 • Havalandırma sistemleri için,
 • Klimalarda
 • Otomobillerin yedek parça işlemlerinde

Ve daha pek çok yerde kafes çitler kullanılmaktadır. En sık olarak nerelerde kullanılır diye soracak olursanız, genelde kümesler için sıkça kullanılmaktadır. Aynı zamanda kedi köpek besleyen müşterilerimiz de kedilerinin veya köpeklerinin hem bahçede daha rahat hareket edebilmeleri hem de başlarına herhangi bir zarar gelmemesi için kafes çitleri sıkça kullanmaktadırlar.

Aynı zamanda bahçenizde kendinize minik bir hobi bahçesi yapmış olabilirsiniz. Tahmin edersiniz ki bu hobi bahçesine çok fazla emek verdiğiniz için başına da herhangi bir şey gelmesini de istemezsiniz. Sırf bu nedenle de etrafını telle çevirebilirsiniz. Böylece sizin haricinizde başka birinin bahçeye girmesi ve bahçeye zarar vermesi de mümkün olmayacaktır.

Tel yaptırdığınız zaman, tel sisteminizden o kadar çok memnun kalacaksınız ki, keşke daha önce yaptırsaydım diye düşüneceksiniz. Aynı zamanda da çevreden de tellerinizi nerede yaptırdığınız sık sık sorulacaktır.

Kafes Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

beton direk tel örgü montajı nasıl yapılır

beton direk tel örgü montajı nasıl yapılır

Kafes çit fiyatları yazıp küçük çaplı bir araştırma yaptığınız zaman çitlerin pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Hatta henüz aklınızda çit yaptırmak gibi bir düşünce yoksa veya halihazırda düşünme aşamasındaysanız bu özellikleri okuduktan sonra bir an önce çit yaptırmaya da karar vermeniz oldukça muhtemeldir.

Ben tel yaptırmak istiyorum ama burada iklim koşulları bence buna izin vermez mi diyorsunuz? Tel yaptırsanız bile çok kısa bir süre sonra tellerinizin başına zarar gelmesinden mi korkuyorsunuz? Telfence firmamızla iletişime geçtikten sonra tüm bu korkularınızın geride kalacağından emin olabilirsiniz.

Kafes bahçe telleri yapısal olarak oldukça sağlamdırlar. Yağmur, çamur, kar, dolu, fırtına demeden her türlü iklime karşı uyumlu olduklarını söyleyebiliriz. UV korumalı olan yapısı sayesinde de güneş ışınlarından etkilenmeleri de mümkün değildir. Telleri hangi renk yaptıracağınıza da siz karar verebilirsiniz. Renklendirme aşamasında fırın boyası kullanıldığı için aradan ne kadar zaman geçerse geçsin tellerinizin renginde herhangi bir akma, solma veya çıkma gibi bir durum da olmayacaktır.

Tel yaptırdığınız zaman her anlamda memnun kalacaksınız. İşinde profesyonel kişiler tarafından yaptırılan tel sistemlerinin her türlü darbeye karşı da dayanıklı olduklarını söylememiz de mümkündür. tel yaptırdıktan sonra başka bir yere taşınmanız gerektiği durumlarda da tellerinizi gayet kolay bir şekilde sökebilir ve yeni taşındığınız yere tellerinizi monte edebilirsiniz.

Ben tel yaptırmak istiyorum, sökülüp tekrar takılıyormuş ama bu aşamada tellerim zarar görebilir diyenler için de tellerin zarar görmediğini belirtmek isteriz. Teller uyumlu ve simetrik bir yapıdadır. Bahçenizi veya tel yaptırdığınız herhangi bir yeri çok daha güzel gösterecektir. Tellerin aralıklarının geniş veya dar olmasına, tellerin inceliğine kalınlığına, yüksekliğine gibi her türlü ayrıntıya da siz karar verebilirsiniz. Tam anlamıyla siz ne isterseniz onun olacağı bir süreç sizi beklemektedir.

Kafes Bahçe Çitlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

tel örgü modelleri

tel örgü modelleri

Kafes çit yaptırmak pahalı mıdır? Kafes çit yaptırmak istiyorum ama acaba bütçemi sarsar mı? Bütçeme uygun olan kafes çitler bulabilir miyim? Adı altında sorduğunuz her türlü sorunun cevabını da yazımızın bu kısmında vereceğiz.

Kafes çitler sanılanın aksine çok yüksek fiyatlara sahip olan çitler değillerdir. Çitler konusunda net bir fiyat verememekle beraber çit fiyatlarını etkileyen unsurlardan sizlere bahsedebiliriz.

Çitleri yaptırmak istediğiniz modelden çitleri yaptırdığınız malzemenin ne olduğuna, çitlerin renginden çitleri yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğüne kadar her türlü etken fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Online kafes çit fiyatları yazıp sitemiz üzerinden de bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir