blog

Çit Teli Metre Fiyatı

Çit Teli Metre Fiyatı

ÇİT TELİ METRE FİYATI

Çit teli metre fiyatı ve daha pek çok konuda bilgi almak için doğru yerdesiniz. Çit teli nedir? Özellikleri nelerdir? Avantajları nelerdir? Ve daha pek çok konuda sizleri bilgilendirmek isteriz.

Çit teli, özellikle de özel bir mülkiyeti olan kişilerin çok daha fazla ilgisini çeken, güvenlik ve koruma sağlayan çit sistemidir. Pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle de günümüzde hemen hemen her yerde görebileceğiniz bir sistemdir.

Bütçenizi sarsmayacak fiyatlara, birbirinden farklı modellere ve özelliklere sahip olduğu için bu kadar çok tercih edilmektedir. Evimde veya bahçemde şuraya çit düşünüyorum acaba olur mu diye düşündüğünüz her yere çit sistemlerinin olacağını söylememiz mümkün olacaktır.

 • Villalarda,
 • Sitelerin bahçesinde,
 • Evlerinizde,
 • Okullarınızda,
 • Tarlalarınızda,
 • Çeşitli arazilerde

Çit teli kullanabilirsiniz.  Birbirinden farklı pek çok özelliğe sahiplerdir. Aynı zamanda renk seçimini de siz yapabilirsiniz. Sadece güvenlik ve koruma için değil, dekorasyon sağlamak gibi çeşitli amaçlarla da çit yaptırabilirsiniz.

Çit Tellerinin Kurulum Aşaması

Çit teli yaptırmak isteyen müşterilerimiz, bu konuda oldukça hevesli oldukları için çitlerinin ne kadar süre içerisinde yapılacağını sık sık sormaktadırlar. Sipariş verdiğinizde veya bizimle iletişime geçtiğinizde, 2-3 gün gibi çok kısa bir süre içerisinde çitleriniz yapılmış olacaktır.

Diğer yandan çitlerimi ben kurabilir miyim? Diye soranlar için de hemen cevap verelim. Çitlerin modeline göre kurulum da farklılık göstermektedir. Ancak sizlere tavsiyemiz, hangi modelde tel yaptırırsanız yaptırın kurulum aşamasında uzman olan birinden yardım almanız yönünde olacaktır.

Hemen hemen her gün çit kuran ve bu işin tekniklerini çok iyi şekilde bilen uzman ekiplerin çitlerinizi kurması çok daha güvenlidir. Aynı zamanda zeminin yapısını da çok iyi şekilde bildikleri için ortaya çıkabilecek sorunlara karşı da pratik çözümler üretebilmektedirler.

Çit teli metre fiyatı diye araştırma yaptınız ve daha sonrasında da sipariş verdiniz. Çitlerinizi kurdunuz ama zemin yapısı hakkında teknik bir bilginiz olmadığı için çitleriniz bir süre sonra zarar görebilir. Bu sebeple kurulumu uzman birinin yapması çok daha iyi olacaktır.

Çit Tellerinin Modelleri Nelerdir?

Çit teli yaptırmaya karar verdiğinizde sizleri bekleyen onlarca model olduğunu göreceksiniz. Karar vermekte zorlanacağınızı düşünüyoruz. Telfence firması olarak sürecin her anında yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Öncelikle bahçenize veya arazinize galvanizli yapıda olan çit tellerini yaptırabilirsiniz. Galvanizli tellerin üretim aşamasında sıcak daldırma yönteminden yararlanılmaktadır. Bu yöntem sayesinde çitleriniz çok daha dayanıklı olan bir hale gelirken, zaman geçtikçe oksitlenme ve paslanma gibi durumlarla da karşılaşılmamaktadır.

Bir diğer seçebileceğiniz model de PVC kaplı olan çit telleridir. Çok dayanıklı ve oldukça sık tercih edilen bir modeldir. Hava koşullarından etkilenmeyen mükemmel bir yapısı vardır. yaptırdıktan sonra çok uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Çit teli metre fiyatı demişken, dekorasyon demişken çim çitlerden bahsetmeden geçmemiz mümkün değildir. Özellikle de günümüzde oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bahçelerinizde oldukça ferah olan bir görünüm elde etmek için, koşulsuz güvenebileceğiniz bir çit sistemidir.

 • Temizlenmesi çok kolaydır,
 • Ateşle temas ettiği zaman herhangi bir şekilde alev almamaktadır,
 • En az 15 yıl boyunca kullanma olanağı sunmaktadır,
 • Toz tutmayan muazzam bir yapısı vardır,
 • Üst düzeyde bir mahremiyet sağlamaktadır,
 • Bütçe dostu olan uygun bir fiyata sahiptir.

Bunların haricinde en sık tercih edilen tel sistemlerinden biri de panel çitlerdir. Aralıklarına sizin karar verdiğiniz, dilediğiniz renkte yaptırabileceğiniz, istediğiniz ölçülerde her türlü zemine uyum sağlayan harika bir tel modelidir.

Bunlar haricinde kafes bahçe telleri, kümes bahçe telleri, plastik yapıda ve ahşap yapıda olan çitler gibi pek çok model vardır. Kullanım amacınızı belirledikten sonra dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Çit Tellerinin Fiyat Aralığı

Çit tellerinin fiyatları konusunda sizlere somut bir şey söylememiz mümkün değildir. Fiyatları etkileyen çeşitli unsurlar vardır. Bu unsurlar tam olarak belirlendiği zaman ortalama bir fiyat söylenecektir.

Öncelikle çalıştığınız firmanın fiyatlar konusunda farklılık göstereceğini söylemeliyiz. Bir model bir firmada daha uygunken başka bir firmada daha pahalı olabilmektedir. Kaliteli ürünler satan bir firmayla çalışmalısınız.

Seçtiğiniz model, tel kalınlığı, arazi genişliği gibi unsurlar da fiyatları etkilemektedir. Dilerseniz online çit teli metre fiyatı yazıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

çit teli metre fiyatı-Ankara çit teli metre fiyatı-Ankara çit teli m2 fiyatları-Ankara çit teli metrekare fiyatları-online çit teli metre fiyatları-çit teli sipariş-çit teli sepete ekle