blog

İzmir Tel Çit

izmir tel çit

İZMİR TEL ÇİT

İzmir tel çit nedir? Tel çit modelleri nelerdir? Tel çitlerin özellikleri nelerdir? Tel çitlerin fiyat aralığı nedir? Gibi tüm sorularınızın cevabını Telfence olarak vermekteyiz.

Aklınıza gelebilecek hemen her alanda koruma ve güvenlik sağlarken şık bir görünüm sunabilmek için yaptırmanız gereken tek şey tel çitlerdir. Pek çok çeşidi vardır. Bu kadar çok çeşidinin olması da ürüne olan talepleri her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Online tel çit siparişi yazıp bizimle iletişime geçtikten çok kısa bir süre sonra çit yaptırmak istediğiniz alana geliyoruz. Tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi bize söylüyorsunuz. Biz de isteklerinizden çok daha fazlasını yerine getiriyoruz. Çit yaptırmak istiyorum ama çok fazla zamanımı alır, o kadar zamanım yok diye düşünenleriniz varsa birkaç gün içerisinde çitlerin kurulumunun gerçekleşeceğini belirtmek isteriz.

Çit yaptırmaya karar verdiğiniz zaman çok fazla model olduğunu göreceksiniz. Hangi modeli yaptırsam diye kararsız kalabilirsiniz. Bu noktada firma yetkililerimiz sizlere gereken her türlü desteği sağlayacaklardır. Yazımızın devamında yaptırabileceğiniz çit modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Tel Çit Modelleri Nelerdir?

İzmir tel çit yazıp bir araştırma yaptığınız zaman çok fazla model olduğunu siz de göreceksiniz. Bu modellerden ilki galvanizli tel modelleridir. Galvanizli modellerin üretim aşamasında sağlam ve dayanıklı olması için galvaniz kullanılmaktadır. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin çitlerinizde en ufak bir değişiklik olmadığını gördüğünüz zaman galvanizli tel yaptırmakla ne kadar doğru bir karar verdiğinizi siz de anlayacaksınız.

Bir diğer seçim yapacağınız tel modeli ise PVC kaplı tellerdir. UV korumalı olan yapıları sayesinde güneş ışınlarından herhangi bir şekilde etkilenmemektedirler. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin ilk günkü canlılığını koruduklarını siz de fark edeceksiniz. UV korumalı yapıları ve mükemmel özellikleri sayesinde hava koşullarından da etkilenmeleri söz konusu değildir. Bulunduğunuz alanda yağmur, çamur, rüzgar, dolu gibi hangi hava olayı olursa olsun tellerinizde en ufak bir zarar olmadığını siz de göreceksiniz.

Tel modellerinden bahsetmişken yüksek koruma ve caydırıcılık sağlayan jiletli tellerden bahsetmeden geçmek olmaz diye düşünmekteyiz. Genel olarak bir özel mülke herhangi birinin girmesini engellemek için yaptırılmaktadır. Bunun yanında arazinin etrafında jiletli tel çevrili olduğunu bilen biri zaten araziye girmeye cesaret dahi edemeyecektir. Bu kadar korkutucu olması nedeniyle sıkça sorulan sorulardan biri de jiletli tel yaptırmanın yasal olup olmadığıdır. Özellikle belirtmek isteriz ki tel yaptırmak yasaldır. Dilediğiniz alana jiletli tel yaptırabilir ve güzel özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Tel yaptırma konusunda genelde dekoratif bir görünüm sağlamak dendiğinde akla gelen modellerden biri de çim çitlerdir. Çim çitler bulundukları alanda mahremiyet sağlarlar. Bahçenize çit yaptırdığınız zaman bahçenizde sevdiklerinizle beraber keyifli şekilde vakit geçirebilirsiniz. Çim çitlerin temizlenmesi de çok kolaydır. Sık sık temizlenmesine gerek olmadığı gibi toz da tutmayan harika bir yapısı vardır.

Tel çit modellerini saymakla bitirmemiz mümkün değildir. Elektrikli teller, kafes bahçe telleri, dikenli teller, panel çitler ve daha çok fazla model vardır. Kullanım amacınızı belirledikten sonra tellerinizi güvenle kullanabilirsiniz.

Tel Çitlerin Kullanım Alanları

İzmir tel çit kullanım alanları diye arattığınız zaman hemen her yerde çitlerin kullanıldığını göreceksiniz. Hatta daha önce duymadığınız alanlarda bile çit kullanıldığını görmeniz muhtemeldir.

  • Binalarda,
  • Sitelerde,
  • Yol kenarlarında,
  • Sanayi bölgelerinde,
  • Cezaevlerinde,
  • Girilmesi yasak olan yerlerde,
  • Çöp konteynırlarında,
  • Otellerde,
  • Havalimanlarında,
  • Otoparklarda

Ve daha pek çok yerde tel çitler kullanılmaktadır. Tel çitler hem toprak zemine hem de beton zeminlere uyum sağlamaktadırlar. Aklınıza gelebilecek her yerde bu çit sistemlerini gördüğünüzde şaşırmamanızı tavsiye ederiz.

Tel Çitlerin Fiyatları

Çit tellerinin fiyatları sıkça sorulan sorulardan biridir. Bu noktada sizlere somut bir şey söylememiz mümkün değildir. Çünkü fiyatların belirlenme aşamasında bazı noktalar bulunmaktadır.+ Tüm bu noktalara dikkat edildikten sonra sizlere ortalama bir fiyat zaten verilecektir.

Tellerinizi yaptırmak istediğiniz alandan yaptırmak istediğiniz zemine, tellerinizin kalınlığından tellerinizin rengine, seçtiğiniz firmadan tellerin yüksekliğine kadar her türlü unsurun fiyatların belirlenme aşamasında etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Tel yaptırmaya tam anlamıyla karar verdiyseniz bir an önce Telfence firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Online İzmir tel çit siparişi yazıp harekete geçebilirsiniz.

 

Aliağa tel çit- Balçova tel çit- Bayındır tel çit- Bayraklı tel çit- Bergama tel çit- Beydağ tel çit- Bornova tel çit- Buca tel çit- Çeşme tel çit- Çiğli tel çit- Dikili tel çit- Foça tel çit- Gaziemir tel çit- Güzelbahçe tel çit- Karabağlar tel çit- Karaburun tel çit- Karşıyaka tel çit- Kemalpaşa tel çit Kınık tel çit- Kiraz tel çit- Konak tel çit- Menderes tel çit- Menemen tel çit- Narlıdere tel çit- Ödemiş tel çit- Seferihisar tel çit- Selçuk tel çit- Tire tel çit- Torbalı tel çit- Urla tel çit