blog

Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli tel fiyatları

JİLETLİ TEL FİYATLARI

Jiletli tel fiyatları ve jiletli teller hakkında her türlü bilgiye yazımız üzerinden ulaşmanız mümkündür. Telfence irtibat numaralarımız üzerinden de dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Özel mülklerde veya farklı arazilerinizde yüksek koruma sağlamak için yaptırılan, panel çit veya tel çitlerin üzerine eklenerek oluşturulan çitlere jiletli teller denmektedir. Görünüm olarak genelde ovaldirler. Tellerin üstüne ekleme yapılarak oluşturulması da çitlerin üzerinden atlanmasının önünü almak içindir.

Herhangi biri arazinizin etrafında jiletli tel çevrili olduğunu duyduğunda arazinize girmeye cesaret dahi edemeyecektir. Tellerin aralıklarının uçlarında küçük jiletler de bulunur. Her türlü girmek isteyen kişiye zorluk sağlayıp zarar vermektedir.

Üretim aşamasında paslanmayan çelik kullanıldığı için tellerin kısa bir süre içerisinde zarar görmesi de mümkün değildir. Tellerinizi yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca en ufak bir sorun dahi yaşamadan kullanmanız mümkün olacaktır.

Jiletli Tellerin Özellikleri

Jiletli tel fiyatları yazıp bir araştırma yaptığınız zaman çitlerin pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Bu özelliklerin çoğunu daha önceden duymamış da olabilirsiniz. Öncelikle en fazla soru aldığımız için tellerin yasal olup olmadığıyla başlamak istiyoruz.

Jiletli teller, girmeye çalışan kişiye yüksek düzeyde zarar vermektedir. Bu sebeple de telleri yaptırmak yasal mı? Diye pek çok soru sorulmaktadır. Dilediğiniz yere telleri güvenle yaptırabilirsiniz. Yasaldır ve yasak olduğuna dair de herhangi bir ibare bulunmamaktadır.

Jiletli tellerin üretim esnasında ince olan teller kullanılır. Tellerin ince olmasının sağlam olmadığını düşündürmesini istemeyiz. Teller çok sağlam ve dayanıklıdır. Uzun süreler boyunca kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Tellerin üretim aşamasında galvaniz kullanılmaktadır. Bu sebeple de aradan ne kadar zaman geçerse geçsin tellerinizde herhangi bir aşınma, paslanma, oksitlenme gibi bir durum olmayacaktır. Tellerinizi yaptırdığınız ilk gün teller nasıl görünüyorsa daha sonrasında da o şekilde görünecektir.

Jiletli tellerin yapısı da keskindir. Dört mevsim boyunca herhangi bir sorun oluşmadan kullanabilirsiniz. Yağmur veya kar, dolu veya fırtına tellere herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. UV korumalı olan yapısı olduğu için güneş ışınları da tellerin rengine zarar vermez.

Jiletli tellerin üretimi esnasında hem jiletlerin kullanılması hem de keskin bir yapısı olması nedeniyle girmek isteyen kişilerin üzerinde yüksek düzeyde caydırıcılık sağlamaktadır. Ben tel yaptırmak istiyorum ama taşınmamız da gerekebilir, taşınacağımız zaman ne yapacağız diye düşünenler için de hemen belirtelim. Bulunduğunuz alandan taşınmanız gerektiğinde kolay bir şekilde tellerinizi sökebilir ve yeni taşındığınız yere monte edebilirsiniz. Bu sökme ve yeniden takma esnasında telleriniz en ufak bir zarar dahi görmeyecektir.

Jiletli tellerin bir diğer güzel özelliği de kurulumların çok kolay şekilde olmasıdır. Uzman kişilerden aldığınız yardımlar sayesinde tellerinizi çok kolay bir şekilde takabilirsiniz. Kendinizin takmanızı tavsiye etmeyiz.

Görüldüğü gibi jiletli tellerin çok fazla özelliği vardır. Bu özellikler göz önünde bulundurulduğu zaman çok avantajlı olduğunu söylememiz mümkün olacaktır.

Jiletli Tellerin Kullanım Yerleri Neresidir?

Jiletli tel fiyatları konusuna geçmeden önce tellerin kullanım alanlarından bahsetmek istiyoruz. Çok fazla alanda güvenlik ve koruma sağlamak amacıyla jiletli teller kullanılmaktadır.

 • Binalarda,
 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Bağlarda,
 • Bahçelerde,
 • Girilmesi yasak olan yerlerde,
 • Askeri bölgelerde,
 • Sanayi bölgelerinde,
 • Bağlarda,
 • Havalimanlarında,
 • Otoparklarda

Ve daha pek çok yerde jiletli tel kullanmanız mümkündür. En ufak bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Jiletli Tellerin Fiyatlandırılması

Jiletli telleri yaptırmak isteyen müşterilerimiz ilk olarak tellerin fiyatlarını sormaktadır. Bu noktada özellikle belirtmek istediğimiz şey, tellerin fiyatlarının çok da yüksek fiyatlar olmadığıdır. Bütçe dostudur.

Tellerin fiyatlandırılması aşamasında öncelikle seçilen firma etkilidir. Her firmanın kendine göre bir fiyat tarifesi vardır. Bazı dönemlerde firmaların indirimli anlarına da denk gelebilirsiniz. Böylece çok daha uygun fiyatlarla tellere sahip olabilirsiniz.

Jiletli teller helezonik, düz hatlı ve puntalı olmak üzere 3 ayrı modeldedir. Seçtiğiniz model de fiyatlandırma aşamasında önemlidir. Her modelin kendine özgü özellikleri olduğu için fiyatları da buna paralel şekilde artmakta veya azalmaktadır.

Jiletli tel yaptırmak istediğiniz alan, yaptırdığınız telin inceliği veya kalınlığı, rengi gibi her türlü unsurun fiyatların belirlenmesinde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Online jiletli tel fiyatları yazıp sitemiz üzerinden de her türlü incelemeyi yapabilirsiniz. Hepinize teşekkür ederiz.

 

 

Ankara jiletli tel fiyatları-İstanbul jiletli tel fiyatları-İzmir jiletli tel fiyatları-Ostim jiletli tel fiyatları-Ankara jiletli tel montajı-Ankara jiletli tel üretimi-Ankara jiletli tel montajı yapan firmalar-Ankara jiletli tel firmaları-Ankara düzelemsel jiletli tel-Ankara jiletli tel metre fiyatları-Ankara helezonik jiletli tel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir