blog

Jiletli Tel Fiyatları Ankara

JİLETLİ TEL FİYATLARI ANKARA

JİLETLİ TEL FİYATLARI ANKARA

Jiletli tel fiyatları Ankara ve jiletli teller hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Genel olarak yüksek düzeyde koruma sağlamak ve yüksek düzeyde caydırmak için kullanılan hazır haldeki çit sistemlerinin üzerine ekleme yapılarak oluşturulan tel sistemlerine jiletli tel denmektedir. Özel mülkü olan kişilerin daha fazla tercih ettiği bir model olduğunu söyleyebiliriz. Arazinizde jiletli tel bulunuyorsa gözünüzün arkada kalmasına hiç gerek yoktur.

Jiletli Tellerin Özellikleri Nelerdir?

Jiletli tellerin pek çok özelliği vardır. Bu özelliklerin hepsi neden jiletli tel yaptırmanız gerektiğini anlatan özelliklerdir.

Öncelikle jiletli tel sistemlerinin üretim aşamasında ince olan tellerin kullanıldığını söyleyebiliriz. Üretim esnasında kaliteli malzemeler kullanıldığı için aradan ne kadar zaman geçerse geçsin telleriniz aşınmaz, paslanmaz ve oksitlenmez.

Jiletli tellerin renklendirme aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır. Bu sebeple de tellerinizin renginde;

  • Zamanla akma,
  • Dökülme,
  • Soyulma

Gibi bir durum olmayacaktır. Yapısal olarak keskindir ve göz korkutur.. Bulunduğunuz yerin iklimi ne olursa olsun hava koşullarından etkilenmemektedir. Yağmur veya rüzgar gibi herhangi bir hava olayı tellerinize zarar vermemektedir.

Jiletli tel fiyatları Ankara yazıp araştırdığınızda karşılaşacağınız bir diğer özellik de tellerin UV korumalı olmasıdır. UV korumalı oldukları için güneş ışınlarından etkilenmezler. Bu sebeple de her an aynı canlılığını korurlar.

Jiletli tellerin yapısındaki jiletler göz korkutmaktadır. Böylece alana birinin girmesi de engellenmiş olur. Jiletli tellerinizi yaptırdıktan sonra taşınmanız gibi bir durum olduğu zaman kolay bir şekilde tellerinizi sökebilir ve nereye taşınacaksanız oraya götürebilirsiniz.

Tellerin pek çok özelliği vardır ve hepsi de neden tel yaptırmanız gerektiğini sizlere anlatmaktadır.

Jiletli Tellerin Modelleri Nelerdir?

Jiletli tellerin 3 farklı modeli vardır. Bunlardan ilki helezonik jiletli tellerdir.45 cm- 90 cm arasındaki yüksekliklere montajı yapılmaktadır. Tellerin keskin uçları vardır ve alana birinin girebilmesine engel olmaktadır. Üretim aşamasında galvaniz kullanıldığı için aradan ne kadar zaman geçerse geçsin tellerde herhangi bir paslanma, aşınma veya oksitlenme olmamaktadır.

Helezonik jiletli tellerle çok fazla benzerlik gösteren bir diğer tel modeli ise düz hatlı jiletli tellerdir. Basık, esnek bir yapısı vardır. Helezonik jiletli tellerle çok fazla benzerdirler. Hatta sadece görünümleri farklıdır bile diyebiliriz. Üretilmeleri esnasında galvaniz kullanılmaktadır. Bu da tellerin paslanmasının, oksitlenmesinin önüne geçmektedir.

Son olarak da sizlere puntalı jiletli tellerden bahsetmek istiyoruz. Puntalı jiletli teller diğer tel modelleriyle kıyasladığımız zaman çok daha modern bir yapıya sahiptir. Yapısal olarak aralıklıdır ve aralıklarının ucunda minik jiletler vardır. bu jiletler sayesinde de alana tırmanmanın önüne geçilmiş olmaktadır.

Yeşil, gri, siyah gibi pek çok renkte üretilmektedir. Üretim aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır. Bu da tellerin rengine aradan ne kadar zaman geçerse geçsin zarar gelmeyeceği anlamına gelmektedir.

Puntalı jiletli tellerin üretimleri aşamasında geniş kareler kullanılmaktadır ve her geniş karenin aralıklarının aynı olması hesaplanmaktadır. Herhangi bir yanlışlık olmaması adına ekstra dikkat edilmektedir. Jiletli tel fiyatları Ankara yazıp bir araştırma yaptığınız zaman bu tel modelinin çok fazla kullanıldığına siz de şahit olacaksınız.

Hemen hemen her yerde kullanımının mümkün olduğunu söylerken ayrıca bir şeyden bahsetmek isteriz. Jiletli tel yaptırmak yasak mıdır? Adı altında pek çok soru almaktayız. Göz korkutucu yapısı ve yüksek düzeyde caydırıcılık sağlaması sebebiyle yasak olduğunu düşünenler vardır. jiletli tel yaptırmak tamamen yasaldır. Dilediğiniz yere bu tel modelini yaptırabilirsiniz. Yaptırdıktan sonra da en ufak bir sorun yaşamayacağınızı da belirtmek isteriz.

Jiletli Tellerin Fiyat Aralığı Nedir?

Jiletli tel yaptırmak isteyen müşterilerimizin ilk başta sorduğu soruların başında tellerin fiyat aralığı gelmektedir. Bu kadar yüksek düzeyde koruma sağlayan ve kişilerin alana girmesinin önüne geçen tel modelinin fiyatının da yüksek olduğu düşünülmektedir. Böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını söylemek istiyoruz.

Jiletli tel yaptırmak için seçtiğiniz firmadan jiletli tel yaptırmak istediğiniz alana, seçtiğiniz telin modelinden telin rengine kadar her türlü unsur fiyatların belirlenme aşamasında etkilidir. Bu noktada aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz. Online jiletli tel fiyatları Ankara yazıp sitemiz üzerinden de bilgi alabilirsiniz. Hepinize şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Ankara jiletli tel fiyatları-jiletli tel üretimi-Ankara jiletli tel firmaları-Ankara jiletli tel montajı-jiletli tel metre fiyatı-Ankara jiletli tel metre fiyatları-helezonik jiletli tel-düzlemsel jiletli tel-Ankara helezonik jiletli tel-Ankara düzlemsel jiletli tel-helezonik jiletli tel fiyatları-düzlemsel jiletli tel fiyatları