blog

Ankara Çim Çit Fiyatları

Ankara Çim Çit Fiyatları

ANKARA ÇİM ÇİT FİYATLARI

Ankara çim çit fiyatları hangi aralıktadır? Çim çit nedir? Nerelerde kullanılır? Avantajları genel olarak nelerdir? Gibi her türlü sorunuzun cevabını vermek için bu yazımızı hazırladık.

Herhangi bir şekilde paslanıp oksitlenmeyen panel çitler, suni çim ile kaplanır ve böylece ortaya çim çitler çıkmaktadır. İki aşamadan oluşan bir çit sistemi olduğu için oldukça dayanıklı olduğunu söylememiz mümkün olacaktır. Aynı zamanda sizlere yüksek düzeyde mahremiyet de sağlamaktadır.

 • Yanma durumları,
 • Solma durumları,
 • Eğilme veya bükülme,

Gibi çeşitli olumsuzluklarla çim çitlerin mükemmel yapıları sayesinde karşılaşmayacaksınız. Zaman geçtikçe dekorasyon ile ilgili de farklı ürünler ortaya çıkmaktadır. Günümüzde çim çitler, dekorasyon konusunda oldukça sık tercih edilen çitlerdir.

Çit sistemleri genel olarak güvenlik sağlamak amacıyla kurulmaktadır. Ancak konu çim çitler olduğunda hem güvenlik sağlama hem de dekorasyon sağlama öne çıkan kavramlardır. Çim çitleri isimlendirirken duvar çimi gibi farklı isimler de kullanılmaktadır.

Çim Çitler Sadece Yeşil Renk Mi Olur?

Çim çit yaptırmak isteyen kişilerin genel amacı doğal bir görünüm sağlamak ve kendilerini doğayla iç içeymiş gibi hissetmektir. Bu sebeple de genel olarak çitlerin yapımında yeşil renk tercih edilmektedir.

Yaptırmak isteyen kişiler için farklı renkler de tercih edebileceklerini de ekstradan belirtmek isteriz. Yeşil renk yaptırmak zorunda değilsiniz.

 • Siyah,
 • Kahverengi,
 • Sarı

Veya aklınıza gelen farklı bir renkte çit de yaptırabilirsiniz. Seçim tamamen sizin. Çitlerinizi her an siz kullanacağınız için, içinizden nasıl yaptırmak geliyorsa, o rengi tercih edebilirsiniz.

Ancak belirtmek istediğimiz bir diğer şey de doğal görünümde yeşil rengin ön plana çıktığıdır. Aynı zamanda sorulan bir diğer soru da suni çim değil doğal çim kullansak nasıl olur? Adlı bir soru olmaktadır. Firma olarak doğal çim kullanmanızı tavsiye etmediğimizi belirtmek isteriz. Dört mevsim boyunca yeşil kalan ve sizlere güzel bir görüntü sunan çitlere sahip olmak için yeşil renkte ve suni çimden yapılmış olan çimleri tercih etmelisiniz.

Çim Çitler ve Kullanım Alanları

Ankara çim çit fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizin merak ettikleri bir diğer konu da çim çitlerin genel olarak nerelerde kullanıldığıdır. Konu çim çitler olduğunda bir kullanım sınırlandırması yapamayız. Aklınıza gelebilecek olan hemen her yerde gönül rahatlığıyla çim çitleri kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda zemin konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Beton veya toprak zemin hiç fark etmez. Çitlerin kurulumlarını her türlü zemine yapabilirsiniz. Zaten aldığınız zaman siz de fark edeceksiniz. Kurulumları da gayet basittir. Yaptırdıktan sonra söküp farklı bir yere de takabilirsiniz.

Genel olarak çim çitler;

 • Binaların çevresinde,
 • Sitelerin çevresinde,
 • Villaların çevresinde,
 • Okullarda,
 • Otellerde,
 • Yüzme havuzlarının etrafında,
 • Kafelerde,
 • Restoranlarda,
 • Çöp konteynırlarında,
 • Arazilerde,
 • Bağlarda

Ve daha pek çok yerde kullanabilirsiniz. Çim çitler rulo olarak satılmaktadır. Bu sebeple de kurulum kısmında herhangi bir sorun yaşamanız da söz konusu değildir. Ancak siz yine de işinde profesyonel olan birinden yardım alırsanız, daha iyi olacaktır.

Seçim aşamasında dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Kaliteli malzemelerden oluşturulmuş suni çim kullanmaya öze gösteriniz. Yoksa yaptırdıktan oldukça kısa bir süre sonra çitlerinizin renginde solma gibi olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz.

Avantaj Dendiğinde Akla İlk Gelen Çit: Çim Çit

Çim çitler oldukça fonksiyonel olan ürünlerdir. Yaptırdıktan sonra siz de fark edeceksiniz pek çok avantajı bulunmaktadır. Aynı zamanda yaptırmadan önce de ekip arkadaşlarımızdan her türlü avantajı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Öncelikle bu kadar fonksiyonel olan bir ürünün gayet uygun fiyatlı olduğunu söylemek isteriz. Böyle kaliteli bir ürünü elde etmek için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek yoktur. Kaliteli olan suni çimlerden yapıldıkları için zamanla yapılarında herhangi bir aşınma durumu söz konusu olmayacaktır.

Panel çitlerin üzerine suni çim kaplandığı için aralıkları da çok küçük bir hale gelmektedir. Böylece sizlere de yüksek düzeyde bir mahremiyet sağlamış olacaklardır. Dilediğiniz her mevsim çim çitleri kullanabilirsiniz. Güneşten, yağmurdan, çamurdan etkilenmeyen harika bir yapıları vardır.

Yukarıda da sizlere belirtmiş olduğumuz gibi farklı renklerde üretilmesini de arzu edebilirsiniz. Yaptırdıktan sonra kullanım süreniz en az 15 yıl kadardır. Ve daha pek çok avantajı vardır.

Aklınıza takılan bir soru olursa bizlere sorabilirsiniz. Aynı zamanda direkt olarak online Ankara çim çit fiyatları hakkında bilgi de alabilirsiniz.

 

Ankara çim çit-çim çit fiyatları-suni çim duvar-çim görünümlü çit-çim çit metre fiyatları-çim çit metrekare fiyatları-çim çit m2 fiyatları-online çim çit satışı-çim çit sapına gelsin