blog

İzmir Çim Çit

İzmir çim çit

İZMİR ÇİM ÇİT

İzmir çim çit siparişi yazıp online bir şekilde sipariş vermek ve harika tel sistemlerine sahip olmak bir telefon kadar uzağınızda. Telfence firması olarak her an hizmetinizde olduğumuzu da ayrıca belirtmek istiyoruz.

Panel çit sistemlerinin üzerinin suni çim ile kaplanması sonucunda elde edilen çit sistemlerine çim çit denir. Temel olarak baktığımızda şık bir görünüm sunmak amacıyla yaptırılmasıyla beraber koruma da sağlamaktadır. Panel çitlerin üzerine ekstra suni çim eklemesi yapıldığı için ekstra koruma sağlamaktadır.

Yapım aşamasında doğal çim yerine neden suni çim kullanıldığı yönünde sıkça soru almaktayız. Doğal çim kullanmanız söz konusu olduğunda çitlerinizin dört mevsim boyunca yeşil kalmasını sağlamanız mümkün olmayacaktır. Suni çimler ise her an yeşil kalmaktadır. Aynı zamanda suni çimlere her an bakım yapmanız gerekmez. Doğal çimlere ise her an bakım yapmanız gerekir. Bu sebeple de çim çitlerin üretim aşamasında suni çimler kullanılmaktadır.

Çim Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

İzmir çim çit özellikleri yazıp arama yaptığınız zaman, çim çitlerin pek çok özelliğiyle karşılaşacaksınız. Hemen sizlere bu özelliklerin neler olduğundan bahsetmek istiyoruz. Henüz çit yaptırmaya tam anlamıyla karar vermemiş olan müşterilerimiz bile bu özellikleri gördükten sonra çit yaptırmakta karar kılmaktadırlar.

Öncelikle genel olarak doğal bir görünüm sunmak için çitler yeşil renk tercih edilmektedir. Ancak bu noktada özellikle belirtmeliyiz ki illa yeşil renk yapmanız gerekmez. Siyah, kırmızı gibi farklı renklerde de çit yaptırmanız mümkündür.

Çitlerin özelliklerinden bir diğeri ise uygun fiyatlı olmasıdır. Bütçenizi sarsmayacak gayet uygun olan fiyatlarla çit yaptırabilirsiniz. Çitlerin dokusu çok güzeldir ve hava koşullarından etkilenmeyen bir yapıları vardır. Bu sebeple de dört mevsim boyunca kullanıma uygundur diyebiliriz. Yaz kış demeden her an yeşil kalan çitlere ulaşmanız, bir telefon kadar uzağınızda diyebiliriz.

Çitler UV korumalıdır. Güneş ışınlarından herhangi bir şekilde etkilenmezler. İlk yaptırdığınız zaman çitlerinizin rengi nasıl canlı yeşil veya kırmızı ise aradan çok uzun zaman geçtikten sonra da aynı canlılığını koruyacaktır.

Çim çitlerin bir diğer güzel özelliği de toz tutmamalarıdır. Her an temizlemenizi gerektirmeyen çok güzel bir yapıları vardır. Aynı zamanda temizlenme aşaması da çok kolaydır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey ise kimyasal bir ürün kullanmamak olmalıdır. Çünkü suni çimlerin üretim esnasında kimyasal kullanılır. İki kimyasal etkileşime girdiğinde ise çitleriniz zarar görecektir.

Aklınıza gelebilecek her yerde çitlerinizi kullanmanız mümkündür. dilerseniz toprak zeminlere dilerseniz de direkt olarak beton zemine yaptırmanız mümkündür. Çitlerinizi taktırdıktan sonra taşınmanız gibi bir durum ortaya çıktığında çitlerinizi kolay bir şekilde sökebilir ve yen taşındığınız yere monte edebilirsiniz. Bu sökme takma işlemleri esnasında da çitleriniz herhangi bir şekilde zarar görmeyecektir.

Çitlerin özelliklerinin hepsi birbirinden önemlidir ancak bu özelliğinin de ekstra önemli olduğunu söyleyebiliriz. Çim çitler, ateşle temas ettikleri zaman alev almazlar. Sadece temas eden yer zarar görür. Onun haricinde tutuşması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Zarar gören yerin de çok kısa bir süre içerisinde onarılması mümkündür.

Çim Çitlerin Kalitesi

İzmir çim çit kalitesi nasıl anlaşılır diye pek çok soru almaktayız. Çit yaptırdıktan sonra aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerinizin renginde herhangi bir değişme yoksa, yaptırdığınız ilk gündeki aynı canlılığını koruyorsa çitleriniz kaliteli demektir. Bunun yanında çitleriniz hava koşullarından etkilenmiyorsa, ateşle temas ettiğinde alev almıyorsa doğru bir çit tercihi yaptığınız anlamına gelmektedir. Çitlerinizi böylece çok uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmanız mümkün hale gelmektedir.

İzmir Çim Çit Kullanım Alanları

Çim çitlerin kullanım alanları her an daha da fazla hale gelmektedir. Çitlere olan talep arttıkça çitlerin kullanımları da buna paralel şekilde artış göstermektedir. Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bu kadar çok fazla yerde kullanıldığını gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız.

 • Evlerin bahçesinde,
 • Sitelerde,
 • Villalarda,
 • Halı sahalarda,
 • Bağlarda,
 • Havuzların çevresinde,
 • Otellerde,
 • İş yerlerinde,
 • Parklarda,
 • Okullarda,
 • Havalimanlarında

Ve daha pek çok yerde kullanımları mümkündür. online İzmir çim çit siparişi yazıp kısa bir süre içerisinde çitleri sipariş edebilirsiniz. Rulo halinde satılan çitlere ulaşmanız bir telefon kadar uzağınızdadır. Hepinize bizi seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

Aliağa çim çit – Balçova çim çit- Bayındır çim çit – Bayraklı çim çit – Bergama çim çit – Beydağ çim çit – Bornova çim çit – Buca çim çit – Çeşme çim çit – Çiğli çim çit – Dikili çim çit – Foça çim çit – Gaziemir çim çit – Güzelbahçe çim çit – Karabağlar çim çit – Karaburun çim çit – Karşıyaka çim çit – Kemalpaşa çim çit – Kınık çim çit – Kiraz çim çit – Konak çim çit – Menderes çim çit – Menemen çim çit – Narlıdere çim çit – Ödemiş çim çit – Seferihisar çim çit – Selçuk çim çit – Tire çim çit – Torbalı çim çit – Urla çim çit