blog

Çit Teli Yeşil

Çit Teli Yeşil

ÇİT TELİ YEŞİL

Çit teli yeşil yaptırmak ve aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için tam olarak doğru yerdesiniz. Yeşil çit teli hakkında her türlü bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Yeşil çit; yaptırdığınız zaman bahçenize derli toplu bir görünüm sunan, bahçenizde sınır belirleyip güvenlik sağlayan çit sistemlerine denmektedir. Dekoratif bir görünüm elde etmek amacıyla da yaptırılabilmektedir. Her türlü zemine uyum sağlayan yapısı sayesinde sizlere pek çok kolaylık da sağlamaktadır.

Yeşil, siyah ve gri renkler genellikle tercih edilen renkler arasındadır. Dilerseniz de farklı bir renk tercihi yapma imkanınız vardır. Çitlerin kurulumu da çok kolay olmakla beraber, farklı bir yere taşınmanız söz konusu olduğunda da kolay bir şekilde sökülebilmektedir. Sizlere belirttiğimiz süreçlerde uzman olan birinden yardım almanız size her konuda fayda sağlayacaktır.

Çit Tellerinin Modelleri Nelerdir?

Yeşil çit teli yaptırmak istediğinizde pek çok modelle karşılaşma imkanı bulacaksınız. Hepsinin farklı pek çok özelliği vardır. Sizin kullanım amacınızı hangisinin özellikleri karşılıyorsa onu tercih edebilirsiniz.

İlk olarak ahşap olan modelleri bulunmaktadır. Ahşap modeller estetik açısından oldukça ön plandadır. Aynı zamanda çok da sağlam olan bir yapıları vardır. Her anlamda size avantaj sağlayacaktır. Çelik malzemeler kullanılarak üretilen yeşil çitler de bir diğer tercih edebileceğiniz modeldir. Sıcak daldırma yöntemi sayesinde çok uzun yıllar çitlerinizi paslanmadan, solmadan, renkleri çıkmadan, zarar görmeden kullanabilirsiniz.

Yeşil çitlerin üst kısmına jiletli tel eklemesi yapabilirsiniz. Jiletli teller;

  • Güvenliği üst seviyeye çıkaran,
  • Caydırıcılık düzeyi yüksek,
  • Zarar verme potansiyeli yüksek,
  • Köşelerinde jiletler bulunduran

Bir tel sistemidir. Demir yapılı ve plastik yapılı olan çitleri de tercih edebilirsiniz. Plastik yapılı olan çitleri genelde bahçelerde çiçekleri korumak için kullanırlar. Böylece hem güzel bir görüntü sunarken hem de kullanma amacınıza hizmet etmiş olursunuz.

Yeşil Çitlerin Özellikleri

Çit teli yeşil yazıp kısa bir araştırma yaptığınızda pek çok özellikle karşılaşacaksınız. Bu kadar çok özelliğinin olması, sık tercih edilmesinde oldukça önemli olan etkenlerden biridir. Öncelikle çitlerin aralıklarına siz karar verebilirsiniz. Öncelikli amacınız yaptırdığınız yerde bir mahremiyet ortamı yaratmak ise, çitlerin aralıklarını daha sık tercih edebilirsiniz. Böyle bir amacınız yoksa da geniş aralıklı olan teller tercih edebilirsiniz.

Diğer yandan yeşil çitlerin bahçenizi derleyip toparlayan simetrik bir yapıları vardır. Yaptırdıktan sonra bahçenizin çok daha güzel göründüğünü siz de fark edeceksiniz. Farklı malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda malzemeye yönelik tercih yapabilirsiniz.

Hava koşullarına karşı üstün bir dayanıklılığa sahiptir. Yıllar geçse de, üzerinden kar kış yağmur geçse de gayet dayanıklı bir görünüm sunacaktır. Bu dayanıklılığı sizlere her anlamda avantaj sağlayacaktır.

Dilerseniz toprak bir zemine dilerseniz çim dilerseniz de beton bir zemine yaptırabilirsiniz. Sadece yapım aşamasında farklılıklar olacaktır. Diğer yandan herhangi bir fark olmayacaktır. Örneğin toprak bir zemine çit yaptırdığınız zaman daha sağlam olması adına betonla sağlamlaştırma aşaması da olacaktır. Ancak beton zeminlerde böyle bir durum söz konusu olmayacaktır.

Çitlerin kapılarının kilitleri de oldukça sağlamdır. Tırmanmanın mümkün olmadığı durumlarda arazinize kapının kilidini zorlayarak girmek söz konusu olabilecektir. Bu tarz durumların önüne geçmek amacıyla çitlerin kilitlerinin sağlam şekilde yapılması gerekmektedir. Firmamız bu noktada sizlere en sağlam kilitleri sunmaktadır.

Bütçe Dostu Olan Uygun Fiyatlı Yeşil Çitler

Çit teli yeşil fiyatları hemen hemen herkesin ilgisini çeken konulardan biridir. Fiyatların bütçe dostu olduğunu, bütçenizi sarsmayacaklarını söyleyebiliriz.

Öncelikle fiyatları etkileyen etkenlerden birinin anlaştığınız firma olacağını söyleyebiliriz. Örneğin çelik malzemeden oluşturulmuş olan yeşil çitler A firmasında pahalıyken B firmasında çok daha uygun olabilmektedir. Sizin dikkat etmeniz gereken unsur kaliteli malzemeler kullanan bir firmayla anlaşmak olmalıdır. Kaliteli malzemeler kullanan firmalarla anlaştığınızda tellerinizin başına herhangi bir aksilik gelmeden uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Tellerin modeli de fiyatları etkileyen bir diğer unsurdur. Örneğin plastik yapıda olan yeşil çitler daha uygunken, demir malzemeler kullanılarak üretilen çitler daha pahalıdır. Bunlar gibi farklı unsurlar göz önüne alındıktan sonra size bir fiyat söylenecektir. Her türlü unsura dikkat etmenizi önemle tavsiye ederiz.

Aklınızda başka sorular varsa ve bu sorularınıza yanıt bulmak istiyorsanız irtibat numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda online çit teli yeşil siparişi verebilirsiniz.

çit teli yeşil-çit teli Ankara-Ankara çit teli yeşil üreticileri-Ankara çit teli yeşil satan firmalar-çit teli yeşil montajı-çit teli yeşil üreticileri-çit teli yeşil firmaları-online çit teli yeşil fiyatları-çit teli yeşil fiyatları