blog

İzmir Çim Çit Fiyatları

İzmir Çim Çit Fiyatları

İZMİR ÇİM ÇİT FİYATLARI

İzmir çim çit fiyatları ve çim çitler, son zamanlarda en çok merak edilen şeylerden biri olmuştur. Pandemi döneminin de verdiği etkiyle hemen herkeste doğayla iç içe olma duygusu baş göstermiştir. Bir temiz hava almak, doğayla iç içe olmak için pek çok kişi özel mülkler edinmiştir.

Panel çit sistemlerinin üzerine suni çim eklemesi yapılmasıyla oluşturulan çim çitlere olan talepler de bu koşullara paralel olarak artmıştır. Çim çitler bahçelerinde özellikle mahremiyet sağlamak isteyen kişilerin başvurdukları yöntemlerden biridir.

Bahçenize veya farklı bir arazinize çit yaptırdığınız zaman dışarıyla olan görüntüyü kesersiniz. Böylece sevdiklerinizle beraber çok daha kaliteli vakit geçirirsiniz. Çitler mahremiyeti en yüksek düzeyde sağlamaktadır.

Çit yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konulardan biri de çitlerin fiyatlarıdır. Çitler çok avantajlı olan ürünler olduğu için fiyatlarının da buna bağlı şekilde pahalı olduğu düşünülmektedir. Ancak böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını söylemek istiyoruz.

Çim çitlerin fiyatları bütçe dostu olan fiyatlardır. Fiyatları etkileyen bazı etmenler vardır ve bu etmenlere paralel şekilde de fiyatlar artış veya azalış göstermektedir. Örneğin çok daha büyük bir alana çim çit yaptırmak istediğinizde çok fazla rulo çit alacağınız için fiyat da buna göre artacaktır.

Diğer yandan kullanılan suni çimin kalitesi de fiyatların belirlenme aşamasında oldukça etkilidir. Kaliteli bir suni çim kullanımı söz konusu olduğunda aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerin renginde herhangi bir değişme olmayacaktır. Çitler her an aynı canlı rengini koruyacaktır. Bu da fiyatlara yansıyacaktır. Bu noktada çitlerinizi kaliteli suni çimlerden oluşmuş tercih etmenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde sizlere sürekli ekstra masraflar çıkması söz konusu olacaktır.

Çim Çitlerin Montaj Aşaması

İzmir çim çit fiyatları yazıp araştırma yaptığınız zaman çitlerin nasıl monte edildiği hakkında da pek çok bilgiyle karşılaşacaksınız. Şimdi sizlere bu süreçten bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle çim çitlerinizi nereye yaptırmak istediğinizi belirledikten sonra bize ulaşıyorsunuz. Daha sonrasında da biz, çim çit yaptırmak istediğiniz alanı hazır bir hale getiriyoruz. Zeminde herhangi bir sorun olup olmadığını, zeminin çitlere uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz. Zemin aşamasının bu noktada çok önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Zeminde meydana gelen bir sorun ileride çok daha büyük sorunlara yol açacaktır.

Beton bir zemin mi yoksa toprak bir zemin mi diye bakılır ve beton bir zeminde çim çit uygulaması yapılacaksa, uygulama yerine delikler açılmaktadır. Toprak zeminlerde ise direkler kullanılmaktadır. Bu noktada uzman birinden yardım almanız oldukça faydalı olacaktır. Ne kadar bu işlerden anlıyor olursanız olun teknik bilgilere sahip olan bir ekip çok daha güzel bir iş çıkaracaktır.

Beton zeminin üzerine veya çitlerin üzerine suni çimin yerleştirilmesi yapılır. Çim çitler genel olarak 10 metrelik rulolar halinde üretilmektedir. Bu sebeple de kurulumları çok daha kolay şekilde olmaktadır. Çitlerin sabitlenme aşamasında da klipslerden yardım alınmaktadır. Görüldüğü gibi çitlerin kurulum aşaması gayet kolaydır. Ancak tekrardan belirtmek istiyoruz ki uzman birinden yardım almanız çok önemlidir.

Çim Çitlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

İzmir çim çit fiyatları yazıp araştırma yaptığınız zaman çim çitlerin çok fazla kullanım alanı olduğuna şahit olacaksınız. Herhangi bir günde dışarı çıktığınız zaman en basitinden çöp konteynırlarında bile çim çitlere rastlamanız mümkündür.

 • Sitelerde,
 • Halı sahalarda,
 • Havuzların etrafında,
 • Evlerin balkonlarında,
 • İş yerlerinde,
 • Otellerde,
 • Parklarda,
 • Kreşlerde,
 • Villalarda,
 • Bağlarda,

Ve daha pek çok yerde çitlerin kullanımlarının mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Hem zemin seçmemesi hem de her yere uyum sağlaması sebebiyle çok sık tercih edilmesi söz konusu olmaktadır.

Çim Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

 • Dört mevsim boyunca kullanmanız mümkündür, hava koşullarından etkilenmeleri söz konusu değildir,
 • Fiyat olarak bütçe dostu olan fiyatlara sahiptir,
 • Toz tutmaz,
 • Kolay bir şekilde temizlenmeleri mümkündür,
 • Sökülüp tekrar takılabilir ve bu süreçte de en ufak bir zarar görmemektedir,
 • Dilediğiniz renkte yaptırmanız mümkündür
 • Zemin seçimi yapmamaktadır,
 • Ateşle temas ettiğinde alev almamaktadır

 

Gördüğünüz gibi çitlerin özellikleri çok fazladır. Online İzmir çim çit fiyatları yazıp sitemiz üzerinden de bilgi alabilirsiniz. Hepinize şimdiden Telfence firmamızı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Aliağa çim çit fiyatları- Balçova çim çit fiyatları- Bayındır çim çit fiyatları- Bayraklı çim çit fiyatları- Bergama çim çit fiyatları- Beydağ çim çit fiyatları- Bornova çim çit fiyatları- Buca çim çit fiyatları- Çeşme çim çit fiyatları- Çiğli çim çit fiyatları- Dikili çim çit fiyatları- Foça çim çit fiyatları- Gaziemir çim çit fiyatları- Güzelbahçe çim çit fiyatları- Karabağlar çim çit fiyatları- Karaburun çim çit fiyatları- Karşıyaka çim çit fiyatları- Kemalpaşa çim çit fiyatları- Kınık çim çit fiyatları- Kiraz çim çit fiyatları- Konak çim çit fiyatları- Menderes çim çit fiyatları- Menemen çim çit fiyatları- Narlıdere çim çit fiyatları- Ödemiş çim çit fiyatları- Seferihisar çim çit fiyatları- Selçuk çim çit fiyatları- Tire çim çit fiyatları- Torbalı çim çit fiyatları- Urla çim çit fiyatları