blog

Jiletli Tel

jiletli tel

JİLETLİ TEL

Jiletli tel uzman bir ekip tarafından monte edilmesi gereken, oldukça işlevsel olan ürünlerden biridir. Ekstra güvenlik sağlamak dendiğinde akla ilk gelen ürün olduğunu söylememiz mümkün olacaktır.

Bahçelerinizin, farklı bir arazinizin güvenliğini sağlamak, sınırlarını belirlemek ve herhangi birinin girmesini önlemek istiyorsanız, yaptırmanız gereken modellerden biridir. Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Arazinizin etrafında halihazırda bulunan bir çit sistemi var ise, onun üzerine eklenerek de uygulaması yapılmaktadır. Çitlerin üzerine eklenerek yapıldığı için karşı tarafa geçme riskini de en aza indirmiş olacaktır.

Yüksek Caydırıcılık Sağlayan Jiletli Tellerin Kullanım Alanları

Teller temel olarak pek çok alanda kullanılmaktadır. Yaptırma aşamasında sadece amacınıza yönelik olup olmadığını kontrol ederek, yaptırmaya karar verebilirsiniz. Örneğin bahçenize güvenlik değil de estetik bir görüntü sağlamak istiyorsanız, jiletli olan telleri kullanmanıza gerek yoktur. Buna daha uygun olan bir model tercih edebilirsiniz.

  • Genel olarak girilmesi yasaklanan bölgelere,
  • Askeri olan bölgelere,
  • Okullara,
  • Cezaevlerine,
  • Tarlalara,
  • Arazilere,
  • Otoparkların çevresine,
  • Sanayi bölgelerine,

Ve aklınıza gelebilecek olan pek çok yere yaptırabilirsiniz. Yüksek caydırıcılık sağlama özelliği olduğu için, arazinizin etrafında jiletli tel çevrili olduğunu bilen biri, bahçenize girmeye de cesaret edemeyecektir.

Herhangi biri bahçeye girmeye kalkıştığı zaman, teller giren kişiyi sarmal bir şekilde etkisine almaktadır. Böylece farklı biri yardım etmeden, kişinin kurtulması ne yazık ki oldukça zordur. gayet tehlikeli olan bir ürün olduğunu söylememiz mümkün olacaktır.

Helezon Jiletli Tel Nedir Ve Özellikleri Nelerdir?

Tel çeşitlerinden ilki helezon jiletli teldir. Helezon jiletli teller, jiletli olan bir saca sahiptir. Aynı zamanda zarar verme niteliği yüksek olan, oldukça keskin uçları bulunmaktadır. Yapım aşamasında kullanılan malzeme, galvanizdir.

Galvanizin de etkisiyle zaman geçtikçe herhangi bir paslanma veya oksitlenme durumuyla karşılaşmanız söz konusu değildir. Yaptırdığınız zaman yüksek düzeyde olan bir güvenlik sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Düz Hatlı Jiletli Tel Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Düz hatta sahip olan jiletli teller de bir diğer modelimizdir. Model seçimini kullanım alanına uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda Telfence olarak her konuda da sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Düz hatlı olan jiletli tellerin yapıları esnektir. Aynı zamanda basık olduklarını d söyleyebiliriz. Helezon jiletli tel ile bir kıyaslama yaptığımız zaman, çok da farklı olan bir özellikleri olmadığını da söyleyebiliriz.

Yapım aşamasında galvaniz kullanılmaktadır. Galvaniz kullanılması sebebiyle de hem çok dayanıklıdır hem de herhangi bir şekilde paslanmamaktadır. Yüksek düzeyde zarar verme niteliği vardır.

Puntalı Jiletli Tel Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Jiletli tel modellerinden sonuncusu da puntalı jiletli tellerdir. Oldukça estetik olan bir görüntüleri mevcuttur. Tellerin arası aralıklıdır ve aralıkların uç kısımlarında da küçük ve keskin olan jiletler bulunur. Böylece arazinize herhangi birinin girmesinin de önüne geçmektedir.

Tellerin imal edilme aşamasında fırın boyası kullanılır. Bu sebeple de zamanla renklerinde çıkma, soyulma, dökülme gibi herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmanız da mümkün değildir. Genel olarak evlerden uzak olan özel mülklerde kullanılır.

Yapım aşamasında kaliteli malzemeler kullanıldığı için zamanla paslanmazlar, oksitlenmezler, herhangi bir darbeden de etkilenmezler. Güneşin zararlı ışınlarından da etkilenmeyen mükemmel bir yapıları olduğunu söylememiz de mümkün olacaktır.

Dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz, gayet işlevsel olan bir ürün olduğunu söylememiz mümkün olacaktır. Bu kadar yüksek bir güvenlik sağlıyorsa, fiyatları da çok yüksektir diye düşünmenize gerek yoktur. Çünkü böyle bir durum söz konusu değildir. Bütçenizi sarsmayacak ücretler ödeyerek arazilerinizin güvenliğini kolay bir şekilde sağlamanız da mümkündür.

Yapım aşamasında bu işlerden biraz da olsa anlıyor olsanız da uzman olan, işinden anlayan birinden yardım almanızı tavsiye ederiz. Çünkü kurulum kısmında herhangi bir hata yapmanız, sonradan olumsuz durumlara da yol açacaktır. Ve size daha yüksek olan bir masraf çıkaracaktır.

Evinizden uzak olan, sık sık da gidemediğiniz bir yerde bir araziniz olduğunu düşünelim. Sık da gidemediğiniz için aklınız her an orada kalıyor olabilir. Böyle bir durumda da oraya yaptıracağınız en uygun olan tel modelidir diyebiliriz. Böylece siz de evinize gönül rahatlığıyla  dönebilirsiniz.

Aklınıza takılan bir soru olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda direkt olarak online jiletli tel siparişi de verebilirsiniz.

 

Jiletli tel fiyatları-Jiletli tel üreticileri-Jiletli tel modelleri-Jiletli tel çeşitleri-jiletli tel satışı-Jiletli tel satışı-Ankara jiletli tel-Ankara jiletli tel fiyatları-Ankara jiletli tel montajı-Ankara jiletli tel satışı-Ankara jiletli tel üreticileri