blog

Jiletli Tel Ankara

jiletli tel Ankara

JİLETLİ TEL ANKARA

Jiletli tel Ankara, yüksek bir güvenlik sağlamak ve caydırıcılık dendiğinde akla ilk gelen tel modellerinden biridir.

Panel çitlerin üzerlerine jilet eklenir ve arazinize girilmesinin önüne geçilmektedir. Caydırıcılık özelliği yüksek olan ve ekstra koruma sağlayan bir yapıda oldukları için, herhangi birinin mülkünüze girmeye cesaret edebileceğini pek düşünmüyoruz.

 • Sanayi bölgelerinde,
 • Girilmesi yasak olan yerlerde,
 • Nükleer santrallerin bulunduğu yerlerde,
 • Yüksek koruma gerektiren cezaevlerinde,
 • Havalimanlarında,
 • Otoparklarda,
 • Arazilerde,
 • Okullarda,
 • Sınırlarda

Ve daha pek çok yerde kullanılmaktadır. Herhangi birinin arazinize girmeye kalktığını düşünelim. Bu tellere takıldığı zaman, her hareketinde teller onu biraz daha etkisi altına alacaktır ve her hareketinde daha fazla zarar görecektir. Bu sebeple  de biri yardıma gelmeden kurtulması zor olacaktır.

Bu kadar çok zarar veren bir yapısı olması akla tek bir soruyu getirmektedir. Jilet tel kullanmak yasak mı? Öncelikle yasak olmadığını belirtmek isteriz. Bu konuda herhangi bir yasa da kural da bulunmamaktadır. Yaptırmak istediğiniz bir alan varsa içiniz rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Çok fazla zarar verdiği için böyle sorular akla gelir ancak amaç zaten yüksek bir güvenlik sağlamak olduğu için yasak olması gibi bir durum söz konusu değildir.

Jiletli Teller ve Özellikleri

Jiletli tel Ankara yaptırmak için Telfence firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman aslında sizin bildiğinizden çok daha fazla özelliği olduğunu fark edeceksiniz.

Teller yapısal olarak ince olan tellerden oluşmaktadır. Zaman geçtikçe herhangi bir;

 • paslanma,
 • oksitlenme,
 • eğilme,
 • bükülme,
 • kırılma,
 • boya çıkması

gibi bir durumla karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. Yapısal olarak çok keskindir. Dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz çünkü hava koşullarından etkilenmeyen harika bir yapıları vardır. Güneşin zararlı ışınlarından da etkilenmezler. Oldukça dayanıklı olan kaliteli malzemelerden oluşturulmaktadır. Bu sebeple de çeşitli darbelere karşı daha dayanıklı hale gelmektedir.

Teller genel olarak bakıldığı zaman,  göz korkutmak için yeterlidir. Yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca kullanmanız söz konusu olacaktır. Herhangi bir şekilde taşımanız gerektiği zaman da sizlere zorluk çıkarmayacaklardır.

Kurulum aşamasının da çok basit olduğunu söylememiz mümkündür. Ancak siz yine de bu aşamada uzman birinden yardım almayı ihmal etmeyiniz. Yapım aşamasında fırın boyası kullanılmaktadır.

Helezon Jiletli Tel Nedir?

Jiletli tel Ankara yazdığınızda farklı modelleri göreceksiniz. Kullanım amacınız kapsamında dilediğiniz modeli seçmeniz mümkündür. Bunlardan ilki helezon jiletli teldir. Jilet bir saçı bulunur. Aynı zamanda keskin olan ve zarar verici uçlara sahiptir.

Yapım aşamasında galvaniz kullanılmaktadır. Bu sebeple de pek çok avantajı vardır. Yaptırdığınız zaman güvenliğinizin maksimum düzeyde olduğunu çok kısa bir süre içerisinde siz de fark edeceksiniz.

Düz Hatlı Jiletli Tel Nedir?

Jilet tel modellerinden bir diğeri de düz hatlı olan jilet tellerdir. Basık olan ve esnek bir yapıları vardır. Helezon jiletli telle kıyaslandığında neredeyse aynıdır diyebiliriz. Üretim aşamasında galvaniz kullanılmaktadır. Bu sebeple de paslanmaz, oksitlenmez ve çok uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlar. Herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir.

Keskin uçları vardır ve zarar verme potansiyeli  de çok yüksektir.

Puntalı Jiletli Tel Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Jilet tel modellerinden sonuncusu da puntalı olan jiletli tellerdir. Puntalı olan jilet tellerin görüntüsü diğer modellere oranla çok daha estetiktir. Yüksek güvenlik sağlamak istiyorum ama estetiğe de çok önem veriyorum diyorsanız kesinlikle puntalı jilet telleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Yapım aşamasında köşelere küçük olan jilet tel koyulmaktadır. Bu sebeple de tırmanma gibi durumların da önüne geçilmiş olur. Jilet telin hangi modelini yaptırırsanız yaptırın, ekstra güvenlik sağlamış olacaksınız. Ve bu size her anlamda bir avantaj sağlayacaktır.

Yapım aşamasında daha da kaliteli bir hale getirilmesi açısında fırın boyası kullanılmaktadır. Genel olarak ham renklerde üretilen bu tellerin renk seçimine de siz karar verebilirsiniz. Firma olarak bizden her türlü beklentinizi karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Puntalı olan jilet tellerin geniş olan kareleri vardır. Aynı zamanda boşluklar da simetrik olan bir yapıya sahiptir. Bu simetrikliğin bozulmaması için uzman birinden yardım almanız gerekmektedir.

Yaptırdıktan sonra aklınızın herhangi bir arazinizde kalacağını asla düşünmüyoruz. Aklınıza takılan sorularda Telfence firma yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Direkt olarak online jiletli tel Ankara yazıp arama da yapabilirsiniz.

 

Ankara jiletli tel fiyatları- Ankara jiletli tel montajı-Ankara jiletli tel üreticileri-Ankara jiletli tel metresi ne kadar-Ankara jiletli tel metre fiyatları-Online jiletli tel siparişi-Jiletli tel sipariş ver-Jiletli tel kapına gelsin