blog

Çit Teli Direk Fiyatları

Çit Teli Direk Fiyatları

ÇİT TELİ DİREK FİYATLARI

Çit teli direk fiyatları hakkında bilgi almak, çit telinin özelliklerini, avantajlarını öğrenmek için en doğru yerdesiniz.

Bahçelerde, arazilerde, tarlalarda ve daha pek çok yerde sınırların belirlenmesini sağlayan, güvenlik ve pek çok amaçla kullanılan çitlere tel çit denir. Demir, bakır veya plastik gibi pek çok farklı malzemelerden üretilmektedir. Elektrikli olan, dikenli veya jiletli olan pek  çok modeli vardır. Amacınıza göre model seçebilirsiniz.

Modellere, yüksekliklere,  renklere, kalınlıklara ve diğer her türlü ayrıntıya siz karar veriyorsunuz.

Her Türlü Özelliği Barındıran Çitler: Çit Telleri

Çit tellerinin pek çok özelliği bulunmaktadır. Şimdi sizlere bu özelliklerin neler olduğundan bahsedeceğiz. Bakırdan veya çelikten üretimleri sağlanmaktadır. Kullanılan malzemeye göre de yapısı değişkenlik gösterebilmektedir.

Çit üretim aşamasında çelik kullanılıyorsa, sıcak daldırma yöntemi kullanılmaktadır. Sıcak daldırma kullanılması;

 • Tellerin daha sağlam olması,
 • Tellerin daha dayanıklı olması,
 • Darbelerden etkilenmemesi,
 • Oldukça uzun yıllar kullanabilmeniz,

Anlamına gelmektedir. Diyelim ki bahçenizde vakit geçirmeyi çok seviyorsunuz. Ancak diğer yandan da bahçenizden dışarısı göründüğü için bahçenizde tam anlamıyla bir mahremiyet sağlayamıyorsunuz. Bu tarz bir durumla karşılaştığınız zaman, bahçenize çim çitlerden yaptırabilirsiniz. Çim çitler size hem dekorasyon hem koruma hem de mahremiyet sağlar.

Hava koşullarından etkilenmeyen çit telleri, UV korumalıdır. UV korumalı olması demek çitlerinizin güneşin zararlı ışınlarından etkilenmemesi demektir. Çit teli direk fiyatları hakkında araştırma yaparken çitlerin UV korumalı olmasına özen gösterdiğiniz bir seçim yapınız.

Çit Tellerin Modelleri

Çit tellerinin pek çok modeli vardır. Yaptırma aşamasına geldiğiniz zaman siz de bizzat bu modellerin neler olduklarını öğreneceksiniz. Hatta bu kadar fazla model olduğunu öğrendiğiniz zaman gözlerinize inanamayacaksınız. Seçim yapma konusunda da biraz zorlanabilirsiniz. Bu konuda Telfence olarak her türlü desteği sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

 • Ahşap olan çit telleri,
 • Plastik olan çit telleri,
 • Demirden yapılmış teller

Gibi farklı malzemelerden üretilmiş çitler mevcuttur. Dayanıklılık sağlamak istediğiniz yere göre model seçimi yapabilirsiniz. En yoğun olarak hangi çit modeli kullanılır? Diye soracak olursanız direkt olarak panel çitleri söyleyebiliriz.

Panel çitlerin;

 • Renklerini siz seçebilirsiniz,
 • Çitlerin aralıklarına siz karar verebilirsiniz,
 • UV korumalı yapıları vardır,
 • Yapımında fırın boyası kullanılır,
 • Zamanla paslanmaz,
 • Oksitlenmez,
 • Tellerde eğilme bükülme olmaz,
 • Pek çok çeşidi vardır,
 • Fiyatları uygundur

Gibi farklı özellikleri vardır. Bu kadar çok özelliği olması, kullanıcıları panel çitlere yönlendiren ana nedenlerdendir.

Çit teli yaptırmak istediğiniz zaman farklı motiflerde de yaptırabilirsiniz. Kare, oval veya kafes modelli olanlar tercih edebileceklerinizdendir. Balkonlarınızda kendinize eşyalarınızı korumak amacıyla bir depo da oluşturabilirsiniz.

Çit Tellerinin Fiyat Aralığı

Çit teli yaptırmak düşünülenin aksine çok masraflı bir şey değildir. Özellikle de pek çok alanda kullanabileceğinizi düşündüğümüz zaman, hemen herkesin bütçesine uygun olan bir model olduğunun kanaatindeyiz.

Örneğin uzun aralıklarla gittiğiniz bir bağ eviniz olduğunu düşünelim. Buraya bir güvenlik sağlamak, araziye birinin girmesini engellemek amacıyla çit yaptırmak istiyorsunuz. Dilerseniz jiletli tel dilerseniz dikenli tel dilerseniz de elektrikli tel yaptırabilirsiniz. Sizin bütçenize hangisi daha uygunsa onu yaptırmanız mümkündür. Birbirlerinden belirli yönleriyle ayrılsalar da temelde aynı hizmeti sunmaktadırlar.

Tel modelleri fiyatları etkileyen unsurlardan ilkidir. Sizin de gördüğünüz gibi seçtiğiniz modele göre fiyat değişkenlik göstermektedir. Diğer yandan çalıştığınız firma da bu konuda önemlidir. Her firma kendi fiyatlarını belirler. Bir firmada çim çitleri çok uyguna yaptırırken bir diğer firmada çok daha pahalıya yaptırabilirsiniz. Burada önemli olan şey, firmanın kalitesidir. Daha uygun fiyatlar ödeyeceğim derken kendiniz ek masraflar yaratmamalısınız.

Yaptırmak istediğiniz alanın ölçüleri de fiyatları etkiler. Bilmem kaç dönümlük arazinizin etrafına çevirdiğiniz telin fiyatıyla müstakil evinizin bahçesine çevirdiğiniz telin fiyatı sizin de bildiğiniz gibi aynı olmayacaktır. Tellerin yüksekliği de oldukça önemlidir.

Son olarak da sürekli web sitelerini takipte kaldığınız zaman firmaların indirim zamanlarını da yakalayabilirsiniz. Böylece normalde daha pahalıya yaptırabileceğiniz bir teli, indirim zamanında daha uyguna yaptırabilirsiniz. Böylece yıllardır aradığınız bahçe güzelliğine de ulaşmış olursunuz.

Farklı bir sorunuz yoksa direkt olarak online çit teli direk fiyatları yazıp bakabilirsiniz. Yaptırmaya karar verdiğiniz zaman da bize ulaşmanız yeterlidir. Hemen arazinize bir ekip göndereceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Ankara çit teli direk fiyatları-Ankara çit teli direk üreticileri-Ankara çit teli direk satışı-Ankara çit teli direkleri nereden alınır-Ankara çit teli direği montajı-çit teli direği siparişi-çit teli direği üretimi-50×50 çit teli direği