blog

Bahçe Çitleri

Bahçe çitleri

BAHÇE ÇİTLERİ

Bahçe çitleri özellikle de hava güzel olduğu zamanlarda, bahçenizin tadını çıkarırken daha da ihtiyacınız olabilecek çitlerdendir.

Bahçenizin güvenliğini sağlamak, bahçenizle diğer bahçeler arasında bir sınır belirlemek, bahçenizi farklı kısımlara ayırmak, bahçenizi dekore etmek gibi pek çok amaçla kullanabileceğiniz çitlerdir.

Bahçenize çit yaptırmak istediğiniz zaman, ölçülere çok dikkat etmelisiniz. Ölçüleri iyi bir şekilde ayarladığınızda, sonradan sorun yaşamanız da mümkün olmayacaktır. Diğer yandan bahçenizin çitlerini çok yüksek yapmamaya özen gösteriniz. Hem dışarıdan hem de içeriden oldukça yüksek olan teller, çok da güzel bir görüntü sağlamayacaktır.

Diğer yandan ekstra korumak istediğiniz bir araziniz olduğunda, yüksekliği istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Hangi amaçla tel yaptırmak işitiyorsanız, o amaca yönelik bir model seçmenizi tavsiye ederiz.

Sizlere bahçe çitleri için modellerden aşağı kısımda bahsedeceğiz. Modeller hakkında her türlü bilgiyi ekip arkadaşlarımız aracılığıyla da almanız gayet mümkündür. Kalın yapılı olan teller tercih ettiğinizde, daha dayanıklı olacakları için daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. Hava koşullarından etkilenmeyen, sağlam yapıda olan tellere ulaşmanız firmamız aracılığıyla mümkündür.

Jiletli Tel ve Özellikleri Nelerdir?

Bahçe çitleri hakkında küçük çaplı bir araştırma yaptığınızda, karşılaşabileceğiniz modellerden biri jiletli tellerdir. Özellikle de günümüzde çok sık tercih edilen bir ürün olduğunu söylememiz mümkün olacaktır.

Teknolojiye uygun olan teknik ekipmanlar sayesinde, oldukça kaliteli teller üretilmektedir. Hava koşulları nasıl olursa olsun, tellerinizin herhangi bir şekilde zarar görmesini istemiyorsanız, jiletli tel yaptırabilirsiniz. Kalın ve sağlam yapıları sayesinde, darbelere karşı da çok dayanıklı olduklarını söylememiz mümkün olacaktır.

Helezon, düz hatlı ve puntalı olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunmaktadır. Seçim aşamasında dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Yüksek bir caydırıcılık sağlamak, bahçenize veya arazinize herhangi birinin girmesini engellemek istiyorsanız mutlaka tercih etmeniz gereken bir model olduğunu söyleyebiliriz.

Kafes Tel Örgü ve Özellikleri Nelerdir?

Çit modellerinden tercih edebileceğiniz bir diğer model ise, kafes tel örgü modelidir. Ebatları, kalınlığı, rengi gibi unsurlar, kafes tel örgü fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Galvanizli bir yapıya sahip oldukları için oldukça dayanıklı olduklarını söylememiz de mümkün olacaktır.

Panel Tel Çit ve Özellikleri Nelerdir?

Hazır bahçe çitleri demişken, panel çitlerden bahsetmeden geçmemiz mümkün değildir. Oldukça fonksiyonel olan ve çok sık tercih edilen bir modeldir. İşlevsel olmasının yanında fiyat olarak da gayet uygun olduğunu söylyebiliriz.

Zamanla paslanma, oksitlenme, güneş ışınlarından zarar görme gibi olumsuz durumlarla karşılaşmanız da mümkün değildir. Aklınıza gelebilecek hemen her yerde bu modeli kullanabilirsiniz. Kullandıktan sonra asla pişman olmayacaksınız.

Yaptırmak istediğiniz panel çitlerin aralıklarına da siz karar verebilirsiniz. Daha geniş aralıklı olan panel çitler yaptırabileceğiniz gibi daha sık aralıklı olan mahremiyet sağlayacak çitler de yaptırabilirsiniz.

Montaj kısmında da sizlere her türlü kolaylığı sağlayacağını söyleyebiliriz. Gayet kolay bir şekilde söküp sonrasında da kolay bir şekilde takabilirsiniz. Aynı zamanda yaptırdıktan sonra herhangi bir bakım yaptırmanıza da gerek yoktur.

Dikenli Tel ve Özellikleri Nelerdir?

İşlevsel olarak jiletli tellerle benzerlik gösteren ancak bazı noktalarda jiletli tellerden ayrılan bir modeldir. Caydırıcılık özelliği, dikenli tellerde de oldukça yüksektir. Jiletli tellerle kıyaslandığı zaman, daha uygun fiyatlı olduğunu söylememiz mümkündür.

Arazinizin etrafına dikenli tel yaptırdığınızda, herhangi biri girmeye çalıştığında, dikenlere takılır ve ciddi bir şekilde zarar görür. Bu sebeple de arazinizin etrafında dikenli tel çevrili olduğunu bilen kişiler, arazinize girmeye cesaret dahi edemeyecektir.

Çim Çit ve Özellikleri Nelerdir?

Çit modeli dendiği zaman akla, sizlere bahsettiğimiz modellerden çok daha fazlası gelmektedir. Ancak biz son olarak çim çitlerden bahsetmek istiyoruz.

Bahçenize oldukça şık bir görüntü sağlarken aynı zamanda mahremiyet sağlamak ister misiniz? Güvenlik sağlama konusunda da oldukça güvenebileceğiniz bir model olduğunu söyleyebiliriz. Yaptırdıktan sonra elde ettiğiniz güzel görüntünün sizi her an mutlu edeceğine eminiz.

Çevreden de çitleriniz hakkında her zaman olumlu yorumlar alacaksınız. Daha da önemlisi bu çitleri çok uygun fiyatlarla yaptıracaksınız. Sizlere bahsettiğimiz modeller haricinde PVC kaplamalı, galvanizli, mobil çit gibi farklı modellerde de çitler vardır. Hepsi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda online bahçe çitleri siparişi de verebilirsiniz.

 

Bahçe çitleri fiyatları-Ankara bahçe çitleri-Ankara bahçe çitleri fiyatları-Ostim bahçe çitleri-Ankara bahçe çitleri üretimi-Ankara bahçe çitleri nereden alınır-Bahçe çitleri nereden alınır-Bahçe çitleri montajı-Ankara bahçe çitleri montajı