blog

Jiletli Tel Görselleri

Jiletli Tel Görseli

JİLETLİ TEL GÖRSELLERİ

Jiletli tel görselleri genel olarak baktığımızda, göz korkutucu olan yapılardır. Yüksek caydırıcılık ve koruma sağlayan bu yapılara olan talebin oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Özel mülklerinizde güvenlik sağlamak, koruma sağlamak gibi amaçlarla yaptıracağınız, hazırda bulunan tel sistemlerinin üzerine ekleyerek oluşturulan oval tellerdir. Tellerin üst kısımlarına eklenmesinin ana sebeplerinden birinin, tellerin üzerinden de atlamanın önüne geçilmesidir. Böylece güvenlik de çok daha üst bir seviyeye çıkarılmış olmaktadır.

Arazinizin etrafında jiletli tel olduğunu bilen birinin araziye girmeye cesaret dahi edemeyeceğini de ayrıca belirtmek isteriz. Göz korkutucu oldukları kadar zarar verme potansiyelleri de çok yüksek olduğu için alana girişleri engellemektedir.

Jiletli Tellerin Uygulanma Aşaması

Jiletli tellerin uygulanma aşaması profesyonel birinden yardım almayı gerektirmektedir. Zarar verme potansiyeli yüksek olan bir ürün olduğu için teknik detaylardan haberdar  olan birinin uygulaması oldukça önemlidir.

Tellerinizi uygulama kısmında öncelikle hazır olan bir çite gereksiniminiz vardır. Panel çitlerin bu iş için en uygun çitler olduğunu söylememiz mümkündür. Öncelikle firmayla iletişime geçtiğiniz zaman, halihazırda bulunan çitlerinizin ölçüleri hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Hem çitin uzunluğu hem de yüksekliği ayrıntılı bir şekilde belirtilmelidir.

Ardından çit yaptırmak istediğiniz firmaya, ne düzeyde bir caydırıcılık istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Tellerinizin ne derece kalın olacağı, dokusunun, renginin nasıl olacağı gibi konularda firmaya detaylı bilgi vermeniz gerekmektedir.

Tüm bu bilgileri verdikten sonra sipariş vermiş olduğunuz teller, bağ teli yardımıyla panel çitlerinizin üzerine eklenmektedir. Ankarajlı olan direklerin, bu konuda sizlere yardımcı olacağını da belirtmek isteriz.

Gördüğünüz gibi oldukça kısa bir süre içerisinde tellerinizin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak tekrardan belirtmemizde fayda olacağını düşünüyoruz. Mutlaka uzman birinden yardım almanızı tavsiye ederiz.

Jiletli Teller Nerelerde Kullanılır?

Jiletli tel görselleri yazıp arama yaptığınız zaman daha önce sizin de görmediğiniz pek çok alanda jiletli tellerin kullanıldığına şahit olacaksınız.

 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Askeri alanlarda,
 • Otoparklarda,
 • Girilmesi yasak olan yerlerde,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Havalimanlarında,
 • Tarlalarda,
 • Arazilerde,
 • Bağlarda,
 • Bahçelerde,

Ve daha pek çok yerde çitlerin kullanımı oldukça mümkündür. Çitlerinizi yaptırdıktan sonra taşınmanız gerektiğini düşünelim? Böyle bir durumda ne yapacaksınız? Hemen söyleyelim. Oldukça kolay bir şekilde çitlerinizi sökebilir ve yeni taşındığınız yere yine aynı kolaylıkla montaj edebilirsiniz. En ufak bir sorun yaşamayacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Jiletli Tellerin Ne Gibi Özellikleri Bulunmaktadır?

Jiletli tel görselleri anlayacağınız üzere jiletli tellerin birbirinden güzel pek çok özelliği vardır. Sadece özelliklerini okuyup tel yaptıran pek çok müşterimiz olduğunu söyleyebiliriz.

Öncelikle tellerin yapısında ince teller kullanıldığını söyleyebiliriz. Kaliteli ve sağlam yapılardan oluştukları için aradan ne kadar zaman geçerse geçsin tellerinizde paslanma, aşınma ve oksitlenme gibi bir durum olmayacaktır.

Aynı zamanda tellerin boyanması aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır. Bu sebeple de aradan ne kadar zaman geçerse geçsin tellerinizin renginde en ufak bir çıkma, soyulma ve dökülme olmayacaktır.

Yapısı keskindir ve dışarıdan bakıldığında da oldukça göz korkutucu durmaktadır. UV korumalı bir yapısı olduğu için göz korkutucudur. Dışarıdan herhangi birinin alana girmesinin tam anlamıyla önüne geçmektedir. Dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz. Kar, yağmur, çamur, dolu veya fırtına demeden her türlü hava koşulunda kullanmanız mümkündür.

Yaptırdıktan sonra kullanım ömrü ne kadardır? Adı altında pek çok soru almaktayız. Dayanıklı olan ve sağlam yapılı malzemelerden oluştukları için çok uzun yıllar boyunca kullanmanızın mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Jiletli tellerin kurulum aşamalarının uzman biri tarafından yapılması gerektiğini belirtmekle beraber çok kolay bir şekilde kurulduklarını da söylememiz mümkün olacaktır. Özellikle de alanında uzman olan kişiler, bu kurulumu çok daha kısa bir sürede gerçekleştireceklerdir.

Yapısal olarak ince demirlerden üretiliyor olması sağlam olmadığını düşündürmesin. Hem çok sağlam hem de çok kaliteli olan ürünlerdir. Bu kadar çok özelliği bünyesinde barındıran, aynı zamanda da çok kullanışlı olan bu ürünün pahalı olduğu düşünülmektedir. Ancak böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını söyleyebiliriz. Oldukça normal fiyatlarla bütçenizi sarsmadan tel sahibi olabilirsiniz.

Online jiletli tel görselleri yazıp sitemiz üzerinden de gerekli incelemeleri yapmanız mümkündür. Hepinize şimdiden firma olarak bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir